KKS 1925 KALISZ
Re: KKS 1925 KALISZ
W pierwszym tegorocznym treningu zremisowaliśmy z drugoligowym GKS-em Bełchatów 1:1. Gola dla niebiesko-biało-zielonych zdobył Rafał Jankowski. Dla miejscowych trafił Dawid Flaszka.
Szkoleniowiec KKS-u bardzo rotował zestawieniem. W pierwszym składzie z zawodników, którzy występowali w poprzedniej rundzie zobaczyliśmy tylko Mateusza Gawlika, Michala Grześka, Błażeja Ciesielskiego, Marcina Lisa i Rafała Jankowskiego. To właśnie ten ostatni pewnie wyegzekwował rzut karny podyktowany w 40. minucie spotkania. Wcześniej miejscowych na prowadzenie wyprowadził Dawid Flaszka celnym strzałem głową pokonując bramkarza, który stara się o angaż w naszej drużynie.
Najbliższy sparing kaliszanie rozegrają z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mecz ten odbędzie się w sobotę o godzinie 14 na boisku czwartoligowca.
***
Sparing, 05.07.2017, godz. 18:00, boczne boisko stadionu GKS Bełchatów
GKS Bełchatów – KKS Kalisz 1:1 (1:1)
1:0 Dawid Flaszka 14. min, 1:1 Rafał Jankowski 40. min
GKS Bełchatów (I połowa): Arkadiusz Moczadło – Kamil Szubertowski, Krzysztof Michalak, Filip Kendzia, Bartłomiej Zieliński, Patryk Janasik, Patryk Rachwał, Robert Chwastek, Emile Thiakane, Dawid Flaszka, Piotr Giel
GKS Bełchatów (II połowa): Maciej Bąbel – Adrian Klepczyński, Filip Kendzia, Marcin Grolik, Marcin Pigiel, Bartłomiej Bartosiak, Marcin Garuch, Marcin Ryszka, Michał Ciarkowski, Łukasz Pietroń, Tomasz Gomola
KKS Kalisz (I połowa): zawodnik testowany – zawodnik testowany, Mateusz Gawlik (30. Michał Grzesiek), Marcin Lis, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Błażej Ciesielski, Rafał Jankowski, zawodnik testowany
KKS Kalisz (II połowa): Jędrzej Dorynek – Dominik Domagalski, Marcin Lis (60. Mateusz Gawlik), Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Stayko Stoychev, Jakub Budrowski, Konrad Chojnacki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Miłosz Matuszewski
Szkoleniowiec KKS-u bardzo rotował zestawieniem. W pierwszym składzie z zawodników, którzy występowali w poprzedniej rundzie zobaczyliśmy tylko Mateusza Gawlika, Michala Grześka, Błażeja Ciesielskiego, Marcina Lisa i Rafała Jankowskiego. To właśnie ten ostatni pewnie wyegzekwował rzut karny podyktowany w 40. minucie spotkania. Wcześniej miejscowych na prowadzenie wyprowadził Dawid Flaszka celnym strzałem głową pokonując bramkarza, który stara się o angaż w naszej drużynie.
Najbliższy sparing kaliszanie rozegrają z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mecz ten odbędzie się w sobotę o godzinie 14 na boisku czwartoligowca.
***
Sparing, 05.07.2017, godz. 18:00, boczne boisko stadionu GKS Bełchatów
GKS Bełchatów – KKS Kalisz 1:1 (1:1)
1:0 Dawid Flaszka 14. min, 1:1 Rafał Jankowski 40. min
GKS Bełchatów (I połowa): Arkadiusz Moczadło – Kamil Szubertowski, Krzysztof Michalak, Filip Kendzia, Bartłomiej Zieliński, Patryk Janasik, Patryk Rachwał, Robert Chwastek, Emile Thiakane, Dawid Flaszka, Piotr Giel
GKS Bełchatów (II połowa): Maciej Bąbel – Adrian Klepczyński, Filip Kendzia, Marcin Grolik, Marcin Pigiel, Bartłomiej Bartosiak, Marcin Garuch, Marcin Ryszka, Michał Ciarkowski, Łukasz Pietroń, Tomasz Gomola
KKS Kalisz (I połowa): zawodnik testowany – zawodnik testowany, Mateusz Gawlik (30. Michał Grzesiek), Marcin Lis, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Błażej Ciesielski, Rafał Jankowski, zawodnik testowany
KKS Kalisz (II połowa): Jędrzej Dorynek – Dominik Domagalski, Marcin Lis (60. Mateusz Gawlik), Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Stayko Stoychev, Jakub Budrowski, Konrad Chojnacki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Miłosz Matuszewski
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
z serii co się dzieje u rywali :
Elana - widać że zakończony sezon uważają za porażkę, póki co już 6-7 wzmocnień (oczywiście podobna ilość graczy odeszła). Jest ciśnienie na awans.
