Blogi

Ciekawe witryny związane z naszym miastem i nie tylko.
Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik

Blogi

Post autor: ~Kefas » 8 kwie 2012, o 13:46

Miejsce gdzie można wklejać ciekawe blogi internetowe.

http://www.roznestrony.blogspot.com/

Kowalewski47
Użytkownik
Użytkownik

Re: Blogi

Post autor: Kowalewski47 » 3 mar 2013, o 14:57

ciekawe rozwiązanie, a jednocześnie pomysł na promowanie siebie w Sieci :)

Awatar użytkownika
kary
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kary » 18 wrz 2015, o 13:49

Sam rzadko czytam blogi ale jak już na jakieś wchodzę to są to zwykle blogi finansowe. Dzieki temu człowiek może się wiele dowiedzieć oraz ma pewne pojęcie w sprawach bankowości. Baki coraz agresywniej się reklamuja i warto jest umieć odsiać prawdziwą promocję od tej pozornej. Jakiś czas temu na przykład odkryłem konto Millenium Bank 360. Jako jedyne obecnie oferuje Moneyback przy płatnościach telefonem ( http://www.tanie-konto.pl/millenium-bank/konto-360/" onclick="window.open(this.href);return false; ).
I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać.dddd

est
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: est » 27 paź 2015, o 13:54

Odsyłam jeszcze do bloga: http://drabinykarola.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Witryna na której można znaleźć wiele ciekawych artykułów związanych z rodzajami i funkcjonalnościami drabin, prac przydomowych, ogrodowych, rzeczy związane z majsterkowaniem, rozwiązywaniem domowych i mieszkaniowych problemów związanych z bieżącymi usterkami.

Maverick
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Maverick » 18 cze 2016, o 15:02

rejestr blogów blogspot

Jeśli kogoś interesują opowiadania oczywiście :D

Olek87
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Olek87 » 7 lip 2016, o 13:29

Bardzo dobry serwis kulturowy i jest opcja pisania bloga za free np. http://stacjakultura.pl/profil/2013/blog/

Awatar użytkownika
mpf200
Użytkownik
Użytkownik
GG: 68242455

Post autor: mpf200 » 7 lip 2016, o 16:13

Blog z blogami, tego jeszcze nie było. Jak powstanie więcej, zaklepuję sobie założenie bloga z blogami z blogami :roll:

Awatar użytkownika
kary
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kary » 9 sie 2016, o 12:59

Też mam kilka swoich ulubionych blogów. Zobaczcie sobie np ten tutaj - zobacz link. Część z tych które tutaj zaproponowaliście dodałem do ulubionych.
Często jest tak, że na blogach pojawiają się bardziej interesujące treści niż w tradycyjnej prasie. Wystarczy wejść do autobusu lub pociągu - niewiele osób siedzi z tradycyjnymi gazetami. Każdy ze wzrokiem wlepionym w smartfona.
Ostatnio zmieniony 27 sie 2016, o 08:23 przez kary, łącznie zmieniany 1 raz.
I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać.dddd

marq
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: marq » 25 sie 2016, o 11:53

A może ktoś poleci jakiś dobry blog kulinarny? :)

cheniek
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: cheniek » 2 wrz 2016, o 07:05

Z tego co czytam to jest tutaj wielu fanów blogów i blogowania. Nie wszyscy wiedzą, że na blogowaniu można zarobić i często nie są to małe pieniądze.
W jaki sposób zarabiać na blogu można dowiedzieć się z http://zarabiajblogujac.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
Można tam znaleźć kilka scenariuszy spieniężania ruchu.

mondeo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: mondeo » 17 mar 2017, o 09:35

A mnie jako zapalonego turystę - a wręcz podróżnika amatora interesują wszystkie kwestie związane z odkrywaniem nowych miejsc i robieniem tego przy jak najniższych kosztach. Intereują mnie zarówno krajowe jak i zagraniczne kierunki. Stąd fascynacja blogami w których można znaleźć ciekawe informacje na temat lokalnych atrakcji, miejsc które warto odwiedzić. Przykład: http://hotelnabloniach.pl/blog/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, o 11:57 przez mondeo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Lokalizacja: Kalisz (Rogatka /Szczypiorno), Poznań (Jeżyce/Naramowice), Bergen (Årstad)

Post autor: <Przemek> » 17 mar 2017, o 11:24

mondeo pisze:A mnie jako zapalonego turystę - a wręcz podróżnika amatora interesują wszystkie kwestie związane z odkrywaniem nowych miejsc i robieniem tego przy jak najniższych kosztach. Intereują mnie zarówno krajowe jak i zagraniczne kierunki. Stąd fascynacja blogami w których można znaleźć ciekawe informacje na temat lokalnych atrakcji, miejsc które warto odwiedzić.
Mam tak samo, ale raczej w skali mikro. Noszę się z zamiarem uruchomienia bloga o Ziemi kaliskiej i jej sekretach. Szkielet strony już jest, ale z racji zamieszkiwania w innym mieście ciężko do końca realizować swoje zamierzenia. A najbardziej lubię turystykę rowerową, szczególnie po naszym regionie. Zaskakująco wiele ciekawych miejsc można odkrywać za każdym kolejnym razem. :)

Piob
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Piob » 19 mar 2017, o 16:56

mondeo pisze:A mnie jako zapalonego turystę - a wręcz podróżnika amatora interesują wszystkie kwestie związane z odkrywaniem nowych miejsc i robieniem tego przy jak najniższych kosztach. Intereują mnie zarówno krajowe jak i zagraniczne kierunki. Stąd fascynacja blogami w których można znaleźć ciekawe informacje na temat lokalnych atrakcji, miejsc które warto odwiedzić.
Własny namiot, plecak, śpiwór i karimata i można podróżować bardzo tanio, głównym wydatkiem będzie jedyne jedzenie. Ja sam tak często wędruje po górach :)

hiper
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: hiper » 10 lip 2017, o 14:40

Mam kilka swoich ulubionych blogów z tematyki która mnie interesuje, a więc podróże, później lifestyleowe czy modowe.
Z podróżnych będzie to np blog fly4free (a w zasadzie cała strona) z lifestylowych brdatyrebel.pl natomiast z modowych Jan Adamski czy second hand dandy.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2017, o 08:27 przez hiper, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
petko
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: petko » 11 lip 2017, o 12:18

A u mnie jest to dla odmiany tematyka finansowa. Interesuje się w zasadzie wszystkim co może wpłynąć na podwyżkę lub obniżkę cen produktów i usług. Interesuję się też sytuacją polityczną, ustawodastwem i innymi kwestiami związanymi z funkcjonowaniem państwa, co może mieć ostateczny wpływ na stan mojego budżetu. Rzuć jeszcze okiem tutaj.

ODPOWIEDZ