KKS 1925 KALISZ

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 12 sie 2017, o 19:34

Świetnie oby tak dalej,teraz czekam na klauna Kaliszanina 2 czy coś napisze bo takie wynalazki pojawiają sie tylko gdy KKS nie wygrywa,pewnie trzepie kitę oglądając treningi siatkarek...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3605
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 12 sie 2017, o 22:05

FATUM pisze:Świetnie (...) czekam na klauna Kaliszanina 2 czy coś napisze bo takie wynalazki pojawiają sie tylko gdy KKS nie wygrywa
A kto wieszał psy na profesjonalnym trenerze i odpowiedzialnym, poważnym kierownictwie klubu, kiedy zespół przeżywał trudne momenty realizując jednak mimo wszystko opracowaną przez profesjonalnego trenera i popartą przez odpowiedzialne, poważne kierownictwo klubu dalekowzroczną strategię "średnio jeden punkt na mecz", która to strategia pozwoliła utrzymać się bez większych komplikacji na właściwym dla naszego starożytnego grodu szczeblu rozgrywek?

Łatwo chwalić, kiedy dobrze idzie, trudniej jednak dostrzec, tak jak ja zawsze dostrzegałem swoim bystrym okiem, mozolną, codzienną pracę profesjonalnego trenera i odpowiedzialnego, poważnego kierownictwa klubu, a jeszcze trudniej z góry przewidzieć, tak jak ja bez najmniejszego wahania przewidywałem, że opracowana przez profesjonalnego trenera i poparta przez odpowiedzialne, poważne kierownictwo klubu dalekowzroczna strategia "średnio jeden punkt na mecz" pozwoli utrzymać się bez większych komplikacji na właściwym dla naszego starożytnego grodu szczeblu rozgrywek.

Żeby utrzymać się bez żadnego zagrożenia na właściwym dla naszego starożytnego grodu szczeblu rozgrywek, trzeba, przy założeniu, że do naszej grupy spadają trzy drużyny (Gryf, Gwardia i Warta), zdobyć 46 pkt. Po dwu meczach, czyli zaledwie 5,9% wszystkich spotkań, osiągnięto już aż 8,7% tego pułapu absolutnego bezpieczeństwa! Niezwykle konsekwentnie realizowana jest więc sprawdzona strategia ubiegłoroczna, kiedy to w rundzie jesiennej zgromadzono taki zapas punktów, że pozwolił on na zastosowanie w rundzie wiosennej zasady "średnio jeden punkt na mecz" jako bezapelacyjnie zapewniającej utrzymanie się bez większych komplikacji na właściwym dla naszego starożytnego grodu szczeblu rozgrywek.

Ten poziom jest właściwy dla naszego starożytnego grodu przez całą stuletnią historię kaliskiego futbolu, więc tym bardziej należy docenić wysiłki profesjonalnego trenera i odpowiedzialnego, poważnego kierownictwa klubu na niwie utrwalania historycznego dorobku naszego starożytnego grodu w dziedzinie wyczynowego futbolu. Każdemu doradzałbym więcej życzliwości dla profesjonalnego trenera i odpowiedzialnego, poważnego kierownictwa klubu, a także pamiętanie i o zawodnikach, których rola we wdrażaniu intelektualnych osiągnięć profesjonalnego trenera i odpowiedzialnego, poważnego kierownictwa klubu jest przecież niemała. Tak właśnie ukierunkowane są moje pełne uznania komentarze.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 13 sie 2017, o 14:58

~Kefas pisze:Generalnie jaki cel na ten sezon? Zamieszanie z wystawionym przez Pana Piotr Kościelnego KKS-em w b - klasie nie wpłynie negatywnie na władzę naszego zespołu?

Jest szansa na powalczenie o awans czy raczej z faworytami pokroju drugiego Lecha czy Elany nie ma szans?
Realnie myślę że jesteśmy w pierwszej 5 pod względem kadrowym w tym sezonie wiadomo Elana, Lech II, Środa Wlkp. i mimo wszystko Kleczew, więc powiedzmy że te ekipy będą się biły o najwyższe lokaty. Wszystko rozstrzygnie się na boisku, wiadomo że mecz meczowi nierówny, niektóre ekipy na pewno będą groźne u siebie nawet jak będą w dole tabeli. W zeszłym sezonie tak działała ekipa w Chwaszczynie wygrywając większość meczy. Pytanie jest kto będzie chciał awansować na pewno zgłasza takie aspiracje |Elana i nie ma co do tego żadnej wątpliwości, mają bardzo dobrą kadrę lepszą od KKSu, ale w zeszłym sezonie było podobnie a boisku brutalnie zweryfikowały te aspiracje Torunian. Lech II jest nieobliczalny mogą przegrać z byle kim a i wygrać z najlepszymi, ale wątpię aby chcieli awansować, podobnie Kleczew. Środa Wlkp. tez ma aspirację, chcą zostać 3 siła w Wlkp. takie mieli zapowiedzi. Ja myślę że namieszać jeszcze może Bałtyk. Fakt przetasowania mieli sporawe, ale graczy mają dobrych dobrze, że zagraliśmy z nimi na samym początku kiedy nie byli zgrani. Ale to moja tylko osobista opinia. W każdym meczu będzie walka i nikogo bym nie skreśleł ze względu na nazwę albo wioskowe pochodzenie.