Bałtyk - solidne wietrzenie składu, są na etapie takim jak my, testowania i pożegnania kilku zawodników oraz zmiany trenera.
Kotwica - brak kasy, póki co.
Polonia Środa Wlkp. - chcą być w czołówce, dwóch graczy Warty łyknęłi.
Jarota Jarocin - cisza.
Górnik Konin - zmiany w zarządzie klubu.
Elana - widać że zakończony sezon uważają za porażkę, póki co już 6-7 wzmocnień (oczywiście podobna ilość graczy odeszła). Jest ciśnienie na awans.
Bałtyk - solidne wietrzenie składu, są na etapie takim jak my, testowania i pożegnania kilku zawodników oraz zmiany trenera.
Kotwica - brak kasy, póki co.
Polonia Środa Wlkp. - chcą być w czołówce, dwóch graczy Warty łyknęłi.
Jarota Jarocin - cisza.
Górnik Konin - zmiany w zarządzie klubu.
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
http://jardersport.pl/aktualnosci.html?id=18267" onclick="window.open(this.href);return false;
ponadto Wypych i Paczyński wrócili do Warty z KoninaPiłkarze trzecioligowego Sokoła Kleczew rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na pierwszych zajęciach pod okiem nowego szkoleniowca Tomasza Bekasa ćwiczyło 25 zawodników. Duża grupa to zawodnicy o statusie młodzieżowca.
Na treningu byli m.in. wracający z wypożyczeń Jakub Antosik (Górnik Konin) oraz bramkarz Hubert Świtalski (Elana Toruń), znani z gry w Górniku Konin Mateusz Majewski i Bartosz Kordylewski (ostatnio Huragan Pobiedziska).
Największe zainteresowanie wzbudził jednak 24-letni Nigeryjczyk Joshua Balogun Kayode. Piłkarz ten ostatnie pół roku spędził w Pogoni Lębork, a wcześniej bronił barw KKS-u Kalisz.
- ochotnik
- Użytkownik
- Posty: 2004
- Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
- GG: 9270210
- Lokalizacja: Śródmieście I
Re: KKS 1925 KALISZ
KKS będzie miał także drużynę w b-klasie. Sprawa nie jest jest taka oczywista jak mogłoby się wydawać bo nowy zespół nie będzie powiązany z obecnym, tak więc nie będą to rezerwy trzecioligowca, a oddzielny zespół.
http://faktykaliskie.pl/kategorie/sport ... ,3627.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://faktykaliskie.pl/kategorie/sport ... ,3627.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: KKS 1925 KALISZ
To ma być zespół dla byłych zawodników którzy chcą pograć w piłkę a nie nastawiony na jakieś osiągnięcia zespół...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
Re: KKS 1925 KALISZ
mylisz sięFATUM pisze:To ma być zespół dla byłych zawodników którzy chcą pograć w piłkę a nie nastawiony na jakieś osiągnięcia zespół...
www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy
Re: KKS 1925 KALISZ
Kościelny chce sobie nowy klub stworzyć?,chyba że to zabezpieczenie przed upadkiem KKSu w III lidze...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
Re: KKS 1925 KALISZ
http://kkskalisz.pl/index.php/2017/07/0 ... 25-kalisz/" onclick="window.open(this.href);return false; a to czytałeś
www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy
-
- Użytkownik
- Posty: 1873
- Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
- Lokalizacja: XXV lecia
Re: KKS 1925 KALISZ
wyglada to tak ze Koscielny chce zrobic klub dla rekreacji do grania bylych zawodnikow a mysli ze chce zrobic nowy klub. Na jakim stadionie beda grac?
