2 Uwagi

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

2 Uwagi

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 29 sie 2010, o 20:08

Witam ..mam 2 uwagi techniczne dotyczące Forum.
Od jakiegoś czasu nie pokazuje mi "nowych postów od ostatniej wizyty".Zawsze jest "0".
Nie działa też opcja "zaloguj automatycznie przy następnej wizycie".
Zawsze muszę 2 razy logować się,żebym mógł wejść na Forum.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 29 sie 2010, o 20:40

U mnie wszystko OK :)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10947
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 29 sie 2010, o 21:44

Mam podobne problemy jak Jacek40
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 29 sie 2010, o 22:03

Miałem podobny problem od czasu gdy forum było zainfekowane,musiałem zainstalować starszą wersję MF,póżniej ją odinstalować i zainstalować ponownie najnowszą,nie chciało zapamiętać hasła i loginu,teraz jest OK.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 19 wrz 2010, o 23:48

Ja mam taką trzecią uwagę odnośnie forum,znalazłem takie ciekawe info na jednym z lokalnych forów.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA! W najbliższym czasie, sukcesywnie będą usuwane Tematy, które nie posiadają Postów i są po prostu nie odwiedzane. Ma to na celu poprawić przejrzystość FORUM. Apeluje także się do podmiotów gospodarczych o niedokonywanie wpisów o charakterze komercyjnych ogłoszeń. Internautów natomiast wzywa się do przestrzegania net-etykiety, tzn. sieciowyego Savoir-Vivre.
Przypominamy, że Osoby dokonujące wpisów, które naruszają dobra osobiste lub uwłaczają godności innej osoby, czy też instytucji mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej.
Osoby, które chcą żeby zostały usunięte wpisy - posty z FORUM, które naruszają Ich dobra osobiste proszone są o kontakt
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pytanie do modów i adminów co sądzicie o tym??
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2010, o 23:49 przez Gumiś, łącznie zmieniany 1 raz.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10947
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 19 wrz 2010, o 23:49

Mnie sie pomysł podoba. Nie wiem jak inni forumowicze.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1351
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 20 wrz 2010, o 00:13

Ja uważam, że to forum ma nieco inny charakter. Przede wszystkim nie zalecałbym usuwać tematów z działu "Inwestycje zrealizowane", bo czasami wszyscy wracamy do nich, żeby zobaczyć jak się miasto zmieniło.
Poza tym niektóre tematy odłożone są ad acta, a póżniej się do nich wraca. Ja byłbym bardziej skłonny zrobić porządek i pousuwać powielające się tematy.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 20 wrz 2010, o 00:17

Zgadzam się inwestycje zrealizowane powinny byc nieruszane natomiast jest wiele tematów w których nie ma odpowiedzi i raczej nie będzie.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 20 wrz 2010, o 23:16

Forum istnieje już dłuższy czas i jest doskonałym zródłem informacji w przestrzeni kilku lat. Często powracam do b.starych postów, by przypomnieć sobie np. obiednice samorządowców. Moim zdaniem stare posty nie powinny być usuwane. Może stworzyć dział archiwum?

HARNAŚ
Site Admin
Site Admin
Posty: 676
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:35
Lokalizacja: Gdynia/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: HARNAŚ » 21 wrz 2010, o 00:28

Archiwum = jeden wielki bałagan ;)

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 6 lis 2010, o 10:24

Popierdzielone to forum...teraz pokazuje mi przez 4 dni,ze nie ma nowych postów.Co jakiś czas zdarzają się takie numery...na innych forach tego nie ma!

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 6 lis 2010, o 10:37

Jacek40 pisze:Popierdzielone to forum...teraz pokazuje mi przez 4 dni,ze nie ma nowych postów.Co jakiś czas zdarzają się takie numery...na innych forach tego nie ma!
Na moim kompie forum działa bardzo bobrze.

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 6 lis 2010, o 11:20

LUK pisze:
Jacek40 pisze:Popierdzielone to forum...teraz pokazuje mi przez 4 dni,ze nie ma nowych postów.Co jakiś czas zdarzają się takie numery...na innych forach tego nie ma!
Na moim kompie forum działa bardzo bobrze.
Czy sądzisz,że zależy to od komputera?...hmm-może trzeba kupić tańszy,bo mój jest bardzo dobrej jakości!...a poważnie- nie sądzę.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 6 lis 2010, o 11:23

Dobry tekst aż się uśmiałem. Tak zależy od komputera ale nie od sprzętu a od oprogramowania. Skro u innych użytkowników jest dobrze i nigdy nie było takich problemów może trzeba wyczyścić trochę swoją przeglądarkę.

Wyczyść swoje pliki internetowe, historie, cookies itd i napisz czy pomogło.

I tak przy okazji zmień w profilu format godziny bo może masz nieaktualny a przypomnę że parę dni temu zmienialiśmy czas. Jak coś to ustaw GMT+1

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 6 lis 2010, o 15:27

Adi pisze:Dobry tekst aż się uśmiałem. Tak zależy od komputera ale nie od sprzętu a od oprogramowania. Skro u innych użytkowników jest dobrze i nigdy nie było takich problemów może trzeba wyczyścić trochę swoją przeglądarkę.

Wyczyść swoje pliki internetowe, historie, cookies itd i napisz czy pomogło.

I tak przy okazji zmień w profilu format godziny bo może masz nieaktualny a przypomnę że parę dni temu zmienialiśmy czas. Jak coś to ustaw GMT+1
hehe....to był taki żart z mojej strony:)...czas rzeczywiscie mialem nieaktualny:)a pliki usuwam na bieżąco.Pozdro:)

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 1 gru 2010, o 15:51

Problem aktualny non stop...znowu przez 4 dni chyba mam 0 nowych postów...Jedyne forum,gdzie występują takie problemy...Kicha jednym słowem!!!!

HARNAŚ
Site Admin
Site Admin
Posty: 676
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:35
Lokalizacja: Gdynia/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: HARNAŚ » 1 gru 2010, o 18:03

Po logowaniu też tak czasem miewam, by uruchomionej funkcji zapamiętywania hasła kłopotu nie ma.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 gru 2010, o 19:24

Jacek a czasem nie jest tak ze masz hasło zapamiętane ktoś inny odwiedzi inwestycje na twoim haśle i już masz 0 jak ty wejdziesz. Ja tutaj nigdy takiego problemu nie miałem.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 gru 2010, o 19:30

Jest też opcja,że jeśli jest zalogowany,otworzy przeglądarkę ale nie wejdzie na stronę IK i wyłączy przeglądarkę to posty są odznaczone jako przeczytane.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Jacek40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 2 lip 2010, o 21:14
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: Jacek40 » 1 gru 2010, o 21:42

Adi pisze:Jacek a czasem nie jest tak ze masz hasło zapamiętane ktoś inny odwiedzi inwestycje na twoim haśle i już masz 0 jak ty wejdziesz. Ja tutaj nigdy takiego problemu nie miałem.
Nikt oprócz mnie nie wchodzi na tę stronę...serio- tylko na tym Forum tak się dzieje u mnie.Odwiedzam jeszcze chyba z 5 i nigdzie nie ma takich historii.

ODPOWIEDZ