KKS 1925 KALISZ

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 5 maja 2010, o 19:59

[OT] Obecnie łódzki Widzew ma stalych 7 000 szalikowcow.

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 5 maja 2010, o 20:02

ze strony KKS Włókniarz 1925 Kalisz :
Od wczoraj trwały gorączkowe ustalenia na lini KKS-OZPN-OSRiR, które spowodował nieszczęśliwy termin zaległego meczu z krotoszyńską Astrą, który pierwotnie miał odbyć się w dniu 05 maja, a następnie został decyzją kaliskiego OZPN przesunięty na czwartek bez konsultacji z właścicielem obiektu kaliskim OSRiR, który w tym czasie zarezerwował tor kolarski na kilkudniowe zawody. Dziś ostatecznie ustalono termin rozegrania meczu na 09 czerwca 2010r. (środa) na godz. 17.00, a więc po zakończeniu rozgrywek ligowych. "Nie było innych możliwości, gdyż KKS gra teraz do końca rozgrywek mecz co środę i niedzielę." - ocenił pracownik biura kaliskiego OZPN Pan Stefan Chlebowski. Być może takie komplikacje pozwolą przed kolejnym sezonem tak ustalić zasady współpracy wszystkich użytkowników stadionu, aby je wyeliminować.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 6 maja 2010, o 10:45

Pawel pisze:Co do frekwencji w I lidze to nie wiem na jakim się kształtuje poziomie ale na Włókniarz póżniej KKS w latach 90 przychodziło 2-3 tys. ludzi.Wątpię aby tyle było na derbach.
Z tego co pamiętam okolice 96 roku to napisze w ten sposób wątpie aby było wtedy 3 tysiące osób, prawdopodobna liczba to 1,5 tysiaca maks 2 licząc jeszcze kibiców gości oczywiście mówie o debrach co Witoń strzelił bramke w końcówce meczu dającą Nam utrzymanie a Ostrovii spadek a póżniejsze derby już obfitowały w mniejszą liczbe osób (pamietam natomiast sporą liczbe osó na meczach z Arką Gdynia i Kanią Gostyń). Jednego jestem pewien na pewno będzie spora liczba fanatyków w młynie ile nie jestem w stanie powiedzieć myśle że 500 osób będzie spokojnie, myśle że jednak zjawi się więcej reszta zależy od zwykłych widzów którzy przyjdą na to spotkanie i czy będą kibice gości (w tym przypadku trzeba dodać 200 osób). Do tego dodajmy piękny termin derbów czyli 3 czerwca święto a więc 90% osób ma tego dnia wolne.
sobieray-3 pisze:[OT] Obecnie łódzki Widzew ma stalych 7 000 szalikowcow.
oczywiście nie mówie o Górniku Zabrzu, ŁKSie czy Widzewie tylko moge iść o zakład że na Naszym spotkaniu będzie więcej osób aniżeli na przynajmniej jednym w I lidze (gdzie gra widzew) i połowie w nowej II lidze (gdzie gra Zawisza Bydgoszcz - zachodnia i Stomil Olsztyn - wschodnia)
Obrazek

zarowka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 5 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: zarowka » 6 maja 2010, o 11:54

INSULTER OF JESUS CHRIST pisze: a póżniejsze derby już obfitowały w mniejszą liczbe osób (pamietam natomiast sporą liczbe osó na meczach z Arką Gdynia i Kanią Gostyń).
derby w sezonie 2003/2004 (ostatnie z kibicami obydwóch drużyn) również obejrzało ok 2tys widzów
Nadal czekamy na ponowne, prawdziwe derby z kibicami obydwóch drużyn

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 6 maja 2010, o 16:20

no pamiętam też był ładna frekwencja oby teraz było podobnie a najlepeij jeszcze więcej wiary bo ten mecz powinien być świętem w końcu to derby południowej wielkopolski, ba najciekawsze derby Wielkopolski
Obrazek

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10968
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 6 maja 2010, o 17:56

Szkoda, że nie gramy z Lechem Poznań. To byłby derby. Dwie stolice Wiekopolski. Przeciw sobie na murawie i na trybunach, oczywiscie z normalnym dopingiem, bez zadym.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 7 maja 2010, o 15:36

coś jak Śląsk Wrocław - Zagłebie Lubin, he nieprędko tego się doczekamy, ale byłoby fajnie
Obrazek

