Sylwester

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1945
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Sylwester

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 28 gru 2008, o 20:48

czy cos u nas jest?

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 28 gru 2008, o 21:43

taaaa, zal i bieda

http://www.mok.kalisz.pl/index.php?opti ... &Itemid=35

w gratisie mozna dostac butelka w łeb :)

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 28 gru 2008, o 23:51

Pecherz o 23.55 z zyczeniami przed Ratuszem,to jest gwiazda wieczoru.
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 29 gru 2008, o 14:19

SEEKER pisze:Pecherz o 23.55 z zyczeniami przed Ratuszem,to jest gwiazda wieczoru.
no to chyba się skusze :shock:

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 29 gru 2008, o 15:01

O kurcze to faktycznie gwiazda wieczoru bezie. Pod ratuszem byłem na sylwestrze tylko raz i więcej nie mam zamiaru. Zespoły wołają o pomstę do nieba, a i otoczenie pozostawia wiele do życzenia. Już wolę zrobić mała potupajkę w domu przy muzyczce z CD niż tam iść i ryzykować pobytem na pogotowiu z powodu rozciętej głowy przez nisko latającą butelkę.

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 29 gru 2008, o 16:31

Ja nie mam zamiaru być na Sylwestrze pod Ratuszem, i nigdy nie byłem. Raz z ciekawości poszła Mama i o północy szukała miejsca, w którym mogłaby się schować przed latającymi butelkami.

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 29 gru 2008, o 17:27

Artykuł odnośnie kaliskiego sylwestra, z tygodnika "Nasz Rynek"

Obrazek

Pomarudze trochę i powiem tak:

-czemu organizatorzy uparcie twierdzą że ludzie będą dobrze bawić się przy muzyce zespołu który gra muzyke innej znanej kapeli? chcąc nie chcąc mnie nie rusza takie coś. to jakby na placu ratuszowym postawili jesion który ma robić z choinkę

-cytat: "znany kaliski aktor Dariusz Sosiński" - wybaczcie ignorancję, nie znam tego Pana i jak znam życie to minimum 70% osób które spędzi sylwestra pod ratuszem też go nie zna. (PS: na flmweb dowiedziałem się że wystąpił w "Klanie" "jako Robotnik na budowie, na której jako operator koparki pracował Michał Chojnicki (gościnnie)" - imponujące)

-cytat: "Zawsze jest w miarę spokojnie, ale na wszelki wypadek apelujemy, aby nie rzucać butelkami po szampanach..." - to jak stwierdzenie "Bagna w Miami to bezpieczne miejsce, prosimy tylko tam nie wchodzić bo rozszarpie was aligator"

byłem raz pod ratuszem aby świętować godzinę "zero"...nie chcę robić tego po raz kolejny bo wiem tylko ze zmarzłem. Jedyne co dobrze wspominam to moment kiedy zobaczyłem twarz ochroniarza który ignorował grupę "młodzieży" lejącej się, kilka metrów od niego, z inną grupką "młodzieży" radośnie podkrzykując pod nosem "KKS!" - jak będę chciał takich scenek to spędze sylwestra w jakimś klubie sportowym
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1377
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 30 gru 2008, o 01:48

anj pisze:-cytat: "znany kaliski aktor Dariusz Sosiński" - wybaczcie ignorancję, nie znam tego Pana i jak znam życie to minimum 70% osób które spędzi sylwestra pod ratuszem też go nie zna.
No nikt w to nie wątpi, bo ludzie wolą obejrzeć po raz 1000 "Kevin sam w domu" zamiast iść do teatru. Wystarczy wpisać w google Dariusz Sosiński i wyskoczy metryczka. Z resztą jak ktoś CZASAMI odwiedza kaliski teatr to wie kto to jest.

