OHP

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

OHP

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 31 maja 2011, o 20:19

Witam. Czy ma ktoś jakieś informacje na temat OHP(ochotnicze hufce pracy) w Kaliszu? Czy nadal to funkcjonuje? Ich siedziba znajduje/znajdowała się bodajże przy Parku Przyjażni. Chodziło by mi głównie o godziny otwarcia. W internecie jakoś ciężko coś znależć na temat tej organizacji. Czy posiada ktoś może jakąś wiedzę na ten temat?

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4995
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 31 maja 2011, o 21:21

ohap jest w 1 gim na żwirach ja mam znajduje on się nie pamiętam nazwy ulicy ale spróbuje opisać.
na wojska polskiego lub koło nie wiem jak to uliczka.

on jest koło tego wieżowca bodajże 9 piętrowego to koło tego budynku jest jeszcze jeden budynek w tych barwach to znajduje się on w tym 2 budynku bliżej ulicy na samej górze 5 piętro.
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

Awatar użytkownika
euty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 11 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: XXXV-lecia PRL

Nieprzeczytany post autor: euty » 31 maja 2011, o 22:28

Caspress pisze:ohap jest w 1 gim na żwirach ja mam znajduje on się nie pamiętam nazwy ulicy ale spróbuje opisać.
na wojska polskiego lub koło nie wiem jak to uliczka.

on jest koło tego wieżowca bodajże 9 piętrowego to koło tego budynku jest jeszcze jeden budynek w tych barwach to znajduje się on w tym 2 budynku bliżej ulicy na samej górze 5 piętro.
noooooo trafisz z zamkniętymi oczami i jeszcze po pijaku!

a jeśli ktoś ciągle nie wie to podpowiedż: jak będziesz przechodził koło tego wieżowca to koło tego budynku jest jeszcze jeden budynek i między innymi budynkami są barwy - "Barwy szczęścia" to to na Polsacie leci - ale to nie w tym tylko w tym 2 (drugim) budynku bliżej tej ulicy co obok jest inna ulica ale o takiej samej barwie ale kilka pięter ma i to właśnie tam między tymi piętrami na półpiętrze! Szło się w wakacje, dostawało się robotę "na wiśniach" w Cienii albo Tłokinii. Kasy z tego nie było dużej ale satysfakcja gigantyczna!

a tak na serio nie wiem, za mojej młodości OHP (ohap???) mieścił się w spalonym budynku przy al. Wojska Polskiego między ul. Wodną a stacją Lukoil.

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4995
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 1 cze 2011, o 18:24

Próbowałem pomóc jak umiem.
Po za tym w tam tej cześć miasta nie ma wieżowcy jest tylko ten 1.
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 1 cze 2011, o 19:27

Łomatko. Ciężka sprawa. Dobra, jakoś znajdę.

Awatar użytkownika
euty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 11 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: XXXV-lecia PRL

Nieprzeczytany post autor: euty » 1 cze 2011, o 19:27

Caspress pisze:Próbowałem pomóc jak umiem.
Po za tym w tam tej cześć miasta nie ma wieżowcy jest tylko ten 1.
Ależ nikt Ci nie odmawia dobrych intencji!
Problem w tym, że nie wiem czym jest "1 gim na żwirach" - gimnazjum? ul. Żwirki i Wigury? nie wiem jak to do siebie dopasować, skoro jednak coś wspominasz o al. Wojska Polskiego. Masz w swojej głowię TĘ uliczkę, TEN wieżowiec i TE barwy - ale nikt nie wie o czym Ty w ogóle myślisz.

Na szczęście wystarczy zapytać wujka google, on wie wszystko:
http://sites.google.com/site/shpkalisz/home/kontak

i najważniejsze:
POZA TYM
TAMTEJ
WIEŻOWCÓW
JEDEN
(nie 1)

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 1 cze 2011, o 20:43

Macie internet i jwsteście tacy bezraadni :( :
DNI OTWARTE OHP W WIELKOPOLSCE

Podczas zajęć z doradcami zawodowymi MCiZ w Kaliszu.


24 listopada rozpoczęły się w jednostkach Wielkopolskiej WK OHP Dni Otwartych Drzwi .


