nie usuwac bradzo was prosze

polak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 16 lis 2010, o 13:17
Lokalizacja: TYNIEC

nie usuwac bradzo was prosze

Nieprzeczytany post autor: polak » 28 paź 2011, o 14:41

Szanowni Kaliszanie prosimy w imieniu Kp Calisia Kalisz o wypowiedzenie się na temat połaczenia dwóch druzyn w jedno.tzn wchłonieciu KKS Kalisz przez Kp Calisie Kalisz.Czy jest to wogóle potrzebne czy nie???????Chcemy uzyskac info czy jestewscie szanowni panstwo za połaczeniem Calisii Kalisz z KKs Kalisz?????????

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 28 paź 2011, o 15:19

Nie rozumiem przeciwników połączenia. Nikt chyba na siłe tego nie robi. Kluby chyba same doszły do wniosku, że to najlepsze rozwiązanie. Słychac głosy, że są to kluby z tradycjami :) Ja sie pytam, co wy uznajecie za trdycję. Obijanie sie po niższych ligach. Kaliskie zespoły bez połączenia mają małe szanse na grę w wyższych ligach.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

zarowka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: zarowka » 29 paź 2011, o 02:03

co uznajemy za tradycję? przywiązanie do barw, herbu, nazwy - tego się nie zmienia. Kibicem jest się przez całe życie. Jestem kibicem KKSu, nie Calisii i jestem przeciwny wchłanianiu KKSu przez Calisie, tak jak większość fanatyków KKSu.

Ave KKS!
Na zawsze niebiesko-biało-zielony Kalisz.

"Poświęcenie, które każdy z nas wkłada w to, aby jeżdzić za swoją drużyną. Miłość – nie za pieniądze, nie za zaszczyty. Za piękne chwile, których nigdy się nie zapomni, wspomnienia, które zostaną do końca, za kolegów, którzy staną za nami murem. Każdego dnia dziękuję Bogu, że jestem KIBICEM, nie typem, dla którego liczy się kasa i pozycja. Dla nas liczą się chwile. I to my przeżyjemy życie tak jak się powinno. Na całego. Bo go grobu nie zabierzemy nic … a pamięć pozostanie na zawsze."

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4995
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 29 paź 2011, o 08:53

www.kakaesiacy.prv.pl
na tej stronie pojawiła się ankieta osobiście jestem na TAK a obecny wynik tej ankiety:

Tak 50% [117 Głosów]
Nie 50% [118 Głosów]

Normalnie łeb w łeb :D
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 30 paź 2011, o 00:10

Dla mnie to jest nieporozumienie. Jestem podobnego zdania jak kolega zarowka. Nie chce widzieć takich koksów jak on na meczach Calisii. Teraz jest okey, a KaKaeSiacy niech sobie jeżdżą po wsiach i kibicują swoim.

zarowka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: zarowka » 30 paź 2011, o 01:48

Caspress pisze:www.kakaesiacy.prv.pl
na tej stronie pojawiła się ankieta osobiście jestem na TAK a obecny wynik tej ankiety:

Tak 50% [117 Głosów]
Nie 50% [118 Głosów]

Normalnie łeb w łeb :D
problem ankiet internetowych polega na tym, że każdy może wziąć w niej udział. Nawet osoba, której problem nie dotyczy.
Przynajmniej kilkanaście osób z mojego akademika powiedziało mi, że zagłosowali za fuzją "dla beki", a nie są w ogóle związani z Kaliszem, więc jest ona niemiarodajna. Większość prawdziwych fanatyków jest przeciwko jakimkolwiek fuzjom.

Kefas - wielkopolskie wsie to jeżdżą na Lecha, bo jest modny ... My stworzyliśmy swój klub od podstaw i jeśli będzie trzeba to zrobimy to jeszcze raz.
W Kaliszu tylko KKS.

