Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 30 lis 2014, o 23:16

Jacenty, czemu cytujesz po trzykroc samego siebie? :D Jak podaje Dawid, GS nie wygral tylko w 3 kimosjach. Niezla deklasacja. Patrzac po malej frekwencji to nie spodziewalem sie, ze wynik bedzie az tak spektakularny :) A co do czystek to Greg podkreslal, ze nic takiego nie bedzie. Zobaczymy w praniu co z tego wyjdzie. Ma byc podobno niezalezny audyt. Kurcze ale zobaczcie, teraz Pana Pecherza nie bedzie nawet na sali podczas obrad RM, no chyba, ze w charakterze obserwatora :P

Jacenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 14:02

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: Jacenty » 30 lis 2014, o 23:20

Pomyłka, sorry! Tak napisałem, że sam nie mogłem siebie zrozumieć,takie emocje :P

O tym braku czystek słyszałem, ale co do szefów tych podległych struktur to pewnie nieuchronne.
Mam tylko obawy co do pozyskiwania środków zewnętrznych bo tam PO-PSL przy korycie...

Kuba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 5 gru 2009, o 16:01
Lokalizacja: Kalisz

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: Kuba » 30 lis 2014, o 23:23

Pojadę klasykiem - "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!" :lol:
A tak na poważnie to od jutra powinien postać nowy temat pt. GregWatch - weryfikujący na bieżąco prawdomówność naszych nowych umiłowanych przywódców.

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 30 lis 2014, o 23:30

Kuba pisze:Pojadę klasykiem - "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!" :lol:
A tak na poważnie to od jutra powinien postać nowy temat pt. GregWatch - weryfikujący na bieżąco prawdomówność naszych nowych umiłowanych przywódców.
Jak najbardziej za! I choc tytul angielski to pasuje idealnie! :D

ww
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1723
Rejestracja: 1 sty 2006, o 11:21
Lokalizacja: Rypinek/Pomorzany/Wilda

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: ww » 1 gru 2014, o 00:21

Pięć lat temu założyłem ten wątek i w końcu się doczekałem. :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=D2v5ZJ-dKW4" onclick="window.open(this.href);return false;
Mam dosyć tego miasta, Czerwono-czarnej mafii. (T.Love, „King”, 1992)
Tu są wInwestycje.pl, heheszki się skończyły. (14 czerwca 2020)

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 gru 2014, o 00:24

ww pisze:Pięć lat temu założyłem ten wątek i w końcu się doczekałem. :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=D2v5ZJ-dKW4" onclick="window.open(this.href);return false;
Przedwczesny prezent mikolajkowy dla wszystkich Kaliszan! :)

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 1 gru 2014, o 00:29

Jacenty pisze:Masz racje Przemek, choć ja jestem troche zaskoczony aż tak miażdżącą wygraną, pierwsza tura tego nie zapowiadała. No chyba, że poparcie pozostałych kanydatów/kandydatek z I tury.
Poparcie 2 pozostałych kandydatów na pewno nie zaszkodziło , a co by było bez ich poparcia - tego już się nie dowiemy.

Patrząc na wyniki ogólnopolskie to widać , że wieloletni prezydenci popadli w kłopoty i nasz JP nie był żadnym wyjątkiem.

W poznaniu grobelas rządził lat 16 , już 4 lata temu musiał zmierzyć się w II turze , a dziś przegrywa równie sromotnie jak Pęcherz i to pomimo poparcia pis-u.

Do II tury doszło w W-wie , Gdańsku , Wrocławiu i Krakowie - 4 lata temu w 3 pierwszych miastach prezydenci wygrywali od razu w pierwszej turze , dziś prezydenci jeszcze się obronili ale jednak z kłopotami.

We włocławku sld-owski prezydent rządzący 8 lat przegrywa z kandydatem PO. Tak samo w sosnowcu prezydent sld rządzacy 3 kadencje przegrywa z kontrkandydatem.

Dewaluacja poparcia nie ominęła kandydatów pis-u , w 2 miastach pow. 100 tys gdzie pis rządziło tj. w elblągu i radomiu prezydenci przegrali ze swoimi przeciwnikami z po.

Generalnie powiał wiaterek zmian wiejący w różnych kierunkach.
Jacenty pisze:Ta wypowiedź Pana Posła Witczaka na kalisz.naszemiasto taka chłodna. Oby tylko nie podkładali kłód pod nogi nowej władzy... Szczególnie mam tu na myśli dostęp do środków zewnętrznych...
Gdyby środki zewnętrzne były stricte polityczne to Kalisz w ostatnich 4 latach powinien opływać w dotacje. Jeżeli tak by było to władza byłaby skuteczna i nie wymagałaby zmiany. :-)
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 gru 2014, o 00:34

A tak swoja droga to niezly "wind of change'' musial w Slupsku powiac bo ponoc Biedron tam wygral :D A w sumie szkoda, ze Rysiu wąsacz stracil fotel w Poznaniu, bo im gorszy prezydent u nich tym lepiej dla nas :D

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 1 gru 2014, o 00:41

<Przemek> pisze:A tak swoja droga to niezly "wind of change'' musial w Slupsku powiac bo ponoc Biedron tam wygral :D A w sumie szkoda, ze Rysiu wąsacz stracil fotel w Poznaniu, bo im gorszy prezydent u nich tym lepiej dla nas :D
Poznan przemku i tak jest poza naszym zasięgiem , to inna liga i tam nawet najgorszy patałach nie zepsuje go tak by trafił do naszej ligi.