kaliszanin2 ty jednak byłeś molestowany w dzieciństwie przez rodziców, albo miałeś spięcie w inkubatorze
Obrazek

Awatar użytkownika
Piekarz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 530
Rejestracja: 29 cze 2009, o 21:57
Lokalizacja: Dobrzec Zach.

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: Piekarz » 14 sie 2017, o 10:02

Panowie - wyluzujcie :lol:
JP - WRÓĆ !!!!!!

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 16 sie 2017, o 21:22

W sobotę kolejny cięzki mecz tym razem ze Środą Wlkp., później trzy dni przerwy i podejmujemy u siebie Jarotę niewygodnego przeciwnika, następonie kolejne trzy dni odpoczynku i wyjeżdżamy do Szczecina na mecz z rezerwami Pogoni. W przeciągu tygodnia może się już kilka kwestii wyjaśnić.
Obrazek

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 17 sie 2017, o 15:43

Jeśli zdobędziemy 6 punktów w meczach u siebie będzie naprawdę dobrze,dawno nie mieliśmy tak dobrego początku a może być świetny...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 19 sie 2017, o 18:50

Co prawda nie zwycięstwo, ale też niezłe. KKS. zremisował 0:0 z Polonią Środa Wielkopolska

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 21 sie 2017, o 13:00

Z Jarotą tylko 3 punkty, póki co zaczyna się klarować kto o co będzie grał w tym sezonie. Początek w wykonaniu rezerw Amici fatalny, Kleczew bdb, Środa póki co jakoś mnie nie przekonuje, ale to samo było z Gwardią rok temu, Elana jakoś tak niemrawo. Bałtyk i Kotwica będą mimo wszystko groźni, to samo Świecie, Skolwin. Niezły start beniaminka ze Starogardu Gdańskiego. Nie skreślałbym rezerw Amici i Pogoni, zawsze te ekipy będą nieobliczalne. Na Jarotę trzeba siąść od pierwszych minut nie ma zmiłuj się, nie wiem czy dobrym rozwiązaniem nie byłaby gra od początku dwójki napastników bo mamy problem ze strzelaniem goli. Sam Jankes w ataku może nie wystarczyć. Jarocin też gola jeszcze nie strzelił, ale w meczu ze Środą Wlkp. swoje sytuację mieli.

Co z kontuzjowanym Tunkiewiczem? Wróci na najbliższe spotkania?
Obrazek

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 21 sie 2017, o 14:15

Wróci z Jarocinem ma już grać
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 22 sie 2017, o 00:11

Widziesliscie na boisku Zeglenia? tego z numerem 23? Dla mnie totalna porazka. Koles nie potrafi w ogole poruszac sie po boisku. Gdy my mamy pilke to chowa sie za przeciwnikiem, jak tracimy to nikogo nie kryje stoi w martwych pustych polach. Zero presingu tylko rozgladanie sie.

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 23 sie 2017, o 19:16

KKS wygrał z jarota 2:1. Bramki dla Kaliszan zdobyli: w 40 Błażej Ciesielski i już w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Rafał Jankowski.

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 23 sie 2017, o 21:32

kaczorkalisz pisze:
22 sie 2017, o 00:11
Widziesliscie na boisku Zeglenia? tego z numerem 23? Dla mnie totalna porazka. Koles nie potrafi w ogole poruszac sie po boisku. Gdy my mamy pilke to chowa sie za przeciwnikiem, jak tracimy to nikogo nie kryje stoi w martwych pustych polach. Zero presingu tylko rozgladanie sie.
jakoś nie zwróciłem uwagi, natomiast póki co rozczarowuje Kowalski no i niestety Grabowski w swoim stylu, na plus Nnamani zdecydowanie kiedy wchodzi do gry zaczyna się coś dziać

wygrana z Jarocinem wymęczona totalnie, zobaczymy co będzie dalej bo zaczyna robić się ciekawie w tabeli, zbyt dużo złapaliśmy w tym spotkaniu żółtych kartek niepotrzebnych, teraz czas na Szczecin
Obrazek

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 23 sie 2017, o 22:21

Najważniejsze zwycięstwo i trzy punkty. Jedak sam mecz to kpina i to z obydwu stron. Po prostu jedna wielka kopanina chaos. Jednak zwycięstwo KKS najważniejsze.