Re: KKS 1925 KALISZ
Spokojnie można grać na bocznym przy Łódzkiej w SERIE B
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
- ochotnik
- Użytkownik
- Posty: 2004
- Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
- GG: 9270210
- Lokalizacja: Śródmieście I
Re: KKS 1925 KALISZ
Teraz stadion na Wake Matejki będzie wolny, niedługo będzie też oddane do użytku boisko na Majkowie, w związku z tym będą mieć wybór
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
Ponoć Chwaszczyno nie przystąpi do rozgrywek, Harley napisz coś więcej bo Ty lubisz tego typu klimaty wioskowe
Re: KKS 1925 KALISZ
Niespodziewane wiadomości docierają z Chwaszczyna. Według nieoficjalnych, ale pewnych źródeł przyszłość tamtejszego klubu sportowego wisi na włosku. Zarząd klubu jest bliski podjęcia decyzji o rozwiązaniu zespołu seniorów występującego w III lidze i trzech drużyn juniorskich
Wydawało się, że w Klubie Sportowym Chwaszczyno trudno o bardziej stabilny moment - klub zrealizował cel i utrzymał się w zreformowanej III lidze, Łukasz Kowalski sprawdził się w roli trenera i skompletował na wiosnę ciekawy skład, w czerwcu klub otrzymał licencję na grę w III lidze i mógłby spokojnie przygotowywać się do nowego sezonu.
Okazuje się tymczasem, że sytuacja zrobiła się dramatyczna, bo historia piłki nożnej w Chwaszczynie już w najbliższym czasie może dobiec końca. Choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji w tej sprawie i konkretów, dowiedzieliśmy się, że działacze wstępnie postanowili, że w najbliższych dniach podejmą decyzję o rozwiązaniu klubu. Powodów nietrudno się domyślić - są nimi najpewniej koszty utrzymania, które w przypadku klubu na poziomie III ligi są ogromne, a które od lat spoczywają przede wszystkim na barkach jednego sponsora.
Do tego dochodzi problem stadionu - obecny, utrzymywany przez klub, jest prawdopodobnie najgorszym obiektem w III lidze i tylko warunkowo uzyskał weryfikację. Zapowiadanej od lat przez samorząd budowy stadionu z prawdziwego zdarzenia w Żukowie, z której korzystać mogłyby gminne kluby, wciąż nie widać.
Jak podpowiadają kibice KS-u, jedyną obecnie nadzieją na uratowanie klubu w Chwaszczynie wydaje się być zwiększenie wsparcia dla klubu przez gminę Żukowo. W tym roku w konkursie grantowym KSCh otrzymał dotację na szkolenie młodzieży w wysokości 35 tys. zł.
Wkrótce więcej na ten temat.
Wydawało się, że w Klubie Sportowym Chwaszczyno trudno o bardziej stabilny moment - klub zrealizował cel i utrzymał się w zreformowanej III lidze, Łukasz Kowalski sprawdził się w roli trenera i skompletował na wiosnę ciekawy skład, w czerwcu klub otrzymał licencję na grę w III lidze i mógłby spokojnie przygotowywać się do nowego sezonu.
Okazuje się tymczasem, że sytuacja zrobiła się dramatyczna, bo historia piłki nożnej w Chwaszczynie już w najbliższym czasie może dobiec końca. Choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji w tej sprawie i konkretów, dowiedzieliśmy się, że działacze wstępnie postanowili, że w najbliższych dniach podejmą decyzję o rozwiązaniu klubu. Powodów nietrudno się domyślić - są nimi najpewniej koszty utrzymania, które w przypadku klubu na poziomie III ligi są ogromne, a które od lat spoczywają przede wszystkim na barkach jednego sponsora.
Do tego dochodzi problem stadionu - obecny, utrzymywany przez klub, jest prawdopodobnie najgorszym obiektem w III lidze i tylko warunkowo uzyskał weryfikację. Zapowiadanej od lat przez samorząd budowy stadionu z prawdziwego zdarzenia w Żukowie, z której korzystać mogłyby gminne kluby, wciąż nie widać.
