Multimedia- co sądzicie o tej firmie???

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Multimedia- co sądzicie o tej firmie???

Nieprzeczytany post autor: andre » 4 sty 2010, o 18:26

Na nowy rok Multimedia zafundowały kibicom( szczególnie siatkówki) przykrą niespodziankę. Znknęły z anteny dwa krajowe kanały sportowe polsat sport i polsat sport extra. W zamian dostaliśmy eurosport i to jeszcze przejdzie i straszne badziewie przegadany n-sport. Z racji tego że interesuje się siatkówką, zostałem tego pozbawiony. Pozostaje mi kupić antenę na polsat cyfrowy, ale nie wszyscy tak mogą zrobić. Co sądzicie na ten temat?

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 4 sty 2010, o 18:52

Możesz wypowiedzieć umowę z Multimediami.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
Piekarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 530
Rejestracja: 29 cze 2009, o 21:57
Lokalizacja: Dobrzec Zach.

Multimedia

Nieprzeczytany post autor: Piekarz » 4 sty 2010, o 19:17

Możesz też zainstalować "ipla"i oglądać relacje na żywo np."Cafe futbol".
JP - WRÓĆ !!!!!!

rym-ek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 865
Rejestracja: 30 gru 2005, o 11:51
Lokalizacja: Kalisz - Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: rym-ek » 4 sty 2010, o 19:21

Rzeszowska Vectra zrobiła to samo. Najwidoczniej Polsat wycofuje się z kablówek.
Przywróćmy godność prawu i Kaliszowi!!!!

gawron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: 2 maja 2006, o 15:20
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: gawron » 4 sty 2010, o 19:49

TV nie oglądam, ale w Kaliszu korzystam z internetu dostarczanego przez te firmę. Od 2001 roku było niewiele awarii, transfer jest stabilny, co jakiś czas trafią się atrakcyjne promocje.

W tym momencie wiszę na neostradzie i mnie trafia ;)

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 4 sty 2010, o 20:41

uuu Polsat Sport straci wiele telewidzow, albo postawili nowa wyzsza stawke albo MM chciala dac mniej :) Eurosport jest o wiele ciekawszy jak Polsat Sport a N-Sport oferuje tylko ciekawa Lige Mistrzow a tak to masz racje badziew

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 4 sty 2010, o 21:39

Całkiem niedawno Polsat chwalił się, że ma największą oglądalność a dokładnie Polsat Sport drugi był Eurosport a trzecie Polsat Sport Extra, N Sport był na szarym końcu, co mnie nie dziwi, ponieważ ten kanał opiera się tylko na Lidze Mistrzów.

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 6 sty 2010, o 20:24

Nie wiem czy to prawda, ale podobno główny Polsat pod koniec stycznia również wycofuje się z kablówki. Szkoda. Z Polsatu Sport najbardziej będzie mi brakować Cafe Futbol. Lubiłem te wywody Kołtonia i Borka.;];];]

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 7 sty 2010, o 12:28

Kefas to juz bylaby przesada, Polsat chyba nie pozwoli sobie na taka obnizke ogladalnosci bo z reklam beda miec grosze.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 7 sty 2010, o 15:06

Jak na razie został tylko Polsat,inne kanały tematyczne zostały wycofane.Jeżeli skasują Polsat to zastanawiam się nad rezygnacją z usługi telewizyjnej.
Aha zapomniałem dodać,że dzisiaj zawitałem do Kalisza ale tylko na kilka dni :lol: 8)
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 7 sty 2010, o 16:27

[OT] Gumiś i Ty to tak spokojnie konstatujesz? O ,,suchym pysku'' :)???
Happy New Year.

zibi465
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 244
Rejestracja: 22 sie 2007, o 19:38
Lokalizacja: nad rzeką w śródmieściu

Nieprzeczytany post autor: zibi465 » 7 sty 2010, o 16:56

Tak,polsat też ma zniknąć z kablówki,żenada i tyle
Żądamy przystanku KDP w Kaliszu
http://www.koniecpzpn.pl/

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 7 sty 2010, o 21:08

Wydaje mi się to nieprawdopodobne żeby skasowali Polsat z oferty kablówki, ponieważ ten kanał jest dostępny na terenie Kalisza z nadajnika naziemnego i nie jestem pewien czy kablówka nie ma obowiązku udostępniania takich kanałów.

andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Nieprzeczytany post autor: andre » 17 sty 2010, o 11:25

W Wieluniu mieszkańcy za pełny rozszerzony pakiet 55 programów, płacą miesięcznie 18,19 zł. brutto. Ze sportowych kanałów mają w tym pakiecie eurosport, polsat sport, polsat sport extra, tvp-sport oraz DSV. A nam się od lat wciska kit, że jak firmy się połączą lub dokonają ekspansji na inne regiony, zyska na tym końcowy odbiorca.Nic bardziej mylnego w polskich warunkach.

