Ciemne chmury nad Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości?

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Awatar użytkownika
dawidborowiak.pl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 1 gru 2011, o 11:56
Lokalizacja: Widok

Ciemne chmury nad Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości?

Nieprzeczytany post autor: dawidborowiak.pl » 17 sty 2012, o 11:13

Nad Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości zbierają się ciemne chmury. W najbliższym czasie, możliwe są zmiany personalne. Sytuacja jest rozwojowa. Mimo to, jeśli sprawa nabierze rozpędu, możecie być pewni, że media szeroko naświetlą temat. Zdaję sobie sprawę, że jako pierwszy umieszczam taką wiadomość, ale jeśli rzeczywiście informacja się potwierdzi to możemy mieć do czynienia z sytuacją precedensową. Więcej na mojej stronie, ale co o tym myślicie? Jeśli informacja się potwierdzi, czy może to mieć wpływ na "przeciętnego mieszkańca" Kalisza w jakiś sposób?

mirza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 527
Rejestracja: 4 gru 2010, o 09:11
Lokalizacja: Śródmieście

Re: Ciemne chmury nad Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczośc

Nieprzeczytany post autor: mirza » 17 sty 2012, o 12:51

dawidborowiak.pl pisze:Nad Kaliskim Inkubatorem Przedsiębiorczości zbierają się ciemne chmury. W najbliższym czasie, możliwe są zmiany personalne.
Możliwe? Już po wszystkim.

Awatar użytkownika
dawidborowiak.pl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 1 gru 2011, o 11:56
Lokalizacja: Widok

Nieprzeczytany post autor: dawidborowiak.pl » 17 sty 2012, o 13:03

Co masz na myśli? Może spóżnione info dostałem. :) Nigdzie nie mogłem znależć innych informacji.

mirza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 527
Rejestracja: 4 gru 2010, o 09:11
Lokalizacja: Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: mirza » 17 sty 2012, o 13:42

dawidborowiak.pl pisze:Co masz na myśli? Może spóżnione info dostałem. :) Nigdzie nie mogłem znależć innych informacji.
Z tego co wiem, jest nowy prezes. Niebawem coś więcej :). Na razie zajmuje mnie inny ciekawy kaliski temat :)

Awatar użytkownika
dawidborowiak.pl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 1 gru 2011, o 11:56
Lokalizacja: Widok

Nieprzeczytany post autor: dawidborowiak.pl » 17 sty 2012, o 14:02

Też takie informacje wczoraj dostawałem. Dzisiaj się potwierdziło.
Nowym prezesem - Tomasz Ciesielski.

Startował z list PO do Rady Miasta, w maju 2011 powołany do Rady Nadzorczej spółki "Ciepło Kaliskie".

Obsadzanie stanowisk trwa. Przypomnę tylko, że poprzedni prezes pracował i zakładał spółkę prawie 20 lat temu. Oby zmiany były na lepsze...

ODPOWIEDZ