Imprezy

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Michal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 1 lis 2007, o 12:12
Lokalizacja: Kalisz

Imprezy

Nieprzeczytany post autor: Michal » 19 gru 2010, o 12:24

http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/70 ... ,id,t.html

Wreszcie coś, po dłuższym czasie!
Michal

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 19 gru 2010, o 12:36

Ilew tych watkow natworzysz , Misza? jest przeciez - SPORT W KALISZU !!!
Co na to Moderator ?
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 28 gru 2010, o 13:48

g13k

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 28 gru 2010, o 14:16

a co to ma wspólnego z Kaliszem i z sylwestrem, bo nie widzę związku o:o

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 28 gru 2010, o 19:31

ŻARCIK :D
g13k

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 30 gru 2010, o 18:56

Sylwester w Kaliszu na rynku jest dla mnie jako młodego Kaliszanina przysłowiowym splunięciem mi w twarz od strony rządzących. To czysta kpina i jawne pokazanie nam wszystkim gdzie mają te miasto i ich mieszkańców ludzie ,którzy nim zarządzają. Do tego warto dodać te czerstwe zapowiedzi w lokalnej stacji telewizji ,która zaprasza na te żenujące widowisko pod ratuszem jakby miał tam na nas czekać niekończący się festiwal rozrywek różnego rodzaju. Rzygać mi się chce jak widzę mordę Pęcherza i te jego zaklamane oczki ze sztucznym uśmiechem ,który swym pedalskim głosem składa życzenia noworoczne w tej pseudo telewizji. Współczuje tym wszystkim ,którzy mają zamiar wybrać się tego ostatniego dnia roku aby przyjąć na twarz ciepły mocz prezydenta miasta i reszty schorowanej, wiekowej chołoty, pazernej na pieniądze jakie zapewnia im koryto do którego udało im się dopchać. Miłej zabawy przy roztańczonych tancerzach od Sieraszewskiego studio ,który zrobi sobie darmowa reklamę, i przy ekscytujących dżwiekach kapeli "Hitano". Będąc już do końca złośliwym na koniec tego postu zacytuję tekst ze strony owego cudownego zespołu na, którego występ z niecierpliowścią latami czekało całe grono młodzieży z tego miasta i myślę ,ze wyjaśni on w pełni dlaczego to właśnie takiego potentata muzycznego zdecydowano się wybrać. Tekst ten w pełni pasuje do miasta młodego duchem ,które myśli o nowoczesnym i szybkim rozwoju:
Wielbiciele romskiej muzyki podkreślają , że na występach zespołu HITANO można „ Cofnąć się w czasie” i poczuć klimat prawdziwego taborowego śpiewu i tańca przy ognisku
Tak więc cofajmy się dalej w czasie i dziękujmy w dalszym ciągu za łaskawość jaśnie wielmożnego księcia JPIII ,że o łaskawy i litościwy zezwolił na jakąkolwiek organizację czegokolwiek w tym roku.
Całe szczęście na plakacie wspomniano iż bedą w tym roku nawet fajerwerki... no cóż, pewnie nie tak wspaniałe jak podczas obchodów otwarcia kawałka asfaltu ale to zawsze coś i można z powodzeniem wpisać to jako główna atrakcję wieczoru, oczywiście tuż po występie super, wypasionej, przekozackiej kapeli cyganów.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 5 sty 2011, o 14:22

g13k

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 5 sty 2011, o 14:41

U nas karnawal zaczyna sie po Szczodrach :)!
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 9 sty 2011, o 14:29

Tak przypomnę o dzisiejszej impezie
http://www.kalisz.pl/portal.php?aid=new ... 2ee82c21d2
g13k

albert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 126
Rejestracja: 12 lip 2009, o 14:55
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: albert » 14 sty 2011, o 21:58

