Hala "Winiary Arena"

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.

Jak oceniasz halę "Winiary Arena"

Super!!! naprawdę świetna !!!!!
5
16%
Całkiem, całkiem
11
35%
Może być, nie jest zła
6
19%
Mogłaby być lepsza
9
29%
Tragedia :( Najgorsza hala w Polsce!
0
Brak głosów
Nie wiem, trudno powiedzieć
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 31

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Hala "Winiary Arena"

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 23 mar 2007, o 14:31

Nawiązując do ankiety- Podoba Ci się hala "Winiary Arena" na osiedlu Dobrzec ?

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 7 kwie 2007, o 16:49

Dla mnie wypasik, jak dla kaliszan powinno byc wspaniale, choc gdyby przedluzyloby sie dwa razy przesla to hala pomiescilaby 5000 widzow....troche przytlacza ze mozna bylo zbudowac wieksza, taka na ktorej odbywalyby sie wielkie imprezy, jak np. Liga Swiatowa(przyklad-Rzeszow) czy cos w podobie...Ale zawsze lepsze cos niz nic :lol:
*All Rights Reserved*

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 10 kwie 2007, o 00:06

Właśnie, ja miałem takie same odczucie że jak budowali to mogli wybudować coś w stylu Podpromia w Rzeszowie czy Łuczniczki w Bydgoszczy - wiem wiem że Kalisz nie ma tylu mieszkańców co te miasta ale jestem pewny że niejednokrotnie by był komplet publiczności, a na "większe" imprezy byśmy mieli wtedy szanse :) Choć w pażdzierniku w Kaliszu będzie międzynarodowy turniej w piłce ręcznej Grundfos Cup, gdzie mają wystąpić Polacy, Francuzi, Islandczycy, Duńczycy i ktoś tam jeszcze - w sumie 6 drużyn. Słyszałem także że są przymiarki do meczu Polska - Niemcy w lutym 2008 z okazji 90 lecia piłki ręcznej w Polsce no i jednocześnie rewanż za MŚ :D Fajnie by było gdyby ten mecz sie odbył, a w necie jest napisane że prezes PZPR (Polski Związek Piłki Ręcznej - a nie Polska Zjednoczona Partia Robotnicza heh) bardzo się stara właśnie o to żeby było to zorganizowane w naszym mieście ponieważ jak wiadomo ta dyscyplina zwana także "szczypiorniak" wywodzi się ze Szczypiorna - dzisiejszej dzielnicy Kalisza :) W Kaliszu miały się także odbyć kwalifikacje do IO Pekin w piłce ręcznej ale jak już wiadomo niestety się one nie odbędą ponieważ międzynarodowa komisja stwierdziła że na taki mecz hala musi mieć min. 7000 miejsc - a więc nawet poznańska Arena tyle nie ma... a więc na razie możemy być pewni tylko jednej większej imprezy z udziałem Polaków - Grundfos Cup 2007 :)

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 10 kwie 2007, o 00:15

no mozemy byc i tak dumni z tego co mamy, bo Winiary Arena to naprawde obiekt europejskiej klasy!Niektorzy narzekaja na to ze jest za mala ale jak dla mnie to jest ok:) wazne ze mamy siatkarki ktore jeszcze ani razu na tym obiekcie nie przegraly:):):)
*All Rights Reserved*

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 10 kwie 2007, o 00:17

no i mam nadzieję że nie przegrają :P chodzę na każdy mecz tu w Kaliszu z udziałem Winiar Kalisz ;-) w sobotę i niedziele play off'y z Mielcem :)

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 10 kwie 2007, o 00:24

ja tez na kazdym meczyku jestem:) nasze piekne siatkareczki to prawdziwa duma Kalisza:) Teraz przydaloby sie jeszcze mistrzostwo na dokonczenie sezonu i PP i jedziemy z koksem...:) z Mielcem będzie 1) 3:0, 2)3:1 3)3:0 :D:)
*All Rights Reserved*

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 10 kwie 2007, o 20:17

Oczywiście ja też chodzę na każdy mecz kaliskich siatkarek :D niestety nie będę mógł być na sobotnim i niedzielnym meczu, gdyż idę na weselę (nie przypominając, że mieszkam obok hali 50 m) ale trzymam kciuki !! :P

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 11 kwie 2007, o 16:55

szymon_92, nie martw sie, bede kibicowac za ciebie:)
*All Rights Reserved*

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 12 kwie 2007, o 20:06

Dzięki LookAss, każdy DOBRY kibic mobilizuje do gry -> najlepiej kibicuje oczywiście Klub Kibica TUTAJ ich strona

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 12 kwie 2007, o 21:32

No wlasnie trza jakos pobudzic reszte hali zeby bylo glosniej :lol: jakas reklame zrobic albo cos ogolnie wymyslic.....ale o tym moze na forum klubu pogadamy :D PZDR
*All Rights Reserved*

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 13 kwie 2007, o 11:09

Masz rację LookAss w razie czego to się podpisuję pod twoją propozycję :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 7 wrz 2007, o 00:11

nie bylo hali sportowej tez żle, jest hala sportowa tez żle , jak komuś sie nie podoba to niech sam zbuduje lepsza , chyba to jest proste
Andrzej

ODPOWIEDZ