Sylwester

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 2 sty 2009, o 13:32

LUK pisze:Też jestem ciekawy jak było koło ratusza. Własnie oglądam Teleskop i mówili o Sylwetrze w Poznaniu, Koninie, Pile, Lesznie, Ostrowie Wlkp., Kole i paru innych mniejszych miejscowościach, a o Kaliszu ani słowa :(
31.12 o 21.45 mówili. Było połączenie z Ostrowem i babka coś takiego:
Jestem teraz na ostrowskim Rynku u nas zabawa wspaniała (i tam 2 minuty mówi o Ostrowie), a ostatnie zdanie: w Kaliszu o 23:55 na tamtejszym Głównym Rynku zaczyna się zabawa Sylwestrowa.
W hotlineach pisali: (...)Największe impresy sylwestrowe odbędą się w głównych miastach regionu: Lesznie, Kaliszu, Koninie, Gnieżnie, Pile, Ostrowie i Poznaniu. ;)

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 2 sty 2009, o 15:08

Ta ilość informacji na temat zabawy sylwestrowej w Kaliszu jest adekwatna do tego, co się tam działo podejrzewam, że więcej informacji możemy się spodziewać w kronikach kryminalnych .

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 3 sty 2009, o 10:49

No widziałem w Tele coś tak jak się tam to nazywa relacje z szalonego sylwestra pod ratuszem :-D Główną gwiazda wieczoru było nasze słoneczko kochane, czyli pan prezydent :-) pokazali tłumy pod sceną, a w oddali fantastycznie było widać jak jakiś pijany jełop się rozpychał łapskami na wszystkie strony.
Ile ofiar tego show było to nie podali, jedynie wspominali o kolesiu który dostał zawały pod ratuszem, i częstych wyjazdach służb mundurowych.
Podsumowując było tak jak zawsze, nudno i smętnie no chyba, że komuś się podobało w takim razie przepraszam.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 5 sty 2009, o 19:56

Witam wszystkich po świątecznej przerwie.Nie narzekajcie na Sylwestra w Kaliszu bo mogło być gorzej,tutaj gdzie jestem to nie ma czegoś takiego jak sylwester pod chmurką ani żadnych imprez.Swoją drogą podglądałem fajerwerki w Kaliszu z kamerki i muszę stwierdzić że nie było wcale żle.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 5 sty 2009, o 23:13

Ja się bawiłem w Kaliszu wyśmienicie z narzeczoną bo to ostatni taki nasz wieczór w stanie cywilnym bo kolejny będzie już jako żona i mąż. Bawiłem sie w pewnej restauracji w Kaliszu przy zespole było wyśmienicie duzo jedzenia, dużo picia i muzyka była wyśmienita , a na drugi dzień trochę nogi bolały od tańczenia, ale jestem ogólnie bardzo zadowolony :wink:

A wracając do sylwestra przed ratuszem to taki stan rzeczy jest już od kilku lat żeby zorganizować coś fajnego potrzebne są duże pieniądze żeby zaprosić jakieś fajne zespoły przy których można było by się bawić
:roll:

W Kaliszu brakuje sponsorów takich imprez lub dobrego organizatora takiej imprezy
Andrzej

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 3 sty 2011, o 19:05

http://www.kalisztv.pl/start/z-kalisza/ ... ownym.html

Żenada,ciekawe co będzie w tym roku nie uwzględniając fajerwerków.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 3 sty 2011, o 20:36

Gumiś lepsze fajerwerki zafundował prezio na otwarcie TB niż na sylwestra. Nagrywałem wszystko z okna ;) Na dodatek wystrzał spóżniony o jakieś 2minuty.

A prawdziwego koncertu chyba nigdy się nie doczekamy.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8994
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 3 sty 2011, o 21:26

nawet by sie nie ośmieszali i niepokazywali tego fimu w necie
g13k

Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 08:40
Lokalizacja: Kaliniec / XXV - lecia

Nieprzeczytany post autor: Artur » 3 sty 2011, o 22:54

Tu macie filmik z Sylwestra na kaliskim rynku. Niby wesoło itp., ale najbardziej w oczy rzuca się nawalony jak stodoła gość, najpierw się przepycha pod barierkami, a potem "wita" się z prezydentem 8)

http://glos.tv/?p=4318
"Wolność polega na świadomym i dobrowolnym wyborze dobra. Wolność to nie moc czynienia tego, co chcemy, lecz prawo bycia zdolnym do czynienia naszej powinności."
Lord Acton

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 4 sty 2011, o 03:44

Siara z tymi oświadczynami ;) 3/4 młodzieży było tam nabzdryngolone i to czego nie lubię najbardziej na takiej imprezie jak ktoś zza plecami otwiera szampana i leje nim każdego dookoła.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 08:40
Lokalizacja: Kaliniec / XXV - lecia

Nieprzeczytany post autor: Artur » 4 sty 2011, o 07:51

Adi pisze:Siara z tymi oświadczynami ;) 3/4 młodzieży było tam nabzdryngolone i to czego nie lubię najbardziej na takiej imprezie jak ktoś zza plecami otwiera szampana i leje nim każdego dookoła.
Tak, z polewaniem szampanem facet poczuł się prawie jak Kubica, ale "prawie" robi różnicę :)
"Wolność polega na świadomym i dobrowolnym wyborze dobra. Wolność to nie moc czynienia tego, co chcemy, lecz prawo bycia zdolnym do czynienia naszej powinności."
Lord Acton

Awatar użytkownika
euty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 11 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: XXXV-lecia PRL

Nieprzeczytany post autor: euty » 4 sty 2011, o 09:40

Adi pisze:...i to czego nie lubię najbardziej na takiej imprezie jak ktoś zza plecami otwiera szampana i leje nim każdego dookoła.
a jeszcze gorzej jak ktoś sprawdza właściwości lotne lub rozpryskowe butli po Mocкoвcкoe Игpиcтoe ...miałem taki przypadek kilkanaście lat temu.

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 27 gru 2011, o 20:03

Ma ktoś jakieś info co za atrakcje czekają na nas w tym roku pod kaliskim ratuszem?
W ogóle coś będzie w tym roku czy ,aż taka żenada, że postanowili się nawet nie chwalic?

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 27 gru 2011, o 20:12


K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 27 gru 2011, o 21:47

O matko :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8994
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 27 gru 2011, o 21:57

Zachęcili mnie hohoho już pędzę :P
g13k

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 1 sty 2012, o 12:56

Ja p.....e ale żenada!

ODPOWIEDZ