Na chwilę obecną do turnieju zostało zgłoszonych ponad 50 zawodników! Na zgłoszenia pozostało 2 tygodnie i bardzo możliwe, że startujących będzie ponad
100. Poniżej lista startowa (aktualna na 25 stycznia).
http://welnateam.pl
Juniorki
-57kg
1. Kamila Maculewicz - Camel Olsztyn
Seniorki
-54kg
1. Monika Porażyńska - Tsunami Debrzno
2. Marzena Wojas - Target Niepołomice
3. Magdalena Kasprzyk - Target Niepołomice
-57kg
1. Paulina Januszko - Camel Olsztyn
-60kg
1. Iza Majewska - Camel Olsztyn
Juniorzy
-52kg
1. Paweł Gontarz - Camel Olsztyn
-57kg
1. Łukasz Cios - Triada Piekary Śl.
2. Konrad Łysiak - Camel Olsztyn
-60kg
1. Frątczak Marcin - Arkadia Kalisz
-63,5kg
1. Adrian Góra - Arkadia Kalisz
2. Bartosz Giersz - Tsunami Debrzno
-67kg
1. Lukasz Mirochna - Target Niepołomice
2. Michał Karliński - Target Niepołomice
3. Marcin Sliwiński - Camel Olsztyn
-71kg
1. Piotr Kopacki - Arkadia Kalisz
2. Jakub Cincio - Arkadia Jarocin
3. Bartek Powirski - Camel Olsztyn
4. Patryk Jaworski - Camel Olsztyn
-81kg
1. Marcin Chylewski - Tsunami Debrzno
2. Konrad Polechoński - Tsunami Debrzno
-91kg
1. Michał Siudziński - Arkadia Jarocin
Seniorzy
-63,5kg
1. Dawid Rafał - Zduńska Wola
2. Krzysztof Widełka - Target Niepołomice
3. Damian Sokół - Triada Piekary Śl.
4. Patryk Krajewski - Turek
5. Konrad Łysiak - Camel Olsztyn
6. Marcin Jabłoński - Camel Olsztyn
-67kg
1.Arkadiusz Szurczak - Arkadia Kalisz
2.Adrian Wytwer - Arkadia Kalisz
3.Rafał Tomasik - Target Niepołomice
4. Dominik Prusik - Camel Olsztyn
5. bartek Frąckowiak - Camel Olsztyn
-71kg
1. Mateusz Bak - Arkadia Jarocin
2. Adrian Słoniewicz - Zduńska Wola
3. Robert Berak - Tsunami Debrzno
4. Łukasz Grzelczak - Turek
5. Krzysztof Marciniak - Camel Olsztyn
6. Grzegorz Chajek - Tsunami Debrzno
-75kg
1. Mateusz Kocur - Triada Piekary Śl.
2. Kamil Pietkiewicz - Camel Olsztyn
3. łukasz Rydz - Camel Olsztyn
-81kg
1. Arkadiusz Mruk - Arkadia Kalisz
2. Filip Kulawiński - United Gym Łódż
3. Bartłomiej Gorczyca - Target Niepołomice
-86kg
1. Dawid Gwizdała - KWAS GYM Świecie
2. Pawęł Kaczmarczyk - Camel Olsztyn
3. Maciej Domin - Camel Olsztyn
4. Tomek Kołakowski
-91kg
1. Piotr Orłowski - KWAS GYM Świecie
2. Grzegorz Rąba - Triada Piekary Śl.
3. Marcin Kolański - Turek
91+
1. Mateusz Lorenc - Arkadia Jarocin
http://www.welnateam.pl