Pułaskiego/ Rumińskiego, okolice NOT-u

Tereny niezagospodarowane.
mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Pułaskiego/ Rumińskiego, okolice NOT-u

Nieprzeczytany post autor: mlody » 5 kwie 2006, o 11:36

Co powstanie w tych okolicach???? niezły plac blisko centrum... tam coś zburzyli i został chyba sam sklep...

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 20 kwie 2006, o 22:28

Może niebawem będzie po sprawie:

To nie jedyna potężna inwestycja jaką planuje "Społem". Oryginalny obiekt miałby powstać również przy ulicy Czaszkowskiej, na bazie usytuowanego tam sklepu - Teren za sklepem gdzie kiedyś znajdowała się fabryka bombek , jest od lat niezagospodarowany. Myślimy o zburzeniu sklepu i przeznaczeniu tych dwóch działek pod budowę nowoczesnego obiektu handlowo-usługowego - dodaje Piotr Zasuń. Na dole miałby znajdować się społemowski , znacznie lepiej wyposażony sklep spożywczy. Na pierwszym piętrze biura, a na ostatnim apartamenty - wszystko połączone windą. Obiekt ma być zbudowany w stylu secesyjnym. - Będzie to taka perełka Kalisza, drugi teatr - zdradza pracownik firmy , która prowadzi w tej sprawie rozmowe ze Społem.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 21 kwie 2006, o 16:47

wiem przecież to napisałem :D :wink:

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 21 kwie 2006, o 17:35

trzeba było napisac w odpowiednim miejscu :D
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Awatar użytkownika
Mariusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2300
Rejestracja: 29 lis 2005, o 11:26

Nieprzeczytany post autor: Mariusz » 21 kwie 2006, o 22:50

błagam pomocy. 5 kwietnia młody zakłada niniejszy temat. 18 kwietnia zakłada kolejny - "Dwa centra handlowe w Kaliszu", w którym odnosi się również do terenu w okolicach NOTu. TomS powiela tutaj jedną z wcześniejszych informacji z drugiego wątku, co potwierdza mlody dowodząc jednocześnie, że zdublował po części swój własny temat. :shock: Może warto zastanowić się nad reorganizacją tematyki poruszanej na forum, gdyż niebawem trudno będzie nad tym wszystkim zapanować...

ODPOWIEDZ