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 23 sie 2017, o 22:28

Sędziowanie to jakaś kpina,liniowy totalna porażka,a o wieśniakach z Jarocina leżących notorycznie na murawie nie wspomnę
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3605
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 23 sie 2017, o 22:54

ochotnik pisze:
23 sie 2017, o 22:21
Najważniejsze zwycięstwo i trzy punkty. Jedak sam mecz to kpina i to z obydwu stron. Po prostu jedna wielka kopanina chaos.
Trzy punkty przybliżają możliwość zastosowania w odpowiednim czasie sprawdzonej strategii "średnio jeden punkt na mecz", o której zaletach wiele już pisałem. Piękno meczu można dostrzec nie tylko w efektownych zagraniach, ale przede wszystkim w imponująco głębokiej myśli strategicznej profesjonalnego trenera oraz światłego, odpowiedzialnego i poważnego kierownictwa klubu.
Ich dotychczasowe wyniki są imponujące. Po rozegraniu 11,8% spotkań obecnego sezonu zgromadzono już 17,4% punktów z liczby absolutnie gwarantującej zachowanie właściwego dla naszego starożytnego grodu szczebla rozgrywek!

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 24 sie 2017, o 14:14

Kaliszanin2 zbieraj kasę na kupno ekstraklasy dla siatkarek i tam kur...pier...te swoje farmazony,a i nie zapominaj wiernie kibicować MKS tylko nie pomyl barw bo znowu mogą być inne,a siatkarki też nie wiadomo czy nie zagrają po kupieniu awansu jako PODPASKI Kalisz...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3605
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 24 sie 2017, o 22:00

FATUM pisze:
24 sie 2017, o 14:14
Kaliszanin2 (...) tam kur...pier...te swoje farmazony
Bardzo mnie martwi, że nie doceniasz mojej serdecznej troski o zachowanie właściwego dla naszego starożytnego grodu szczebla rozgrywek. To jest z Twojej strony czarna niewdzięczność. Cały czas przecież trzymam kciuki za powodzenie dalekowzrocznej strategii profesjonalnego trenera oraz światłego, odpowiedzialnego i poważnego kierownictwa klubu. Mimo tak złego traktowania przez przedstawicieli środowiska kibicowskiego heroicznie pozostaję optymistą i mogę się założyć, że dalekowzroczna strategia profesjonalnego trenera oraz światłego, odpowiedzialnego i poważnego kierownictwa klubu zostanie bezbłędnie przyswojona przez utalentowany zespół przynosząc mu pełne powodzenie. Szkoda tylko, że zespół tak pieczołowicie nawiązujący do stuletniej tradycji kaliskiego futbolu nie znajduje pełnego uznania kaliskich kibiców. Tylko w tym wątku wypowiedziano wiele okropnie niesprawiedliwych opinii całkowicie lekceważących dorobek zawodników, a jeszcze bardziej ich profesjonalnego trenera oraz światłego, odpowiedzialnego i poważnego kierownictwa klubu

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 25 sie 2017, o 10:09

Punkt ze Sroda tez byl uratowny tylko dzieki bramkarzowi. Sroda caly czas presing, tylko odzyskali pilke cala druzyna do ataku. A u nas? Marazm. Stanie i patrzenie. Jedynie Jankes biegal za pieciu. Tylko ze samemu robic presing to tak jakby samobojstwo.

tak jak pisalem Zeglen to doprowadzal mnie do bialej goraczki (zreszta nie tylko mnie) swoim stylem bycia na boisku. Wszedzie byl tam gdzie nie powinno go byc.

ale tak jak piszecie, wazne ze punktujemy

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 25 sie 2017, o 12:45

O stylu nikt nie będzie pamiętał za pół roku a punkty zostają w Kaliszu,można grać pięknie stwarzać sytuacje i przegrywać
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
INSULTER OF JESUS CHRIST
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1626
Rejestracja: 8 lut 2010, o 21:56
Lokalizacja: AUTONOMIA KALISKA

Re: KKS 1925 KALISZ

Nieprzeczytany post autor: INSULTER OF JESUS CHRIST » 25 sie 2017, o 16:17

Jarocin to grał kopaninę straszliwą a my daliśmy się w to wciągnąć niestety. Kleczew też był do ogrania tylko atakowaliśmy strasznie niemrawo i tylko remis nam wyszedł. Niestety ale póki co pozostanie nam walka o pozycje 1-5 w tej rundzie. Chyba że zaczniemy grać bardziej z jajem. Teraz kolejny ciężki mecz w Szczecinie a w Toruniu Elana zagra z Bałtykiem. Pojedynek drużyny efektywnej z efektowną. Stawiam na Elanę, ale jednym i drugim życzę wszystkiego dobrego.
Obrazek

ODPOWIEDZ