Fiat AS Rondo

Główne forum, poświęcone wątkom dotyczących Kalisza.
Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Fiat AS Rondo

Nieprzeczytany post autor: Adi » 18 cze 2007, o 20:05

Przechodząc dzisiaj obok salonu Fiata zauważyłem kilku robotników, którzy zdejmowali wszystkie znaki Fiata. Oprócz tego wzięli się za rozbiórkę daszku przed głównym wejściem do salonu.

Zastanawiam się czy to początek jakiejś większej przebudowy (remontu), bo przecież ten salon jest już dosyć starawy i wyglądem nie można go porównywać do innych salonów samochodowych.

Obrazek

kaliszanin

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin » 25 cze 2007, o 13:57

Słysza.łem że salon fiata zostanie zlikwiowany, ale nie wiem czy są to informacje na 100% pewne. Moim zdaniem jest niemożliwa likwidacja tego salonuw 100 tysięcznym mięscie jakim jest Kalisz.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2007, o 21:04 przez kaliszanin, łącznie zmieniany 2 razy.

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 25 cze 2007, o 20:05

Na obcną blachę kładą nową.Podobna do tej którą "obita" jest Galeria Kalisz.

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:08

kaliszanin pisze:Słysza.łem że salon fiata zostanie zlikwiowany, ale nie wiem czy są to informacje na 100% pewne. Moim zdaniem jest niemożliwa likwidacja tego salonuw 100 tysięcznym mięscie jakim jest Kalisz.
tak tak Jakubku (to nowe konto banity, które niebawem też zniknie), na pewno Spychalscy zlikwidują salon hehe:)
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 25 cze 2007, o 21:31

To juz trzeba byc naprawde pogietym, żeby robic takie głupoty na forum. Widać gimnazjaliści powinni miec dłuzszy rok szkolny.......XD Bo za bardzo im się nudzi, a to dopiero początek wakacji........ :x :x :x
Sorry za OT :wink:
*All Rights Reserved*

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 25 cze 2007, o 21:32

Fiat remontuje swoj salon samochodowy, jutro zrobie fotki i utne spekulacje na ten temat :wink:
Andrzej

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:33

Jakub vel kaliszanin to uciążliwy spamer - przez ostanie kilkanaście minut kasowałem wklejane przez niego śmieci. Gdy tylko na forum pojawią się admini, dostanie bana na IP - rodzice dzieciakowi zafundowali neta z multimediów więc nie będzie problemu.

Ponadto w tej chwili zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy jego dostawcy internetowemu oraz prawnym opiekunom spamera.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

kaliszanin

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin » 25 cze 2007, o 21:39

TomS pisze:Jakub vel kaliszanin to uciążliwy spamer - przez ostanie kilkanaście minut kasowałem wklejane przez niego śmieci. Gdy tylko na forum pojawią się admini, dostanie bana na IP - rodzice dzieciakowi zafundowali neta z multimediów więc nie będzie problemu.

Ponadto w tej chwili zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy jego dostawcy internetowemu oraz prawnym opiekunom spamera.
a ja sie dziwie dlaczego nie mozesz mi napisac dlaczego kasujesz moj normalny temat park handlowy w kaliszu.

[ Dodano: Pon, 25.06.2007, 21:42 ]
TomS pisze:Jakub vel kaliszanin to uciążliwy spamer - przez ostanie kilkanaście minut kasowałem wklejane przez niego śmieci. Gdy tylko na forum pojawią się admini, dostanie bana na IP - rodzice dzieciakowi zafundowali neta z multimediów więc nie będzie problemu.

Ponadto w tej chwili zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy jego dostawcy internetowemu oraz prawnym opiekunom spamera.
niby co ja takiego robi zlego+ nic. tylko ty mi kasujesz tematy bez powodu jakby jego nie moglo bez w pomyslach !

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:42

kaliszanin pisze:
TomS pisze:Jakub vel kaliszanin to uciążliwy spamer - przez ostanie kilkanaście minut kasowałem wklejane przez niego śmieci. Gdy tylko na forum pojawią się admini, dostanie bana na IP - rodzice dzieciakowi zafundowali neta z multimediów więc nie będzie problemu.

