KKS 1925 KALISZ

Awatar użytkownika
kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik

Re: KKS 1925 KALISZ

Post autor: kaliszanin2 » 8 wrz 2017, o 23:11

INSULTER OF JESUS CHRIST pisze:
8 wrz 2017, o 11:58
nie doceniamy poświęcenia lekarzy którzy zamiast Cię zeskrobać i wyrzucić do kosza podczas porodu pozwolili takiemu zjebowi żyć.
Nad tym aspektem stuletniej historii futbolu w naszym starożytnym grodzie jeszcze się nie zastanawiałem, otworzyłeś mi oczy. Z Twoich informacji wynika, że już dość dawno kaliscy lekarze troszczyli się o zachowanie właściwego dla naszego starożytnego grodu szczebla rozgrywek, przewidzieli, że kiedyś światłe, odpowiedzialne i poważne kierownictwo klubu powoła profesjonalnego trenera, a on opracuje dalekowzroczną strategię gwarantującą z dużą dozą pewności zachowanie właściwego dla naszego starożytnego grodu szczebla rozgrywek. Ci lekarze (prawdziwi wizjonerzy) przewidzieli też, że wobec brutalnych ataków na profesjonalnego trenera oraz światłe, odpowiedzialne i poważne kierownictwo klubu profesjonalnemu trenerowi oraz światłemu, odpowiedzialnemu i poważnemu kierownictwu klubu w trudnym dziele wdrażania dalekowzrocznej strategii gwarantującej z dużą dozą pewności zachowanie właściwego dla naszego starożytnego grodu szczebla rozgrywek, wdrażania choćby nawet z niemałym udziałem ambitnych zawodników, będzie potrzebne aktywne wsparcie, dobre słowo życzliwej bratniej duszy. I dlatego właśnie z bezbłędną przenikliwością pozostawili mnie przy życiu nie zeskrobując ani nie wyrzucając do kosza. I oto teraz zgodnie z przewidywaniami owych genialnych wizjonerów jestem i z wielką radością pomagam jak mogę profesjonalnemu trenerowi oraz światłemu, odpowiedzialnemu i poważnemu kierownictwu klubu.

Awatar użytkownika
HARNAŚ
Site Admin
Site Admin

Re: KKS 1925 KALISZ

Post autor: HARNAŚ » 9 wrz 2017, o 00:57

To co...przerwa na ochłonięcie.

Zablokowany