Jak podpowiadają kibice KS-u, jedyną obecnie nadzieją na uratowanie klubu w Chwaszczynie wydaje się być zwiększenie wsparcia dla klubu przez gminę Żukowo. W tym roku w konkursie grantowym KSCh otrzymał dotację na szkolenie młodzieży w wysokości 35 tys. zł.
Wkrótce więcej na ten temat.
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
Nie jest powiedziane, że nie uda im się wyżebrać siana.
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
1. Mają być karnety na ten sezon.
2. Zamieszanie z terminarzem, powód KS Chwaszczyno ma się wycofać i ponoć czekają na dokumenty z Gdańska w Bydgoszczy w Kujawsko-Pomorskim ZPN, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki Naszej III ligi.
2. Zamieszanie z terminarzem, powód KS Chwaszczyno ma się wycofać i ponoć czekają na dokumenty z Gdańska w Bydgoszczy w Kujawsko-Pomorskim ZPN, który w tym sezonie prowadzi rozgrywki Naszej III ligi.
Re: KKS 1925 KALISZ
http://faktykaliskie.pl/kategorie/sport ... ,3635.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Czegoś się obawiają???
Czegoś się obawiają???
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
Re: KKS 1925 KALISZ
Mamy terminarz
Mecze z udziałem naszego zespołu:
1. Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz (12/13.08)
2. KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska (19/20.08)
3. Jarota Jarocin – KKS Kalisz (23.08)
4. Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz (26/27.08)
5. KKS Kalisz – GKS Przodkowo (2/3.09)
6. Lech II Poznań – KKS Kalisz (9/10.09)
7. KKS Kalisz – Elana Toruń (16/17.09)
8. Energetyk Gryfino – KKS Kalisz (23/24.09)
9. KKS Kalisz – Górnik Konin (30.09/01.10)
10. Wda Świecie – KKS Kalisz (7/8.10)
11. KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski (14/15.10)
12. Wierzyca Pelplin – KKS Kalisz (21/22.10)
13. KKS Kalisz – KS Chawszczyno (28/29.10)
14. Unia Solec Kujawski – KKS Kalisz (4/5.11)
15. KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg (11/12.11)
16. Świt Szczecin – KKS Kalisz (18/19.11)
17. KKS Kalisz – Sokół Kleczew (25/26.11)
A tu pełny
Terminarz III ligi, gr. II 2017/2018
Kujawsko-Pomorski ZPN ustalił terminarz grupy drugiej III ligi na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 12 sierpnia do 26 listopada.
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
KS Chwaszczyno - Górnik Konin
Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin - Unia Solec Kujawski
Wda Świecie - KS Chwaszczyno
Centra Ostrów Wielkopolski - Wierzyca Pelplin
Kolejka 3 - 23 sierpnia
Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
Świt Skolwin (Szczecin) - Energetyk Gryfino
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew
Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin - KS Chwaszczyno
Kolejka 5 - 2-3 września
KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Górnik Konin
Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo
Kolejka 6 - 9-10 września
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski - Świt Skolwin (Szczecin)
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
KS Chwaszczyno - Unia Solec Kujawski
Kolejka 7 - 16-17 września
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - KS Chwaszczyno
Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Lech II Poznań
Kolejka 8 - 23-24 września
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz
Górnik Konin - Jarota Jarocin
Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski - Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew - KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin - Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
Lech II Poznań - Elana Toruń
Kolejka 10 - 7-8 października
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
Górnik Konin - GKS Przodkowo
Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
KS Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 11 - 14-15 października
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Przodkowo - Wda Świecie
Lech II Poznań - Górnik Konin
Elana Toruń - Energetyk Gryfino
Kolejka 12 - 21-22 października
Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
Górnik Konin - Elana Toruń
Wda Świecie - Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz
KS Chwaszczyno - Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Kolejka 13 - 28-29 października
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń - Wda Świecie
Energetyk Gryfino - Górnik Konin
Kolejka 14 - 4-5 listopada
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
Wda Świecie - Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 - 11-12 listopada
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski
Lech II Poznań - KS Chwaszczyno