Ponadto w tej chwili zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy jego dostawcy internetowemu oraz prawnym opiekunom spamera.
a ja sie dziwie dlaczego nie mozesz mi napisac dlaczego kasujesz moj normalny temat park handlowy w kaliszu.
Bo to spam - to jedno. A drugie - zanim się coś pisze na forach internetowych, najpierw należy je poczytać, dowiedzieć się jakie tematy były poruszane i nie rozpoczynać masy takich samych wątków oraz poznać zasady jakimi rządzi się forum. Nie byłeś tym zainteresowany więc otrzymałeś bana, który niczego cię nie nauczył, dlatego otrzymasz drugiego.

ps.pomysł pod tytułem zbudujmy kilka kolejnych marketów obok galerii to naprawdę nic wnoszącego do tutejszych dyskusji.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

kaliszanin

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin » 25 cze 2007, o 21:45

TomS pisze:
kaliszanin pisze:
TomS pisze:Jakub vel kaliszanin to uciążliwy spamer - przez ostanie kilkanaście minut kasowałem wklejane przez niego śmieci. Gdy tylko na forum pojawią się admini, dostanie bana na IP - rodzice dzieciakowi zafundowali neta z multimediów więc nie będzie problemu.

Ponadto w tej chwili zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy jego dostawcy internetowemu oraz prawnym opiekunom spamera.
a ja sie dziwie dlaczego nie mozesz mi napisac dlaczego kasujesz moj normalny temat park handlowy w kaliszu.
Bo to spam - to jedno. A drugie - zanim się coś pisze na forach internetowych, najpierw należy je poczytać, dowiedzieć się jakie tematy były poruszane i nie rozpoczynać masy takich samych wątków oraz poznać zasady jakimi rządzi się forum. Nie byłeś tym zainteresowany więc otrzymałeś bana, który niczego cię nie nauczył, dlatego otrzymasz drugiego.
przeczytalem regulamin i jakos tematu dotyczacego parku handlowego cos na wzor bielany wroclawskie nie bylo!a jak byl to wystarczylo ze bys napisal ze byl i bym go nie tworzyl po raz kolejny"

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:47

kaliszanin pisze:
TomS pisze:
kaliszanin pisze: a ja sie dziwie dlaczego nie mozesz mi napisac dlaczego kasujesz moj normalny temat park handlowy w kaliszu.
Bo to spam - to jedno. A drugie - zanim się coś pisze na forach internetowych, najpierw należy je poczytać, dowiedzieć się jakie tematy były poruszane i nie rozpoczynać masy takich samych wątków oraz poznać zasady jakimi rządzi się forum. Nie byłeś tym zainteresowany więc otrzymałeś bana, który niczego cię nie nauczył, dlatego otrzymasz drugiego.
przeczytalem regulamin i jakos tematu dotyczacego parku handlowego cos na wzor bielany wroclawskie nie bylo!a jak byl to wystarczylo ze bys napisal ze byl i bym go nie tworzyl po raz kolejny"
widzę, że rozumienie tekstu jest ci obce, zatem nie będę po raz kolejny cię pouczał.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

kaliszanin

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin » 25 cze 2007, o 21:49

TomS pisze:
kaliszanin pisze:
TomS pisze:Bo to spam - to jedno. A drugie - zanim się coś pisze na forach internetowych, najpierw należy je poczytać, dowiedzieć się jakie tematy były poruszane i nie rozpoczynać masy takich samych wątków oraz poznać zasady jakimi rządzi się forum. Nie byłeś tym zainteresowany więc otrzymałeś bana, który niczego cię nie nauczył, dlatego otrzymasz drugiego.
przeczytalem regulamin i jakos tematu dotyczacego parku handlowego cos na wzor bielany wroclawskie nie bylo!a jak byl to wystarczylo ze bys napisal ze byl i bym go nie tworzyl po raz kolejny"
widzę, że rozumienie tekstu jest ci obce, zatem nie będę po raz kolejny cię pouczał.
i wlasnie uciekasz od wytlumaczenia mi dlaczego skasowales moje nowe tamaty! zachowujesz sie jak kaczynscy jak jakas afera to odtajniaja teczki IPN"

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:51

kaliszanin pisze:
TomS pisze:
kaliszanin pisze: przeczytalem regulamin i jakos tematu dotyczacego parku handlowego cos na wzor bielany wroclawskie nie bylo!a jak byl to wystarczylo ze bys napisal ze byl i bym go nie tworzyl po raz kolejny"
widzę, że rozumienie tekstu jest ci obce, zatem nie będę po raz kolejny cię pouczał.
i wlasnie uciekasz od wytlumaczenia mi dlaczego skasowales moje nowe tamaty! zachowujesz sie jak kaczynscy jak jakas afera to odtajniaja teczki IPN"
Dobre, rozbawiłeś mnie :)
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

kaliszanin

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin » 25 cze 2007, o 21:53

widze ze to forum jest poprostu krotko mowiac beznadziejne!nie ma sensu juz na nie wchodzic i sie z przygupkami klocic skoro i tak sie mam racje bo sie nic zlego nie robie i z regulaminem zgodnie sie postepuje.

