Usadzenie gości na weselu

Miejsce na forumowe rozmówki, niekoniecznie związane z Kaliszem.
hiper
Użytkownik
Użytkownik

Usadzenie gości na weselu

Post autor: hiper » 4 wrz 2017, o 14:36

Jest kilka opcji: nic nie robić i niech sami się usadzą. Winietki - a więc wcześniejsze zaplanowanie i rozsadzenie? No właśnie - w jakiej formie najlepiej to zrobić, aby było dobrze i aby wszyscy byli zadowoleni i dobrze się bawili?

tomash
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Usadzenie gości na weselu

Post autor: tomash » 4 wrz 2017, o 21:08

sam miałem winietki i dla mnie najlepsza opcja (chociaż zaplanować wcześniej gdzie kto siedzi nie było łatwo :)), ale jak wiadomo ile osób tyle opinii.

mondeo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: mondeo » 5 wrz 2017, o 10:56

Też uważam, że winietki to sprawdzony sposób. Nie ma haosu na sali. Goście po wejściu szybko i sprawnie zajmują swoje miejsca. Gdy już będziesz miał potwierdzoną liczbę gości, to rozrysuj stoły, opisz dokładnie, kto ma gdzie siedzieć.
Myślę, że sami goście będą z tego faktu zadowoleni. Bez winietek czesto zdarza się tak, że jakieś wolne krzesło zostaje, albo inne tego typu nieprzewidziane historie logistyczne. Proponuję jeszcze np tutaj doczytać, tekst poradnikowy: http://hotelnabloniach.pl/blog/cyklu-po ... ci-weselu/
Ostatnio zmieniony 25 wrz 2017, o 08:12 przez mondeo, łącznie zmieniany 1 raz.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: kaczorkalisz » 5 wrz 2017, o 12:16

na pewno plusem przy winietek jest to ze nie ma pustych pojedynczych krzesel, bo wiadomo nikt nie liczy krzeszel jak ma usiasc itd. jednak z drugiej strony zawsze jak bylem sadzany od gornie to bylem niezadowolony z umiejscowienia :D

ODPOWIEDZ