Elana Toruń - Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin - Wda Świecie
Kolejka 16 - 18-19 listopada
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski - Górnik Konin
Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino
KS Chwaszczyno - Elana Toruń
Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 17 - 25-26 listopada
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino - KS Chwaszczyno
Górnik Konin - Wierzyca Pelplin
Wda Świecie - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 18
Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
Górnik Konin - KS Chwaszczyno
Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 19
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Lech II Poznań
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin
KS Chwaszczyno - Wda Świecie
Wierzyca Pelplin - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 20
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin
Centra Ostrów Wielkopolski - KS Chwaszczyno
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
Kolejka 21
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wielkopolski
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin
Kolejka 22
Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin - Unia Solec Kujawski
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 23
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Świt Skolwin (Szczecin) - Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin
Unia Solec Kujawski - KS Chwaszczyno
Kolejka 24
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
KS Chwaszczyno - Kotwica Kołobrzeg
Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew
Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - GKS Przodkowo
Kolejka 25
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo - Elana Toruń
KKS 1925 Kalisz - Energetyk Gryfino
Jarota Jarocin - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin (Szczecin) - KS Chwaszczyno
Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie - Jarota Jarocin
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Lech II Poznań
Kolejka 27
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań - Energetyk Gryfino
GKS Przodkowo - Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie
Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno - Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - GKS Przodkowo
Górnik Konin - Lech II Poznań
Energetyk Gryfino - Elana Toruń
Kolejka 29
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Górnik Konin
Lech II Poznań - Wda Świecie
GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wielkopolski
KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 30
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin
KS Chwaszczyno - KKS 1925 Kalisz
Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo
Centra Ostrów Wielkopolski - Lech II Poznań
Wda Świecie - Elana Toruń
Górnik Konin - Energetyk Gryfino
Kolejka 31
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino - Wda Świecie
Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
KKS 1925 Kalisz - Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Kolejka 32
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno - Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin - Elana Toruń
Centra Ostrów Wielkopolski - Energetyk Gryfino
Wda Świecie - Górnik Konin
Kolejka 33
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski
Energetyk Gryfino - Wierzyca Pelplin
Elana Toruń - KS Chwaszczyno
Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Kolejka 34
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
KS Chwaszczyno - Energetyk Gryfino
Wierzyca Pelplin - Górnik Konin
Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie
Mecze z udziałem naszego zespołu:
1. Bałtyk Gdynia – KKS Kalisz (12/13.08)
2. KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska (19/20.08)
3. Jarota Jarocin – KKS Kalisz (23.08)
4. Pogoń II Szczecin – KKS Kalisz (26/27.08)
5. KKS Kalisz – GKS Przodkowo (2/3.09)
6. Lech II Poznań – KKS Kalisz (9/10.09)
7. KKS Kalisz – Elana Toruń (16/17.09)
8. Energetyk Gryfino – KKS Kalisz (23/24.09)
9. KKS Kalisz – Górnik Konin (30.09/01.10)
10. Wda Świecie – KKS Kalisz (7/8.10)
11. KKS Kalisz – Centra Ostrów Wielkopolski (14/15.10)
12. Wierzyca Pelplin – KKS Kalisz (21/22.10)
13. KKS Kalisz – KS Chawszczyno (28/29.10)
14. Unia Solec Kujawski – KKS Kalisz (4/5.11)
15. KKS Kalisz – Kotwica Kołobrzeg (11/12.11)
16. Świt Szczecin – KKS Kalisz (18/19.11)
17. KKS Kalisz – Sokół Kleczew (25/26.11)
A tu pełny
Terminarz III ligi, gr. II 2017/2018
Kujawsko-Pomorski ZPN ustalił terminarz grupy drugiej III ligi na nadchodzący sezon. Rozgrywki rundy jesiennej potrwają od 12 sierpnia do 26 listopada.