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 25 cze 2007, o 21:55

kaliszanin pisze:widze ze to forum jest poprostu krotko mowiac beznadziejne!nie ma sensu ju na nie wchodzi i sie z przygupkami klocic skoro i tak sie ma racje bo sie nic zlego nie robi i z regulaminem sie postepuje.
Teraz sam sobie wytłumaczyłeś dlaczego otrzymujesz bany i to co wypisujesz wywołuje salwy śmiechu. Żegnaj, nie będziemy po tobie płakać.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 13 lis 2009, o 03:24

Nie wiedziałem gdzie to wcisnąć więc piszę tutaj.

Fiat AS Rondo już nie istnieje. Aktualnie w budynku znajduje się servis, wypożyczalnia samochodów, sklep z częściami samochodowymi i stacja diagnostyczna.

Ciekawe czy zlikwidowano fiata dlatego iż powstał Professional na Wrocławskiej czy dlatego że w Kaliszu już się nie opłacało bo elki to nie fiaty ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 13 lis 2009, o 10:05

Fiat Professional jest na Wrocławskie teraz
Andrzej

Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 13 lis 2009, o 11:30

Jako że posiadam fiata to sprawdziłem to, obecnie jedynym autoryzowanym serwisem fiata jest Fiat Professional na Wrocławskiej ten na rondzie ma odebraną autoryzację.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 31 maja 2010, o 19:03

Na miejscu salonu Fiata powstała ciekawa firma zajmująca się kompleksową renowacją samochodów.

Używane auto jak nowe? To już możliwe!

Dotychczas problemem branży motoryzacyjnej był brak szybkiej i skutecznej metody likwidacji małych szkód komunikacyjnych i usterek, które przytrafiają się praktycznie każdemu kierowcy. Także brak sposobu na utrzymanie dobrego stanu estetycznego samochodu, miał duży wpływ na utratę wartości pojazdu. Od ubiegłego tygodnia problem ten nie dotyczy już zmotoryzowanych kaliszan i mieszkańców południowej Wielkopolski. W sobotę otwarty został w naszym mieście salon S PLUS , świadczący usługi zaawansowanej kosmetyki aut oraz szybkich napraw estetycznych.

S PLUS łącząc nowe technologie napraw z precyzyjnie dopracowaną organizacją pracy wychodzi naprzeciw bieżącym potrzebom rynku, tworząc nowy sektor usług w branży motoryzacyjnej. Sieć Salonów Auto Detailingu i szybkich napraw estetycznych typu SMART rozrasta się – kaliski salon jest już dziewiątym w Polsce. Lokalizacja w Kaliszu, zdaniem właściciela salonu spotka się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy nie będą juz musieli jeżdzić do odległego o ponad 100 km Salonu S PLUS w Poznaniu.

S PLUS daje rozwiązanie problemów likwidacji małych uszkodzeń estetycznych zarówno na zewnątrz i wewnątrz pojazdów stosując zmodyfikowane technologie. S.M.A.R.T. Repair (Small and Medium Area Repair Technologies). Jest to optymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów. Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.



Każdy kierowca zadaje sobie pytania: Dlaczego płacić za lakierowanie całego elementu dla jednej rysy czy niewielkiego otarcia? Czy naprawdę konieczna jest kosztowna wymiana lekko uszkodzonych elementów? Czy używane auto może wyglądać znów jak nowe? S plus ma być idealną odpowiedzią na nie.

Kaliski salon S PLUS mieści się przy ul. Podmiejskiej 22, przy rondzie Westerplatte. Wszystkich zainteresowanych zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. Od 8.00 do 16.30, w soboty od 8.00 do 14.00.

http://www.portalkaliski.pl/?str=26&id=36285
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Damian82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2010, o 11:44
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Damian82 » 19 paź 2010, o 12:00

Dokładnie tak jak napisał pan Gumiś, nie ma sęnsu w oddawaniu auta do lakiernika w stytuacji kiedy mamy w pobliżu zakład kosmetyki S-Plus, moje auto które ma juz piętnascie lat po polerce i praniu tapicerki wygląda jak nowe. Polecam :)

ODPOWIEDZ