Mnie najbardziej cieszy przegrana Urbaniaka w Ostrowie. RM z innej opcji i prezydent z innej to gotowy scenariusz tarć. Dodatkowo Urbaniak to imo większy cwaniak niż ta niby niezależna , ale lewicowa babeczka i GS może sobie lepiej radzić przy podziale kasy np. w ZIT czy ogólnie w stosunkach aglomeracyjnych z nią niż mógłby z urbaniakiem.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: A » 1 gru 2014, o 00:52

fantastyczny dzień. Kaliszanie, mądrzy ludzie ;-) teraz czas na audyt o którym mówił GS i brać się do pracy.
idzie nowe! gorzej niz było na pewno nie będzie.
pozdrawiam
A.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: K-man » 1 gru 2014, o 08:34

Zasypiałem z uśmiechem na twarzy :D jest jeszcze nadzieja dla Kalisza. Mam nadzieję, ze osoby z WP czytające te forum przekażą GP, że kaliszanie mu zaufali. Mam nadzieję, że nie da d..y, że tak brzydko powiem. Wczoraj ja moi bracia i ojciec oddaliśmy głos na GP.
Przemku zgadzam cię całkowicie im gorszy prezydent w Poznaniu tym lepiej dla nas :lol:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: K-man » 1 gru 2014, o 09:02

Dość podobna historia do naszego nowego prezydenta http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262, ... xSlotI3img" onclick="window.open(this.href);return false;
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 gru 2014, o 09:10

Widac, ze ludzie chca zmiany, jest jeszcze jakas nadzieja w mieszkancach nie tylko Kalisza, ale i wielu innych miast. Nastepny krok to odpartyjnienie naszego zycia publicznego :) A tak swoja droga, ciekawe co tam teraz w wiadomosciach kaliskich powiedza :)

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 1 gru 2014, o 09:32

<Przemek> pisze:Widac, ze ludzie chca zmiany, jest jeszcze jakas nadzieja w mieszkancach nie tylko Kalisza, ale i wielu innych miast.
Pęcherz niestety przegrał...o przynajmniej 4 a nawet 8 lat za późno...
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
Piekarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 530
Rejestracja: 29 cze 2009, o 21:57
Lokalizacja: Dobrzec Zach.

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: Piekarz » 1 gru 2014, o 09:40

:shock: Będzie ciekawie , czy lepiej ? Mam taką nadzieję.Proponuję forumowiczom , którzy przeżywają orgazm ,żeby trochę stonowali , bo głupio będzie obrzucać GS błotem a przecież to uwielbiacie. :D
JP - WRÓĆ !!!!!!

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 gru 2014, o 10:04

milo pisze:
<Przemek> pisze:Widac, ze ludzie chca zmiany, jest jeszcze jakas nadzieja w mieszkancach nie tylko Kalisza, ale i wielu innych miast.
Pęcherz niestety przegrał...o przynajmniej 4 a nawet 8 lat za późno...
No niestety, ale czasu sie juz nie cofnie. Ale jak to sie mowi, lepiej pozno niz pozniej :) Zawsze mogl byl rzadzic nami przez 16 lat, tak jak w Pyrlandii.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: K-man » 1 gru 2014, o 10:43

Piekarz, a kto tu według ciebie dostał orgazmu po wygranej GP? :lol: No i jak ewentualnie to rozpoznałeś? :lol:
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: milo » 1 gru 2014, o 10:58

Piekarz pisze::shock: Będzie ciekawie , czy lepiej ? Mam taką nadzieję.Proponuję forumowiczom , którzy przeżywają orgazm ,żeby trochę stonowali , bo głupio będzie obrzucać GS błotem a przecież to uwielbiacie. :D
Nie mam złudzeń gdyż...wiele się musi zmienić , żeby wszystko zostało po staremu :lol:
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 1 gru 2014, o 11:36

<Przemek> pisze:
milo pisze:
<Przemek> pisze:Widac, ze ludzie chca zmiany, jest jeszcze jakas nadzieja w mieszkancach nie tylko Kalisza, ale i wielu innych miast.
Pęcherz niestety przegrał...o przynajmniej 4 a nawet 8 lat za późno...
.
Czas na zaprzysiężenie i czekamy teraz na wypełnianie wszystkich punktów wyborczych przez rewitalizacja ąż do obwodnicy miasta - o wszystkim było mowa na debatach więc niech Pan GS się do pracy zaczyna brać :)

a tak w ogóle ciekaw jestem jak będzie wyglądała sytuacja z wybranym tym gościem od rewitalizacji czy Sapiński go nie wywali i powała inną osobę czy będzie teraz pod jego skrzydłami pracował :)
pozdro
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7136
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Zmienić prezydenta Pęcherza i jego ekipę

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 1 gru 2014, o 11:37

Chciałbym żeby Kalisz zmieniał się tak jak zmienia się Wałbrzych!
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Zablokowany