Kolejka 1 - 12-13 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń II Szczecin
Wierzyca Pelplin - Wda Świecie
KS Chwaszczyno - Górnik Konin
Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin
Kolejka 2 - 19-20 sierpnia
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin - Unia Solec Kujawski
Wda Świecie - KS Chwaszczyno
Centra Ostrów Wielkopolski - Wierzyca Pelplin
Kolejka 3 - 23 sierpnia
Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin
KS Chwaszczyno - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
Świt Skolwin (Szczecin) - Energetyk Gryfino
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Bałtyk Gdynia - Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 4 - 26-27 sierpnia
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew
Górnik Konin - Świt Skolwin (Szczecin)
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski - Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin - KS Chwaszczyno
Kolejka 5 - 2-3 września
KS Chwaszczyno - Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wielkopolski
Świt Skolwin (Szczecin) - Wda Świecie
Sokół Kleczew - Górnik Konin
Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń
Jarota Jarocin - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo
Kolejka 6 - 9-10 września
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
Elana Toruń - Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin - Bałtyk Gdynia
Wda Świecie - Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski - Świt Skolwin (Szczecin)
Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg
KS Chwaszczyno - Unia Solec Kujawski
Kolejka 7 - 16-17 września
Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - KS Chwaszczyno
Świt Skolwin (Szczecin) - Wierzyca Pelplin
Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia - Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino
KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń
GKS Przodkowo - Lech II Poznań
Kolejka 8 - 23-24 września
Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań
Elana Toruń - GKS Przodkowo
Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz
Górnik Konin - Jarota Jarocin
Wda Świecie - Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski - Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 9 - 30 września-1 października
Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Solec Kujawski
Sokół Kleczew - KS Chwaszczyno
Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wielkopolska - Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Jarocin - Wda Świecie
KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Energetyk Gryfino
Lech II Poznań - Elana Toruń
Kolejka 10 - 7-8 października
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Energetyk Gryfino - Lech II Poznań
Górnik Konin - GKS Przodkowo
Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski - Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin - Polonia Środa Wielkopolska
KS Chwaszczyno - Bałtyk Gdynia
Unia Solec Kujawski - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 11 - 14-15 października
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno
Jarota Jarocin - Wierzyca Pelplin
KKS 1925 Kalisz - Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Przodkowo - Wda Świecie
Lech II Poznań - Górnik Konin
Elana Toruń - Energetyk Gryfino
Kolejka 12 - 21-22 października
Pogoń II Szczecin - Energetyk Gryfino
Górnik Konin - Elana Toruń
Wda Świecie - Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski - GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin - KKS 1925 Kalisz
KS Chwaszczyno - Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski - Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Kolejka 13 - 28-29 października
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska - Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski
KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno
GKS Przodkowo - Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań - Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń - Wda Świecie
Energetyk Gryfino - Górnik Konin
Kolejka 14 - 4-5 listopada
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin
Wda Świecie - Energetyk Gryfino
Centra Ostrów Wielkopolski - Elana Toruń
Wierzyca Pelplin - Lech II Poznań
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski - KKS 1925 Kalisz
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia
Kolejka 15 - 11-12 listopada
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew
Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin)
KKS 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo - Unia Solec Kujawski
Lech II Poznań - KS Chwaszczyno
Elana Toruń - Wierzyca Pelplin
Energetyk Gryfino - Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin - Wda Świecie
Kolejka 16 - 18-19 listopada
Pogoń II Szczecin - Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski - Górnik Konin
Wierzyca Pelplin - Energetyk Gryfino
KS Chwaszczyno - Elana Toruń
Unia Solec Kujawski - Lech II Poznań
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) - KKS 1925 Kalisz
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 17 - 25-26 listopada
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia
KKS 1925 Kalisz - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski
Energetyk Gryfino - KS Chwaszczyno
Górnik Konin - Wierzyca Pelplin
Wda Świecie - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 18
Pogoń II Szczecin - Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie - Wierzyca Pelplin
Górnik Konin - KS Chwaszczyno
Energetyk Gryfino - Unia Solec Kujawski