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 30 gru 2008, o 09:59

wollny pisze:
anj pisze:-cytat: "znany kaliski aktor Dariusz Sosiński" - wybaczcie ignorancję, nie znam tego Pana i jak znam życie to minimum 70% osób które spędzi sylwestra pod ratuszem też go nie zna.
No nikt w to nie wątpi, bo ludzie wolą obejrzeć po raz 1000 "Kevin sam w domu" zamiast iść do teatru. Wystarczy wpisać w google Dariusz Sosiński i wyskoczy metryczka. Z resztą jak ktoś CZASAMI odwiedza kaliski teatr to wie kto to jest.
przykro mi Wollny, nie mam obowiązku odwiedzać teatru, tak jak Ciebie nikt nie zmusza do oglądania "Kevina..."
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 30 gru 2008, o 10:56

@ anj
dobrze gadasz :) szacunek

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1377
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 30 gru 2008, o 11:23

No ja wiem, że nie masz obowiązku. Tylko póżniej nie pisz takich postów jak nie wiesz o kogo chodzi ;)
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 30 gru 2008, o 11:44

wollny pisze:No ja wiem, że nie masz obowiązku. Tylko póżniej nie pisz takich postów jak nie wiesz o kogo chodzi ;)
that's the point...chodzi właśnie o to, "znany kaliski aktor" wcale nie jest znany w szerszym gronie przeciętnych "widzów"

Ale, musze przyznać, twój post nakłonił mnie do poszukiwań i znalazłem zdjęcie Pana Sosińskiego i co ciekawe znam go osobiście...tyle że nie miałem pojęcia że jest aktorem i prawdę mówiąc, nigdy bym go o to nie podejrzewał. no i w moim skromnym przekonaniu, na wodzireja to on się nie nadaje
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1377
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 30 gru 2008, o 13:00

No może masz racje, w szerszym gronie nie jest znany.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

dyskutant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 11 lut 2006, o 20:40

Nieprzeczytany post autor: dyskutant » 30 gru 2008, o 18:53

anj pisze:(...)znalazłem zdjęcie Pana Sosińskiego i co ciekawe znam go osobiście...tyle że nie miałem pojęcia że jest aktorem i prawdę mówiąc, nigdy bym go o to nie podejrzewał. no i w moim skromnym przekonaniu, na wodzireja to on się nie nadaje
Skąd wiesz, skoro, jak sam piszesz, nie znasz go od zawodowej strony?

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 30 gru 2008, o 21:05

dyskutant pisze:
anj pisze:(...)znalazłem zdjęcie Pana Sosińskiego i co ciekawe znam go osobiście...tyle że nie miałem pojęcia że jest aktorem i prawdę mówiąc, nigdy bym go o to nie podejrzewał. no i w moim skromnym przekonaniu, na wodzireja to on się nie nadaje
Skąd wiesz, skoro, jak sam piszesz, nie znasz go od zawodowej strony?
no nie wiem, na przykład na podstawie rozmowy z nim? sposobie zachowania? poczuciu humoru? zdaje się to wiąże się z działalnością wodzireja

i żeby uprzedzić dalsze dyskusje zwracam uwagę na zdanie-klucz: "i w moim skromnym przekonaniu" :)
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 sty 2009, o 01:41

Wszystkim forumowiczom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku składa Gumiś.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 1 sty 2009, o 11:21

Mam nadzieję, że Nowy Rok będzie bardzo owocny w inwestycje, a Kalisz będzie rozwijał się w bardzo szybkim tempie :)

Awatar użytkownika
Czaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:18
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Czaja » 1 sty 2009, o 15:53

I jak było pod ratuszem, ktoś z was bawił się na rynku? :)

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 1 sty 2009, o 16:58

Też jestem ciekawy jak było koło ratusza. Własnie oglądam Teleskop i mówili o Sylwetrze w Poznaniu, Koninie, Pile, Lesznie, Ostrowie Wlkp., Kole i paru innych mniejszych miejscowościach, a o Kaliszu ani słowa :(

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 1 sty 2009, o 23:10

LUK pisze:a o Kaliszu ani słowa :(
jakos mnie to nie dziwi :lol:

ODPOWIEDZ