kaliskie orły budownictwa

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

kaliskie orły budownictwa

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 gru 2009, o 14:51

UMARŁEM .... ;/


Kaliskie Architektoniczne Biuro Projektowe WEIRAUCH zostało wyróżnione w konkursie Orły Polskiego Budownictwa. Konkurs, który patronatem objęło Ministerstwo Infrastruktury ma promować firmy, które poprzez swoje produkty tworzą nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne budownictwo.

Konkurs organizują Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. wraz z Mazowieckim Zrzeszeniem Handlu Przemysłu i Usług.

Konkurs jest adresowany jest do wszystkich przedsiębiorców z sektora budownictwa niezależnie od charakteru własności zakładu pracy, jego wielkości czy liczby zatrudnionych pracowników; przedsiębiorstw działających na terenie Polski oraz wszystkich firm mających w Polsce swoje oddziały lub przedstawicielstwa. O tytuł „Orła Polskiego Budownictwa 2009” ubiegało się w tym roku ponad 70 przedsiębiorstw branży budowlanej.

Celem konkursu jest wyłonienie i promocja tych przedsiębiorstw budowlanych, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie, procesy oraz metody organizacji i zarządzania tworzą budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne, w pełni zaspokajających potrzeby konsumentów. Konkurs ma pomóc w dalszym rozwoju i ułatwiać promocję i pozyskiwanie nowych klientów i nowych rynków zbytu.

Kaliskie biuro WEIRAUCH zostało wyróżnione w kategorii Biura Architektoniczne, Projektowe i Geodezyjne.

Laureaci konkursu prezentowani są w "Księdze Polskiego Budownictwa i Ofert Inwestycyjnych". Jej nakład to 40 000 egzemplarzy rozpowszechnianych wśród administracji rządowej i samorządowej, największych firm w Polsce, firm nominowanych oraz ich kluczowych klientów.

Laureatów konkursu nagrodzono podczas uroczystej gali, która zgromadziła 850 osób. Z laureatami bawili się przedstawiciele świata polityki, telewizji, samorządów i biznesu.

BIM :? :? :?

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 4 gru 2009, o 15:10

Też się uśmiałem dopóki nie przeczytałem umowy :
http://www.orlybudownictwa.pl/dokumenty/umowa_2009.doc

Zapłacisz 10 tyś organizatorowi i zostajesz orłem budownictwa albo dostaniesz chociaż wyróżnienie.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 4 gru 2009, o 18:13

Może my się nie znamy na architekturze?

satori
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: 11 sty 2009, o 20:11

Nieprzeczytany post autor: satori » 5 gru 2009, o 10:31

szymkalisz pisze:Może my się nie znamy na architekturze?
raczej nie znamy się na bizesie

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 5 gru 2009, o 22:38

Koniec świata.Nadchodzi 2012 :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

ODPOWIEDZ