W niedzielę, 30 stycznia 2011 roku, na osiedlu Winiary odbędą się "I MISTRZOSTWA KALISZA W ZJEŹDZIE NA BYLE CZEM". Na festyn zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta bez względu na wiek. Gwarantujemy dobrą zabawę nie tylko tym, którzy zjeżdżać będą na "byle czem", ale wszystkim uczestnikom imprezy, która obfitować będzie w wiele atrakcji.

wiecej na www.byleczem.pl

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10947
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 14 sty 2011, o 22:31

Zjazd po trawie i błocie. Powodzenia :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 21 sty 2011, o 17:49

K-man pisze:Zjazd po trawie i błocie. Powodzenia :)
Niekoniecznie
Obrazek
g13k

Awatar użytkownika
Toji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 8 cze 2009, o 14:52
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Toji » 22 sty 2011, o 10:49

Wczoraj był bardzo fajny koncert Sidney-a Polak-a w klubie "Pod Muzami"chociaż pojawiło niezbyt dużo ludzi to jednak atmosfera była super. Szkoda, że spora część ludzi narzeka że w Kaliszu nic się nie dzieje, kiedy jednak pojawia się jakieś światełko w tunelu (choćby mały koncert) to frekwencja jest znikoma :(
tylko umarli płynną z prądem, ci co żyją muszą czasem brnąć pod prąd :)

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 22 sty 2011, o 12:05

Ja np. nie przepadam za Sydneyem więc nie widzę powodu dla którego miałbym iść na jego koncert... gdyby ilość koncertów oraz ich różnorodność odpowiadała zapotrzebowaniu mieszkańców to nikt by nie narzekał... takie koncerty to odbywają sie nawet na wioskach więc nie ma się czym podniecać... zwłaszcza Sydneyem ,który aż jakimś super wielkim gwiazdorem to nie jest.

Awatar użytkownika
Toji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 8 cze 2009, o 14:52
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Toji » 22 sty 2011, o 20:05

KalishaQ pisze:Ja np. nie przepadam za Sydneyem więc nie widzę powodu dla którego miałbym iść na jego koncert... gdyby ilość koncertów oraz ich różnorodność odpowiadała zapotrzebowaniu mieszkańców to nikt by nie narzekał... takie koncerty to odbywają sie nawet na wioskach więc nie ma się czym podniecać... zwłaszcza Sydneyem ,który aż jakimś super wielkim gwiazdorem to nie jest.
KalishaQ masz wspaniałą cechę deprecjonowania wszystkiego co nie mieści się w twoim światopoglądzie. GRATULUJE. Co do jednego masz słuszność, że skoro nie lubisz Sidneya to nie musisz iść na jego koncert. Sugerowanie natomiast, że dany artysta jest lub nie jest wioskowym grajkiem jest delikatnie mówiąc nie na miejscu i świadczy jedynie o pewnej ignorancji osoby, która wypowiada tego rodzaju kwestie. Generalnie zabrzmiałeś jak typowy malkontent, który znowu narzeka i powtarza jakieś banały w stylu gdyby .... Wierz mi nie jeden koncert w tym mieście widziałem i gwarantuję ci, że lepiej potrafią się bawić ludzie np. z Oleśnicy nie mówiąc już o wielkich aglomeracjach [nad czym ubolewam, bo Kalisz robi się miastem ludzi starych nie tylko wiekiem ale i duchem :( ] Pozwól więc, że pozostanę przy swojej opinii. Dla ciebie mała rada; mniej krytykanctwa a więcej otwartości.
tylko umarli płynną z prądem, ci co żyją muszą czasem brnąć pod prąd :)

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 22 sty 2011, o 22:29

Nie wiem jak bawi się Oleśnica:) Gratuluję wyobrażni... w niektórych krajach takie psychozy leczy się na fundusz...