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 9 maja 2010, o 16:20

A tymczasem KKS znów przegrał 2:0 z Iskrą Sieroszewice

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 9 maja 2010, o 17:29

nom jak dotarłem na mecz było już 1 do zerka dla gospodarzy, mecz ogólnie walki, były sytuacja dla KKSu i dla Iskry (jedna lub dwie dwustoprocentowa), drugiej bramki nie widziaęłm to tyle

byle do derbów
Obrazek

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 9 maja 2010, o 19:01

KKS KALISZ tak jak juz mówiłem z takim składem za duzo nie zwojuje.W tym sezonie to srodek tabeli nic wiecej.Z taką grą jak teraz reprezentuje KKS boje się o wynik z Centrą,Ovią czy z Stalą Pleszew w środę w pucharze.Zeby w tych mecach nie skończyło się z 7 do 0.W przysłym sezonie prezes KKSU musi jakiś dobrych grajków ściognąc bo jak nie to przysły sezon znów będzie stracony.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 10 maja 2010, o 19:16

ja najbardziej się obawiam wyniku w prestiżowym meczu z Ovią, reszta mało istotna bo sezon skończony już dla Nas, piłkarze grają już o honor, byle do derbów
Obrazek

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 11 maja 2010, o 21:06

Lech Pożnań na 99 procent będzie Mistrzem Polski.Może mi ktoś powiedzieć czemu Kibice KKS KALISZ nie cierpią Kolejorza????

Awatar użytkownika
Piekarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 530
Rejestracja: 29 cze 2009, o 21:57
Lokalizacja: Dobrzec Zach.

KKS...

Nieprzeczytany post autor: Piekarz » 12 maja 2010, o 09:02

Nie tylko kibice KKS-u nie darzą ich sympatią.Dlaczego ,to musisz sobie sam dopowiedzieć.Zresztą od wielu lat Kalisz kibicuje firmie pt.RTS WIDZEW.Co do mistrzostwa kraju -obstawiam "Białą Gwiazdę".
JP - WRÓĆ !!!!!!

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 12 maja 2010, o 10:28

To się zgadza piekarz ze Kalisz kibicuje takiej firmie jak RTS WIDZEW.Ale w WLKP jestesmy jedynym miastem co nie kibicują Kolejorzowi.Choć znam kilka osób z Kalisza co kibicują Lechowi a nawet jezdzą na mecze to są tzw pikiniki.A paru piłkarzy grających w KKS Kalisz tez kibicują Lechowi jak chocby Kamil Urbaniak,Marcin Młynek,Darek Pietrzak czy Adrian Wolniak.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10968
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 12 maja 2010, o 10:38

No i bardzo dobrze, ze nie kibicujemy Lechowi.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 12 maja 2010, o 16:48

Nie wiem czemu tak tego Lecha nie lubicie. Najlepiej zorganizowany klub w Polsce. Świetnie działający marketing. Piramida sponsorów. Ogólnie temu klubowi z polskiej ekstraklasy zdecydowanie najbliżej do Bundesligi. Owszem. Jeszcze daleko, ale i tak w porównaniu z innymi drużynami z ekstraklasy to są lata świetlne. W tym sezonie Lech powinien ugrać MP, chociaż jeszcze nic nie jest przesądzone. Chciałbym kiedyś być na ich meczu. Mam nadzieję, że po tym sezonie nie sprzedadzą całego składu. Wracając do tematu to z całą stanowczością nie mogę się uznać za kibica Lecha. Jednak jestem kibicem normalności. A Lech do tej normalności zmierza najszybciej ze wszystkich, czego życzę wszystkim innym klubom.

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 12 maja 2010, o 19:46

KKS odpadł po karnych ze Stalą Pleszew a Calisia wygrała w Kożmincu z Płomykiem 3 do 0.Czyli finał Calisia - Stal Pleszew.Choć jedną druzynę mamy w finale.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 12 maja 2010, o 21:11

no szkoda tym bardziej ze przy stanie 1:1 mieliśmy dwie doskonałe sytuacje do objęcia prowadzenia
Obrazek

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 12 maja 2010, o 21:15

Porażka, ale chociaż z honorem, i tak nieżle się spisali.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 12 maja 2010, o 21:28

nom dotarłem w lekkim poslizgiem i wynik 1:1 mnie żdziwił, spodziewałem sie po ostatnich Naszych popisach sromotnej porażki a tutaj po ładnej walce musielismy uznać wyższośc rywali, czyli jednak można z leszymi od siebie walczyć
Obrazek

ODPOWIEDZ