KALISZ

Przed południem 24 listopada w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Kaliszu odbyło się spotkanie kierownictwa Wielkopolskiej WK OHP z parlamentarzystami, władzami samorządowymi i przedstawicielami instytucji współpracujących z CEiPM. W multimedialnej prezentacji Jacka Stokłosy, doradcy zawodowego MCIZ w Kaliszu, pokazano kierunki i efekty działalności kaliskiego Centrum. Następnie komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Kaliszu Mirosław Nagórny przedstawił wyniki ankiety przeprowadzonej wśród uczniów Zespołu Szkół w Kaliszu nt. roli pracy zawodowej w systemie wartości uczestników OHP. Dniom Otwartym w kaliskim Centrum towarzyszy wystawa wszechstronnie ukazująca 50-letnią historię OHP.

Na spotkaniu w Kaliszu gościli: poseł Adam Rogacki, naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta w Kaliszu Mariusz Witczak, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego Zdzisław Piotrowski, dyrektor Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy Halina Gładczak, kierownik Sekcji Doradztwa Zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Kaliszu Henryk Gadzinowski, dyrektor Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych Anna Piotrowska, dyrektor Zespołu Szkół Agata Dziedzic, dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Elektronicznych Wojciech Piasecki, dyrektor Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych Małgorzata Wrotkowska, wicedyrektor Centrum Interwencji Kryzysowej Aneta Zimoch. Ochotnicze Hufce Pracy reprezentowali: Wielkopolski Komendant Wojewódzki OHP Tadeusz Wiszowaty, dyrektor CEiPM w Kaliszu Renata Bieniek, komendant ŚHP w Kaliszu Mirosław Nagórny, komendant ŚHP w Krotoszynie Zbigniew Kurzawa, komendant ŚHP w Ostrowie Wielkopolskim Aleksander Binczak, wicedyrektor CKiW OHP w Pleszewie Wiesława Wawroska.


Uczestnicy spotkania(na foto). Od lewej: M. Wrotkowska, T. Wiszowaty, A. Rogacki, M. Nagórny, H. Gadzinowski, Z. Piotrowski

KONIN

Odwiedzający Centrum mogli skorzystać z ofert pracy stałej, sezonowej oraz za granicą. Pośrednik pracy MBP w Koninie służył poradami w zakresie poruszania się po lokalnym rynku ( ... )



http://www.ohp.pl/?id=3043

Zobaczcie ile tu instytucji, ile nazwisk, a wy mówicie, że to cesky film!

dodaję jeszcze :

Ochotnicze Hufce Pracy powstały już w 1958 roku i do dziś pomagają młodzieży odnależć się na rynku pracy. Znajdż adres OHP w regionie.

Środowiskowy Hufiec Pracy w Kaliszu
adres: ul. Dobrzecka 16, 62-800 Kalisz
nr tel.: (062) 502-61-33



http://www.poradnik-praca.pl/szukanie-p ... -w-kaliszu

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4995
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 2 cze 2011, o 06:10

Obrazek
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 2 cze 2011, o 20:19

Dobra, teraz już trafię. Można na was liczyć. ;) Czyli mówicie, że jak chce sobie załatwić pracę na wakacje to trzeba się tam udać?

Awatar użytkownika
euty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 11 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: XXXV-lecia PRL

Nieprzeczytany post autor: euty » 2 cze 2011, o 21:15

~Kefas pisze:Czyli mówicie, że jak chce sobie załatwić pracę na wakacje to trzeba się tam udać?
Jak miałem lat naście byłem tam częstym bywalcem. Nigdy nic poza zrywaniem wiśni w Cienii i Tłokinii nie mieli do zaproponowania. Minęło już sporo czasu i mam nadzieję że coś znajdziedz.

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 17 cze 2011, o 21:48

OHP jest tam na dobrzeckiej, ale tam pracy nie załatwiają. Młodzieżowe Biuro Pracy znajduje się na Skalmierzyckiej 10 obok parku przyjażni. Dodam jednak, że od czasów eutego nic się nie zmieniło, oprócz tego, że teraz do zrywania są jeszcze ogórki i truskawki. Nic innego do zaproponowania nie mają. O ewentualny kolportaż ulotek będę musiał chyba iść popytać do marketów, choć jak macie jakiś inny pomysł to możecie go zaproponować.

ODPOWIEDZ