TESCO w Każdym Mieście!!!!!!

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

TESCO w Każdym Mieście!!!!!!

Nieprzeczytany post autor: mlody » 24 sty 2006, o 17:03

Zajrzałem dzisiaj na stronę internetową Tesco... (po długiej przerwie)... i jestem w szoku...

Tesco teraz powstaje na najgorszych wsiach.... w miasteczkach których nawet na mapach nie ma... a w Gorzowie Wlkp. powstało trzecie Tesco... :shock:

Tesco jest już m.in w takich dziurach jak:
Bolesławiec, Jawor, Krapkowice, Żywiec, Chrzanów, Mielec, Łuków... i w wielkopolsce: w Szamotułach i Gostyniu....

więc hipermarkety wchodzą również na wsie ...

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 24 sty 2006, o 19:14

No tak ale zobacz na powierzchnie tych marketow, zreszta no tormalne ze duze sklepy powstaja w coraz to mniejszych miastach :!:

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 24 sty 2006, o 19:31

ale czy jakiś tam Jawor czy Chrzanów czy Łuków czy Krapkowice to napewno miasta? czy tylko mają prawa miejskie? :?

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 24 sty 2006, o 19:42

Oczywiscie ze tak, a jesli nawet nie maja no to co?

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)-ABSOLUT/CHRONOS

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 24 sty 2006, o 19:43

mlody pisze:Zajrzałem dzisiaj na stronę internetową Tesco... (po długiej przerwie)... i jestem w szoku...

Tesco teraz powstaje na najgorszych wsiach.... w miasteczkach których nawet na mapach nie ma... a w Gorzowie Wlkp. powstało trzecie Tesco... :shock:

Tesco jest już m.in w takich dziurach jak:
Bolesławiec, Jawor, Krapkowice, Żywiec, Chrzanów, Mielec, Łuków... i w wielkopolsce: w Szamotułach i Gostyniu....

więc hipermarkety wchodzą również na wsie ...
Za to Ty mieszkasz w metropolii nie moge dzieciaku czytac twoich durnych wypowiedzi,twoje szczeniackie myslenie jest dobijajace zauwaz glabie ze sklpy sa otwierane tam gdzie wczesniej sieci przprowadzily analize rynku i wie ze bedzie to oplacalne,masz sie za niewiadomo kogo masz szczescie ze Ciebie jeszcze przypadkiem gdzies nei spotkalem bo za takie debilne teksty ryj bym ci obil,wiem ze moj post zostanei skasowany ale moze admin wkoncu da jakies ostrzezenie temu dzieciakowi zeby mial wiecej szacunku dla innych miejscowosci :evil:

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 24 sty 2006, o 19:46

mlody pisze:ale czy jakiś tam Jawor czy Chrzanów czy Łuków czy Krapkowice to napewno miasta? czy tylko mają prawa miejskie? :?
niektóre są nawet stolicami powiatu - np. Chrzanów.

ODPOWIEDZ