Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: A » 25 lis 2014, o 22:09

klocek pisze:Co prawda już podjąłem decyzję, której nie zmienię; ale męczy mnie jedna rzecz. Nie widzę nigdzie programu GS'a. Rozmawialiśmy o tym w pracy i większość ludzi to potwierdziła. Tak naprawdę głosujemy na osobę, która nie ma dokładnego celu.
Gdzieś coś czytałem, że Kaliska Inicjatywa Miejska ma monitorować obietnice przedwybiórcze, nawet poparli kandydaturę, no i nic nie wołają?
Jak ktoś ma gdzieś ten program, a jeszcze lepiej link, to prośba o udostępnienie.
znalazłem coś takiego - http://www.calisia.pl/articles/kalisz-t ... e-na-ziemi" onclick="window.open(this.href);return false;

pogoogluj troche, na pewno znajdzoesz sporo rzeczy.
pozdrawiam
A.

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: A » 25 lis 2014, o 23:06

no i tu jest jeszcze program Grzegorza Sapińskiego

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 3487_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
pozdrawiam
A.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 26 lis 2014, o 08:44

a Program Pecherza dostalem wczoraj do skrzynki pocztowej :mrgreen:

zdjecia sciezek roworowych (ktorych byl niedawno przeciwnikiem), rewitalizacja miasta. edukacja i rozwoj gospodarczy i dopisek 'oraz wiele wiecej...'

a z tylu to co zrobil i ile milionow wydal, szkoda ze nie ma dopisku ile kredytu wzieto...

Maciek62800
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 579
Rejestracja: 28 maja 2011, o 13:07
Lokalizacja: Zagorzynek

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: Maciek62800 » 26 lis 2014, o 18:07

Polak sam zeżre, a drugiemu nie da. Tak było, jest i będzie.
Marian Janusz Paździoch

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 26 lis 2014, o 18:08

Wiesci plyna z ratusza, ze dymisja Pana Sztandery zostala przyjeta przez Prezydenta.

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: klocek » 26 lis 2014, o 19:19

nie tylko z ratusza; na rc też wisi/wisiało

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: K-man » 26 lis 2014, o 19:27

Ktoś w komentarzach zauważył, że jest duża szansa, że jak wygra JPIII to znów zatrudni pana SZ, :lol:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9016
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 26 lis 2014, o 19:43

Niech ta kampania się już skończy bo już rzygam wiadomościami podawanymi na temat cudownego prawie że świętego Pęcherza, i obłoconego Sapińskiego.
Robią pranie mózgu, rzeczywiście tak jak wspomniał Maciek - jak w Korei :evil:
g13k

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 26 lis 2014, o 20:25

http://www.rc.fm/polityczne/milosc-la-sld.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Trzeba przyznać , że p. Karolina niezwykle szybko zmienia poglądy...
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: klocek » 26 lis 2014, o 21:05

gawronik13kalisz pisze:Robią pranie mózgu, rzeczywiście tak jak wspomniał Maciek - jak w Korei
Niestety, pranie mózgu robią obie strony. Aktualnie najgorsza kampania ze wszystkich.
Trzeba wybrać mniejsze zło.

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: klocek » 26 lis 2014, o 21:11


Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 26 lis 2014, o 22:13

A przepraszam czemu ma sluzyc publikacja tej wiadomosci teraz? Bo chyba nie spelnieniem funkcji informacyjnej przez radio... A tak swoja droga, w jaki sposob pranie mozgu robi Sapinski? Bo generalnie poza mediami kaliskimi (nie liczac wKaliszu i Calisii) wszyscy zgodnie twierdza, ze jedna strona jest odpowiedzialna za taki poziom kampanii. Wiec z ciekawosci, bo chce poznac inne opinie, w jaki sposob Greg pierze mozg? :) Z tym cmentarzem to oczywiscie przesada grubaale jakapewnosc, ze WK wyslal tam tego goscia? :)

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 26 lis 2014, o 23:32

no prosze Was nie mowcie ze Sapinski prowadzi brudna kampanie, codziennie widzimy jakies to nowe wiadomosci na temat jakis inwestycji a jeszcze troche to lodowke otworze i wyskoczy mi Pecherz. Ulotki w skrzynkach pocztowych, przed klatkami na tabliczkach informacyjnych kolejne ulotki. Pecherz przed I tura ograniczyl sie tylko do biloardow i plakatow wyborczych ktorych duzo nie bylo, a teraz gdzie nie spojrze to go widze. Widac ze maja mokro w majtkach...