Elana Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań - Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew
KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 19
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo
Sokół Kleczew - Lech II Poznań
Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino
Unia Solec Kujawski - Górnik Konin
KS Chwaszczyno - Wda Świecie
Wierzyca Pelplin - Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 20
Pogoń II Szczecin - Wierzyca Pelplin
Centra Ostrów Wielkopolski - KS Chwaszczyno
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino - Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń - Sokół Kleczew
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
KKS 1925 Kalisz - Jarota Jarocin
Kolejka 21
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Lech II Poznań
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń
Sokół Kleczew - Energetyk Gryfino
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg - Wda Świecie
Unia Solec Kujawski - Centra Ostrów Wielkopolski
KS Chwaszczyno - Wierzyca Pelplin
Kolejka 22
Pogoń II Szczecin - KS Chwaszczyno
Wierzyca Pelplin - Unia Solec Kujawski
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Energetyk Gryfino - Bałtyk Gdynia
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz
Kolejka 23
GKS Przodkowo - Pogoń II Szczecin
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Jarota Jarocin - Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska - Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Wda Świecie
Świt Skolwin (Szczecin) - Centra Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kołobrzeg - Wierzyca Pelplin
Unia Solec Kujawski - KS Chwaszczyno
Kolejka 24
Pogoń II Szczecin - Unia Solec Kujawski
KS Chwaszczyno - Kotwica Kołobrzeg
Wierzyca Pelplin - Świt Skolwin (Szczecin)
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Kleczew
Wda Świecie - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Polonia Środa Wielkopolska
Energetyk Gryfino - Jarota Jarocin
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - GKS Przodkowo
Kolejka 25
Lech II Poznań - Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo - Elana Toruń
KKS 1925 Kalisz - Energetyk Gryfino
Jarota Jarocin - Górnik Konin
Polonia Środa Wielkopolska - Wda Świecie
Bałtyk Gdynia - Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew - Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin (Szczecin) - KS Chwaszczyno
Kotwica Kołobrzeg - Unia Solec Kujawski
Kolejka 26
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Unia Solec Kujawski - Świt Skolwin (Szczecin)
KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie - Jarota Jarocin
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz
Energetyk Gryfino - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Lech II Poznań
Kolejka 27
Elana Toruń - Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań - Energetyk Gryfino
GKS Przodkowo - Górnik Konin
KKS 1925 Kalisz - Wda Świecie
Jarota Jarocin - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska - Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno
Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28
Pogoń II Szczecin - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski - Bałtyk Gdynia
KS Chwaszczyno - Polonia Środa Wielkopolska
Wierzyca Pelplin - Jarota Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - GKS Przodkowo
Górnik Konin - Lech II Poznań
Energetyk Gryfino - Elana Toruń
Kolejka 29
Energetyk Gryfino - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Górnik Konin
Lech II Poznań - Wda Świecie
GKS Przodkowo - Centra Ostrów Wielkopolski
KKS 1925 Kalisz - Wierzyca Pelplin
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Kolejka 30
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski - Jarota Jarocin
KS Chwaszczyno - KKS 1925 Kalisz
Wierzyca Pelplin - GKS Przodkowo
Centra Ostrów Wielkopolski - Lech II Poznań
Wda Świecie - Elana Toruń
Górnik Konin - Energetyk Gryfino
Kolejka 31
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino - Wda Świecie
Elana Toruń - Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań - Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo - KS Chwaszczyno
KKS 1925 Kalisz - Unia Solec Kujawski
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew
Kolejka 32
Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg - KKS 1925 Kalisz
Unia Solec Kujawski - GKS Przodkowo
KS Chwaszczyno - Lech II Poznań
Wierzyca Pelplin - Elana Toruń
Centra Ostrów Wielkopolski - Energetyk Gryfino
Wda Świecie - Górnik Konin
Kolejka 33
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin
Górnik Konin - Centra Ostrów Wielkopolski
Energetyk Gryfino - Wierzyca Pelplin
Elana Toruń - KS Chwaszczyno
Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo - Kotwica Kołobrzeg
KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia
Kolejka 34
Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz
Świt Skolwin (Szczecin) - GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń
KS Chwaszczyno - Energetyk Gryfino
Wierzyca Pelplin - Górnik Konin
Centra Ostrów Wielkopolski - Wda Świecie
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
-
- Użytkownik
- Posty: 1873
- Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
- Lokalizacja: XXV lecia
Re: KKS 1925 KALISZ
Chwaszczno wystartuje?
Re: KKS 1925 KALISZ
Raczej nie,albo będzie pauza,albo zostanie Chemik Bydgoszcz
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING
- INSULTER OF JESUS CHRIST
- Użytkownik
- Posty: 1626
- Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
- Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA
Re: KKS 1925 KALISZ
Z kim i gdzie następne sparingi?