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 30 paź 2011, o 13:54

Zadnego wchloniecia!!!!!!!!!!!,a dlaczego to KKS KALISZ ma nie wchlonac Calisii wkoncu ma wystepowac jako społka aukcyjna ten nowy klub wiec dlaczego to CALISIA pozostac Calisia a KKS-u man ie byc pomyslal jeden z drugim "wielki" kibic,ktorych ostatnio znalazło sie wielu po awansie do II ligi Calisii a co stanei sie gdy ten klub sie rozpadnie oddacie nam KKS KALISZ!!!!!!!!!!!!

I jescze jedno nei moge czytac wypocin kolegi Kefasa po wioskach to ty powinienes jezdzic za b lub c-klasowym prawdziwym Lechem a nie za tworem ktory wystepuje na miejskim w Poznaniu,szkoda gadac o takich znafcach pilki,ciekawe dlaczego nie przeszkadzaja mu koksy w Poznaniu odpowiedz???
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 30 paź 2011, o 16:30

Przede wszystkim kolego SEEKER nie ma co się stresować i proszę starać się pisać po polsku, a nie "polskiemu", bo będzie łatwiej nam się porozumieć. :-) Co do Lecha Poznań. Nie mam czasu zbyt często tam bywać, trochę żałuje, bo jest tam fajna atmosfera, ładny stadion i można obejrzeć troszkę futbolu na znośnym poziomie. Dlaczego nie przeszkadzają mi koksy w Poznaniu? Nie wiem, pewnie dlatego, że nie latają wszędzie z kastetami i nożami sprężynowymi.
Jeszcze raz powtórzę, że nie powinno się łączyć tych dwóch kaliskich klubów. Niech i Calisia i KKS tworzą własną historię i pozostaną oddzielnymi drużynami. :-) Calisia, jeśli działacze się zaprą, to w końcu awansuje do I ligi i będzie godnie reprezentowała nasz region. Oczywiście podstawą jest znalezienie jakiegoś dobrego sponsora i budowa nowego stadionu. Ale najpierw przede wszystkim niech w tym sezonie się utrzymają, bo to nie jest takie oczywiste. A KKS jak to KKS, niech nadal gra w okręgówce, czy tam A klasie, a kibice niech dalej kibicują swojej drużynie. A to, że KKS gra w niższych ligach i jeżdzi po wsiach to tylko idzie na plus. Przynajmniej KaKaeSiacy nie psują reputacji miasta w jakimś większym stopniu i na większym forum. Na prawdę nie ma co łączyć obu drużyn, z tego wyjdą same problemy. Pozdrawiam. :-D

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 30 paź 2011, o 16:35

Jeszcze dodam, że jeśli już naprawdę by chcieli połączyć Calisie i KKS to nie tak jak chcą to zrobić. Bo tu się z Wami zgodzę, że Calisia po prostu kibicowsko nie istnieje, dlatego wchłanianie przez Calisie KKS-u jest totalną głupotą. Lepszym pomysłem byłoby gdyby KKS wchłonął Calisie i sam mógł się prezentować w II lidze. Chociaż to i tak wg mnie nie jest za dobry pomysł. Niech każda drużyna sama tworzy swoją historię, to będzie najlepsze rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Vocatont
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4995
Rejestracja: 22 cze 2010, o 12:38
GG: 24732954
Lokalizacja: WDK

Nieprzeczytany post autor: Vocatont » 12 lis 2011, o 20:32

Tak
51% [254 Głosów]
Nie
49% [246 Głosów]

Głosów: 500
Od: 21/10/2011 15:42:12
"Cały Ostrów się z was śmieje, gdzie są drogi i koleje?"
autor anonimowy
Kalisz w Budowie

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 13 lis 2011, o 12:32

Problem, to jest FANATYZM! Jestem wrogiem wszelkich fanatyzmów, a zwolennikiem spokoju na stadionach i na drogach dojściowych do nich.

ODPOWIEDZ