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 27 lis 2014, o 12:27

a takie male pytanie, jak Sapinski zostanie prezydentem to nastepny radny wejdzie w jego miejsce do rady miejskiej z jego okregu co kandydowal?

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 27 lis 2014, o 12:33

kaczorkalisz pisze:a takie male pytanie, jak Sapinski zostanie prezydentem to nastepny radny wejdzie w jego miejsce do rady miejskiej z jego okregu co kandydowal?
Tak
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: klocek » 27 lis 2014, o 16:43

kaczorkalisz pisze:no prosze Was nie mowcie ze Sapinski prowadzi brudna kampanie, codziennie widzimy jakies to nowe wiadomosci na temat jakis inwestycji a jeszcze troche to lodowke otworze i wyskoczy mi Pecherz. Ulotki w skrzynkach pocztowych, przed klatkami na tabliczkach informacyjnych kolejne ulotki. Pecherz przed I tura ograniczyl sie tylko do biloardow i plakatow wyborczych ktorych duzo nie bylo, a teraz gdzie nie spojrze to go widze. Widac ze maja mokro w majtkach...
Kto zaczął kampanię wyborczą już w sierpniu, wcześniej zwracając się do konkurencji, by nie wieszać plakatów? ;)
Kto w czasie debaty (przed I turą) wyciągał "asy" w stylu "źle zostało zrobione"?
Z drugiej strony przed I turą GS też spoglądał z wielu billboardów, zaczął spoglądać nawet wcześniej - dzisiaj zaatakował mnie na calisii, i nie wiem czy strach przed otwarciem lodówki tyczy się jego, czy JP.
Ogółem i moim zdaniem - kampania jest brudna, brak mi prawdziwych i merytorycznych debat; no ale ja to chyba mam charakter XIX-wieczny.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 27 lis 2014, o 16:48

klocek pisze:
kaczorkalisz pisze:no prosze Was nie mowcie ze Sapinski prowadzi brudna kampanie, codziennie widzimy jakies to nowe wiadomosci na temat jakis inwestycji a jeszcze troche to lodowke otworze i wyskoczy mi Pecherz. Ulotki w skrzynkach pocztowych, przed klatkami na tabliczkach informacyjnych kolejne ulotki. Pecherz przed I tura ograniczyl sie tylko do biloardow i plakatow wyborczych ktorych duzo nie bylo, a teraz gdzie nie spojrze to go widze. Widac ze maja mokro w majtkach...
Kto zaczął kampanię wyborczą już w sierpniu, wcześniej zwracając się do konkurencji, by nie wieszać plakatów? ;)
Kto w czasie debaty (przed I turą) wyciągał "asy" w stylu "źle zostało zrobione"?
Z drugiej strony przed I turą GS też spoglądał z wielu billboardów, zaczął spoglądać nawet wcześniej - dzisiaj zaatakował mnie na calisii, i nie wiem czy strach przed otwarciem lodówki tyczy się jego, czy JP.
Ogółem i moim zdaniem - kampania jest brudna, brak mi prawdziwych i merytorycznych debat; no ale ja to chyba mam charakter XIX-wieczny.
Chodziło o to, żeby nie zaśmiecać miasta plakatami na każdym słupie.
Sapiński miał tylko bilbordy i bannery, za to Pęcherz wisiał na co drugim słupie.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

klocek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 19:55
Lokalizacja: Dobrzec

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: klocek » 27 lis 2014, o 17:06

Znajomy, który jest jego zwolennikiem przekazał mi, że program prezydencki ma się pojawić na stronie WK chwila moment. Taką odpowiedź uzyskał od GS'a - podobno wspólnie pracują nad programem z koalicjantami.

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 27 lis 2014, o 17:44

Propozycji nie zasmiecania miasta zbednymi plakatami nie traktowalbym jako kampanie wyborcza jednak.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9016
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 27 lis 2014, o 21:55

kaczorkalisz pisze:no prosze Was nie mowcie ze Sapinski prowadzi brudna kampanie, codziennie widzimy jakies to nowe wiadomosci na temat jakis inwestycji a jeszcze troche to lodowke otworze i wyskoczy mi Pecherz. Ulotki w skrzynkach pocztowych, przed klatkami na tabliczkach informacyjnych kolejne ulotki. Pecherz przed I tura ograniczyl sie tylko do biloardow i plakatow wyborczych ktorych duzo nie bylo, a teraz gdzie nie spojrze to go widze. Widac ze maja mokro w majtkach...
Ktoś tu śledzi nasze wypowiedzi, i jednocześnie ma dobrych speców od marketingu i poczucie humoru: :roll:
Obrazek
g13k

Zablokowany