Konto studenckie

Miejsce na forumowe rozmówki, niekoniecznie związane z Kaliszem.
est
Użytkownik
Użytkownik

Konto studenckie

Post autor: est » 6 sie 2016, o 09:55

Orientujecie się może które banki mają korzystne oferty jeżeli chodzi o konta studenckie? Ojciec ma w Pekao sa i mówi, ze tam dobrze, ale opłaty pobierają co miesiąc za prowadzenie. I za przelewy musi płacić.

obywatel
Użytkownik
Użytkownik

Re: Konto studenckie

Post autor: obywatel » 6 sie 2016, o 12:59

https://www.bankmillennium.pl/klienci-i ... 60-student" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
kary
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: kary » 9 sie 2016, o 12:32

Moje typy to Smart Bank, ING Bank, Inteligo, ewentualnie BGŻ Bank.
Ten pierwszy bank to taki typowy dyskont bankowy. Jest tanio, nie mają jako takiej siedziby, ale powiem szczerze, że nie jest to chyba najważniejszą kwestią. Ja i tak po bankach nie chodzę - więc po co mi placówki? Są zupełnie zbędne...
I to jest prawdziwe przesłanie wolności: mieć najważniejszą rzecz na świecie, ale jej nie posiadać.dddd

Awatar użytkownika
petko
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: petko » 7 gru 2016, o 11:37

Nadal jest bardzo wiele kont. Wprawdzie wiele z nich podrozało ale wciaż można znaleźć tanie konta. NIe musi być to również koniecznie konto studenckie ponieważ jest wiele kont osobistych mających również tak dobrą ofertę....

Zerknij sobie na te porównania:
http://www.postawnaswoim.pl/ranking-kont-firmowych/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jest tam sporo informacji.

rogal
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: rogal » 9 sty 2017, o 14:13

Ja korzystam z inteligo i jestem jak narazie zadowolony...

mondeo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: mondeo » 5 wrz 2017, o 07:22

Inteligo - też korzystałem za czasów studenckich. Założyłem akurat w tym banku, bo brałem też za ich pośrednictwem kredyt studencki. Generalnie PKO S.A. to największy bank w Polsce. I co by o nich nie mówić, w ostatnich czasach dużo zmieniło się na plus.
Zarówno pod względem oferty jak i standardu obsługi.

ODPOWIEDZ