» Kontakt » Reklama » Pliki cookies

Wypozyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz

Ciekawe witryny związane z naszym miastem i nie tylko.

Wypozyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz

Postprzez carson » 16 wrz 2016, o 10:10

Firma CARSON powstała w 2010 roku w Kaliszu. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu aut, transportu miedzynarodowego, transportu pojazdów oraz auto handlu.

Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz zajmuje sie wynajmem krótko i długo terminowym aut osobowych, dostawczych (busów), autolawet (najazdów) i lawet. Wypożyczalnia aut Kalisz prowadzi bezpłatny (bezgotówkowy) wynajem aut zastępczych z oc sprawcy, co znacząco podnosi komfort wynajmu samochodów, bez angażowania pieniędzy klienta.

CARSON Transport Międzynarodowy zajmuje się transportem towarów busami plandekami (10 europalet) do 3,5 tony na terenie całej Europy.

CARSON Transport Pojazdów zajmuje się transportem samochodów na terenie całej Europy. Nasze pojazdy (autolawety i lawety) przystosowane są do przewożenia samochodów sportowych (niskio zawieszonych).

CARSON Auto Handel zajmuje się skupem i sprzedażą aut osobowych i dostawczych. Możliwość pozostawienia swojego auta w rozliczeniu. Specjalizujemy się w autach pochodzących z rynku krajowego. Zajmujemy się również sprzedażą komisową samochodów.

CARSON Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet z Kalisza to firma tworzona z pasją i zaangażowaniem co przekłada się na bardzo wysoką jakość naszych usług.

Zapraszamy na www.carson.auto.pl lub do naszego biura w Kaliszu ul. Częstochowska 201(obok ronda z ul. Księżnej Jolanty w kierunku Giełdy samochodowej)
carson
Użytkownik
Użytkownik

GG: 0

Re: Wypozyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz

Postprzez dako24 » 4 paź 2016, o 11:55

ciekawa oferta, ja ze swojej strony mogę polecić firmę: http://motofirma.eu/pomoc-drogowa
dako24
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez petko » 4 lis 2016, o 08:03

O ciekawa opcja. Chociaż z doświadczenia wiem, że w branżach remontowo - budowlanych najchętniej poszukiwane są auta dostawcze. Mówię tutaj o takich autach jak Mercedes Benz czy Fiat Ducato Maxi. Każde z tych aut występuje w różnych opcjach jeżeli chodzi o wielkość nadwozia. Pod tym linkiem można znaleźć specyfikację oraz warunki wynajmu w SalekBus
petko
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez kary » 22 lis 2016, o 07:44

Sugeruję dowiedzieć się jeszcze w tej sprawie w Avisie:
https://www.avis.pl/

Z wszystkich znanych mi wypożyczalni ta ma najkorzystniejsze ceny jeśli chcecie coś sobie zabukowac. Autek jest tam sporo, cena zależy rzecz jasna od tego jaki samochód wynajmujecie. Oraz na jaki okres ( warto jest wynajmowac na dłuższe okresy, wtedy jest o wiele taniej niż jak wynajmuje sie samochód na dzień czy dwa)
I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać.dddd
kary
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez maksiu432 » 12 gru 2016, o 15:58

Lubi ktoś z Was latać dronem ? A może ktoś profesjonalnie zajmuje się robieniem zdjęć oraz kręceniem filmów z dorna? Polecam odwiedzić tą stronkę fajne materiały z drona za 65 tyś zł.
Filmowanie wesel z lotu ptaka wielkopolska
maksiu432
Użytkownik
Użytkownik

Postprzez jackowiak10 » 29 sty 2017, o 16:57

Ja wybieram Panek - W Kaliszu również mają swój oddział. Rezerwacji można dokonać na stronie http://ipanek.pl

To co u nich mi się podoba to przede wszystkim:
- terminowość
- doskonała flota dopasowana do potrzeb wielu osób.
- miła obsługa
- możliwość relokacji pojazdów pomiędzy miastami za free
jackowiak10
Użytkownik
Użytkownik

Powrót do Ciekawe Strony