Pomoc- Osiedle

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
bigbob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2011, o 19:09
Lokalizacja: brak

Pomoc- Osiedle

Nieprzeczytany post autor: bigbob » 4 sty 2011, o 19:24

Witam moi Drodzy,
Mam tu pytanko do was, bo nie moge sobie poradzić. Wie ktoś może coś o drodze na osiedlu Majków (jeśli dobrze wiem), która ma powstać łącząc drogę Szeroką z Pusta lub Borkowską, mam projekt na uczelnie do robienia i jest tam wyrysowana owa droga jako planowana. Potrzebuję kilka fotek z tego regionu lub opis kogoś kto tam mieszka jaki jest charakter osiedla, natężenie ruchu. Liczę na pomoc od was bo zbyt daleko to jest od miejsca w którym mieszkam by tam osobiście zawitać;/

Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 4 sty 2011, o 19:37

Witam

A możesz wrzucić kawałek tego planu na którym widać planowaną drogę??

Na forum jest kilka osób z tego osiedla więc może wspólnymi siłami uda nam się coś zdziałać ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

bigbob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2011, o 19:09
Lokalizacja: brak

Nieprzeczytany post autor: bigbob » 4 sty 2011, o 19:46

http://img151.imageshack.us/i/osiedleo.jpg/

to jest lin do fotki nie bardzo wiem jak wklejac na forum :D
lnia czerwona to droga która jeszcze nie powstała, o nią właśnie mi chodzi. Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe fotki i opinie co do tego miejsca niech pisze, chciałbym by mój projekt był oparty o realne uwagi mieszkańców :D

emil_p
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 297
Rejestracja: 24 sie 2010, o 07:20
Lokalizacja: Majków

Nieprzeczytany post autor: emil_p » 4 sty 2011, o 19:46

Moje rejony ;) Istnieje droga, łącząca ul. Szeroką z Borkowską. Nawet jest na niej większy ruch w stosunku do bocznych uliczek, ale jest to droga trochę 'na dziko'. Ul. Szeroka na odcinku kilkuset metrów od ul. Stawiszyńskiej jest wyasfaltowana. Jest tam zwarta zabudowa jednorodzinna. Dalej, aż do ul. Borkowskiej droga jest gruntowa, a zabudowa rzadka - pola, trochę starych wiejskich domów i parę nowych willi kaliskich 'magnatów'. To jedyne połączenie z Borkowską o jakim wiem.

edit:
Mój opis dotyczył drogi pod kątem prostym do planowanej, przedłużenie ul. Szerokiej ;)

bigbob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2011, o 19:09
Lokalizacja: brak

Nieprzeczytany post autor: bigbob » 4 sty 2011, o 19:56

A czy droga od borowskiej-> szerokiej idzie dalej jak na obrazie w linku?
aha rozumiem, nawet nie zauwarzyłem że szeroka jest od pewnegu momentu gruntowa ;/

tak czy owak potrzebuje wiecej info, jak ktos bedzie uprzejmy to moze zrobic kilka zdjec wokół jasnego obszaru (pola o kszałcie rombu po lewej stronie jezdni) w podanym linku, to moj teren :> :P moze uda mi sie odwdzieczyc:D

ODPOWIEDZ