Awatar użytkownika
Toji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 8 cze 2009, o 14:52
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Toji » 22 sty 2011, o 23:20

No widzę, że jednak brniesz dalej, cóż postami tego typu sam sobie strzelasz w stopę ale widocznie ten typ już tak ma. Najgorsze jest to, iż argumenty mylisz z epitetami :( a dodatkowo lubisz ubliżać ludziom. Postaram się jednak nie zniżać do twojego poziomu. Kiedyś ktoś mądry powiedział, "iż nie należy kłócić się z g...... bo niektórzy mogą nie zauważyć różnicy". Tak więc myśl sobie co tam chcesz ale proszę zastanów się 2 razy zanim znowu napiszesz coś równie elokwentnego i błyskotliwego równocześnie.
tylko umarli płynną z prądem, ci co żyją muszą czasem brnąć pod prąd :)

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 22 sty 2011, o 23:22

KalishaQ pisze:Nie wiem jak bawi się Oleśnica:) Gratuluję wyobrażni... w niektórych krajach takie psychozy leczy się na fundusz...
Kolega Toji trafił w czuły punkt i postanowiłeś uderzyć poniżej pasa?

Awatar użytkownika
KalishaQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 171
Rejestracja: 20 wrz 2009, o 21:33
Lokalizacja: Korczak

Nieprzeczytany post autor: KalishaQ » 23 sty 2011, o 13:19

W żaden czuły punkt nie trafił po prostu mam ubaw ponieważ kolega stara się robić tu na forum za jakiegoś psychologa... do tego myśli ,że jest najbystrzejszy i wolno mu oceniać ludzi. Ja wypowiedziałem się na temat koncertu, który widzę tak ,a nie inaczej, jest to forum czyli miejsce wyrażania własnych opinii na dany temat, kolega Toji natomiast dużo bardziej zainteresował się moją osoba.
Toji - piszesz ,że zaniżam poziom wszystkiego co nie mieści się w moim światopoglądzie... Jeśli koncert "Pod Muzami" jest dla Ciebie czymś wyjątkowym to sorry ale nie mamy o czym mówić.
Na sam koniec zanim przytoczysz tu kolejną nieudolną próbę scharakteryzowania mojej osoby sam się zastanów po co i w jakim celu to robisz... czyż nie jest tak ,że to Ty starasz mi się ubliżyć?

Awatar użytkownika
Toji
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 86
Rejestracja: 8 cze 2009, o 14:52
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Toji » 23 sty 2011, o 19:06

KalisaQ cieszę się, że mogłem poprawić ci humor przynajmniej widać choć jeden pozytyw, dobre i to. Co do tego psychologa to chyba sam nie wierzysz w to co piszesz. Nie mam ku temu żadnych kwalifikacji czy choćby zainteresowania tą dziedziną nauki. Pisząc "do tego myśli ,że jest najbystrzejszy i wolno mu oceniać ludzi " sam zaprzeczasz sobie bo właśnie to ty ciągle mnie oceniasz (prosiłem już zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz) Oczywiście forum jest miejscem wyrażania swoich opinii. Tu pełna zgoda. Jednak co do twojej wypowiedzi na temat koncertu to po pierwsze jak mogłeś się wypowiedzieć na jego temat skoro na nim nie byłeś ? Po drugie twoja wypowiedż nie wnosiła nić poza tym że Sidney jest wioskowym piosenkarzem i wszystko jest be. Walnąłeś konkretną "bułę" i zamiast przyznać się , że się zagalopowałeś to brniesz dalej pogrążając się coraz bardziej. Tak na koniec to wyobraż sobie, że byłem na różnych dużych koncertach jak np. U2 (i wielu innych ale to nie miejsce i czas żeby o tym wspominać ) i twierdzę, że tak,nawet koncert w "Pod Muzami" może być wyjątkowy ( bo np. będzie kameralny i masz wtedy całkowicie inny kontakt z ludżmi oraz muzykami). Pytanie jak będziesz się bawić i odbierać muzykę, ale to do ciebie najprawdopodobniej i tak nie trafi.

Na koniec ostatni cytat (pewnie twoim zdaniem też z wioskowego grajka) "Mam nadzieję, że wszystko zrozumiałeś, powiedziałem ci to o czym sobie myślałem".
tylko umarli płynną z prądem, ci co żyją muszą czasem brnąć pod prąd :)

ODPOWIEDZ