Wybory samorządowe 2010

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 23 lis 2010, o 13:51

A żeby nie było już głupich niesnasek to proponuję zawiesić czasowo ten temat,juz jest po wyborach.Poszły konie po betonie :lol: :lol: :lol:
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 23 lis 2010, o 14:02

Gumiś pisze:A żeby nie było już głupich niesnasek to proponuję zawiesić czasowo ten temat,juz jest po wyborach. :lol: :lol: :lol:
Protestuję , to będzie objawem cenzury i zamordyzmu panującego na tym forum. :lol:
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Nieprzeczytany post autor: andre » 23 lis 2010, o 14:56

Tak prawdę mówiąc większość osób w tym temacie, nie miała swojego kandydata, a to właśnie było główną siłą Pęcherza. Dlatego, tyle godzin po ciszy wyborczej, nikt na tym forum nie ujawnił nawet w domyśle, na kogo głosował. Wszystko sprowadza się niestety, do żałosnej niekiedy krytyki obecnego prezydenta.

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 23 lis 2010, o 15:21

Czasem żałosnej, czasem słusznej.

Pragnę również gratulować p. Arturowi, którego córki znam ze szkoły z bardzo dobrej strony.

Jednak dołączam się do prośby, a właściwie wniosku Gumisia o zamknięcie tematu, bo polityka ma to do siebie, ze najwięksi przyjaciele stają się największymi wrogami, jeśli poglądy mają sprzeczne. Na forum się nie kłóćmy. To nie ma sensu. Jedyne co w tej sytuacji przychodzi nam robić to rozliczać prezydenta Pęcherza oraz nową (czyt. w większości prawie starą) Radę Miasta Kalisza.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 23 lis 2010, o 18:17

E tam Andre już pisałem parę razy kto był moim kandydatem nr 1. Głosowałem na Rogackiego i mało mnie obchodzi z jakiej partii się wywodzi. Będąc na debacie w PWSZ zrobił na mnie największe wrażenie i poruszył także tematy które są dla mnie ważne. Jego pomysły na rozwiązanie niektórych problemów bardzo mi się podobały.

Żebyście mnie nie nazwali pisiorem powiem, że w wyborach na prezydenta RP głosowałem na PO.

To kto na kogo zagłosował i jakie ma poglądy to sprawa prywatna i jak ktoś nie chce nie musi się przyznawać. Forum jest publiczne i obrażanie osób publicznych jest zabronione wszystkie przypadki takiego działania zostaną zatarte a jeśli sprawa będzie tego wymagała zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Pozdrawiam
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 23 lis 2010, o 18:26

Adi pisze: Żebyście mnie nie nazwali pisiorem powiem, że w wyborach na prezydenta RP głosowałem na PO.
Tak na dobrą sprawę nie mogłeś głosować na PO w wyborach prezydenckich. Kandydaci nie mogą być przynależni do żadnej z partii :) Jednak wiemy o kogo chodzi.

Swoją drogą u nas w gimnazjum odbyły się prawybory. Wygrał Pęcherz, potem Rogacki, póżniej Sapiński, następnie Grochowski i Gola.

W wyborach do Rady MK - PO, SK, NK, PiS, a dalej nie pamiętam.

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 23 lis 2010, o 19:20


Awatar użytkownika
fernir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 25 sty 2009, o 13:49
Lokalizacja: Piwna..

Nieprzeczytany post autor: fernir » 23 lis 2010, o 20:01

Generalnie w wyborach do samorządu głosuje się na ludzi a nie na "partyje". Macki tak daleko nie sięgają ;)

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1367
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 23 lis 2010, o 20:07

fernir pisze:Generalnie w wyborach do samorządu głosuje się na ludzi a nie na "partyje". Macki tak daleko nie sięgają ;)
Zgadzam się z Tobą, dlatego śmieszą mnie te wszystkie wyniki, że PO tak słabo wyszła a PiS i PSL tak dobrze.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3620
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 23 lis 2010, o 20:21

ochotnik pisze:No, a co miałby zrobić wg was
Pozyskiwać pieniądze. Drogą do tego jest tworzenie warunków dla ożywienia życia gospodarczego, dorażnie także starania o fundusze unijne, a perspektywicznie rozwijanie kaliskiej elity intelektualnej poprzez intensywną edukację młodzieży, w szczególności na poziomie wyższym. Władza skuteczna na każdym z tych pól to dobra władza lokalna.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 26 lis 2010, o 17:14

Ledwo co przebrzmiały wybory a już są żarty odnośnie kandydatów,Mnie osobiście się one bardzo podobają.

http://rc.fm/polityczne/jak-sie-robi-w-kaliszu.html
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 26 lis 2010, o 18:10

Mnie też. Najbardziej Jurand ze Spychowa.

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2506
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 1 gru 2010, o 14:36

Chyba niewielu spodziewało się takiej koalicji http://www.rc.fm/polityczne/koalicyjna- ... liszu.html

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2010, o 15:08

Można liczyć,że coś się zmieni,mam nadzieję,że na lepsze.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 1 gru 2010, o 15:45

Miałem własnie o tym wspomnieć. Jestem w małym szoku.Czyżby PO tak bardzo zależy na władzy, czy SK zmieni kurs w rządzeniu Kaliszem.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 1 gru 2010, o 17:10

Jakaś koalicja powstac musiała , a akurat ta wydaje się dziś najlepszym rozwiązaniem dla Kalisza.
PO to nie lokalny komitecik , którym można łatwo sterować , więc SK nie pójdzie tak łatwo i jakaś zmiana kursu jednak będzie.
Tak poza tym to współczuję niektórym zapalonym miłośnikom prezydenta , którzy wieszali psy na opozycji....
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 1 gru 2010, o 17:10

Boję się, że PO nie będzie w tej sytuacji zainteresowana Dworcem Północnym. Ja na miejscu radnych PO bym się wstydził.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 gru 2010, o 19:31

Boże Wszystko dla Kalisza będzie rządzić w mieście :(
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3620
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 1 gru 2010, o 20:22

W układzie politycznym, jaki wyłonił się po wyborach, to może jeszcze najlepsze rozwiązanie. Może położy kres rozpaczliwej izolacji politycznej Kalisza.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2010, o 23:33

Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

ODPOWIEDZ