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 17 sty 2010, o 12:40

Każdy monopol polega tylko na dyktowaniu cen (nie muszę chyba dodawać, że wysokich), ale to już niedługo się skończy, kiedy ruszy telewizja cyfrowa ze swoimi multipleksami .

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 17 sty 2010, o 15:55

Siatkówka zniknęła z Multimediów

Kibice siatkówki w Kaliszu są oburzeni zmianami, jakie w ofercie programowej wprowadziła spółka Multimedia. Z oferty zniknęły m.in. dwa sportowe kanały Polsatu, które relacjonowały większość siatkarskich wydarzeń w Polsce i Europie

Niezadowoleni abonenci skarżyli się na zmiany w ofercie programowej redakcji ,,Życia Kalisza’’. – Operator telewizji kablowej spółka Mulitimedia, usunęła z listy dostępnych programów (zarówno tv analogowej i cyfrowej) kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra – napisał jeden z czytelników w liście do redakcji. – Wiadomo, iż drugim pod względem popularności sportem zespołowym w Polsce jest siatkówka. Nie trzeba przypominać ostatnich sukcesów naszych siatkarzy i siatkarek, osiągnięć naszego byłego już niestety kaliskiego klubu, frekwencji na meczach ligowych i pucharowych, aby dostrzec, jak wielu kibiców siatkówki jest w Polsce i Kaliszu. Tymczasem niezrozumiała decyzja ludzi odpowiedzialnych w firmie za ofertę programową, całkowicie pozbawiła nas możliwości oglądania rozgrywek ligowych, rozgrywek pucharowych czy rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń. Tylko Polsat Sport i Polsat Sport Extra podpisały umowy na transmisję tych meczów. Czym tłumaczyć taką decyzję kiedy pozostali operatorzy telewizji kablowych w Polsce np. UPC, ASTER (czy sąsiedni PROMAX w Ostrowie Wlkp.) nadal w swojej ofercie programowej te kanały posiadają? Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale dlaczego człowiek z Gdyni (siedziba Multimedów Polska S.A.) ma decydować za mnie, co chcę oglądać? Przecież wystarczy wprowadzić dodatkowo płatny program (bądż pakiet programów nie udostępnianych standardowo) na takich samych zasadach jak np. HBO... Wydaje się, że telewizje kablowe winny być platformami wszystkich polskich programów, a abonent powinien dokonać wyboru, które z nich zechce oglądać i za tę usługę zapłacić. (q)

Więcej w Życiu Kalisza
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 17 sty 2010, o 22:31

Hm.. Ludzie są dziwni, jakiś czas temu pracowałem w Multimedia i każdy tylko narzekał, że nie ma Eurosportu, że woleliby ten kanał zamiast polsatu sport i tvp sport. Teraz, gdy jest w ofercie Eurosport, znowu ludziom coś nie odpowiada. Myślę, że naszemu społeczeństwu nigdy się nie dogodzi.

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 17 sty 2010, o 23:21

MirekDB pisze:Każdy monopol polega tylko na dyktowaniu cen (nie muszę chyba dodawać, że wysokich), ale to już niedługo się skończy, kiedy ruszy telewizja cyfrowa ze swoimi multipleksami .
Najpierw niech ruszy choć jeden z 7 kanałami darmowymi.Reszta multipleksów prawdopodobnie będzie płatna więc nie ma się co za bardzo nastawiać na tą telewizję.

Nie wiem ile kosztuje obecnie abonament w MM bo od lat nie korzystam z ich usług ale za niecałe 40 złotych można mieć pakiet Polsatu zawierający i Polsaty Sport i Eurosporty i TVP Sport+ dodatkowo inne niekodowane kanały z satelity w dużo lepszej jakości niż ta co serwują MM.

Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 606
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 08:40
Lokalizacja: Kaliniec / XXV - lecia

Nieprzeczytany post autor: Artur » 28 cze 2010, o 14:16

Poniżej link do stronki o MM,której twórca pisze jak walczy z MM. Jeśli to co opisał jest prawdą, to włos się jeży na głowie.

http://www.nielubieich.pl/index.html
"Wolność polega na świadomym i dobrowolnym wyborze dobra. Wolność to nie moc czynienia tego, co chcemy, lecz prawo bycia zdolnym do czynienia naszej powinności."
Lord Acton

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 24 sie 2010, o 23:46

Ciekawe czy ta decyzja przełoży się na zmianę tematyczną kanałów no i oczywiście na cenę.

http://www.wnp.pl/wiadomosci/117361.html
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

ODPOWIEDZ