Park Handlowy Kalinka

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik

Re: Park Handlowy Kalinka

Post autor: Cristof » 29 kwie 2017, o 22:41

Anto pisze: Swoją drogą bardzo podoba mi się koncepcja tej Kalinki. Może trochę mało miejsc parkingowych, zwłaszcza jak reszta się otworzy ale calos bardzo fajna.
Wiadomo coś co tam może być? Jeden budynek jest praktycznie zamknięty zaraz będzie mógł się ktoś wprowadzać (na przeciwko PiPa) a drugi na przeciwko Brico wychodzi z ziemi, widziałem ze tam jest kondygnacja podziemna, jakiś parking podziemny? Coś wiadomo co to za kombinacje?
Mam nadzieje ze jeden z nich będzie finalnie miał dumny szyld IKEA. ;)
Już pisałem że miejsc parkingowych przy tych dwóch obiektach trochę mało, bo pozostałe będą miały swoje . Zwłaszcza podczas dni wzmożonego handlu np. przed świętami. A gdzie mają parkować np. pracownicy. Jeśli poza centrum handlowym to będą zajmować i tak skąpą ilość miejsc parkingowych w okolicy.
Co do innych najemców to ma być jakaś sieć rtv-agd. Osobiście stawiam na Neonet który eksperymentuje ze sklepami w różnych lokalizacjach lub przeniesienie EURO-AGD spod Tesco w al.W.P. bo tam handel powoli zamiera.
Jeśli będzie punkt odbioru zamówionych rzeczy z IKEI to na dobrą sprawę wystarczy niewielki kantorek z magazynem podręcznym. Że tym nie ma co się podniecać. Swoją drogą kolega który pomagał swojej córce remontować dom w Anglii, opowiadał że był zdziwiony że w tamtejszych marketach budowlanych nie ma towarów do bezpośredniego odbioru w sklepie. Można jedynie złożyć zamówienie a towar dopiero za kilka dni.

Pawel
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Pawel » 30 kwie 2017, o 13:16

Punkt odbioru w Opolu.Wcale nie jest taki mały.

Obrazek

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator

Post autor: gawronik13kalisz » 8 maja 2017, o 23:13

Na pytanie jakie sklepy będą w pozostałych budynkach możemy dowiedzieć się że:
Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić np. NEONET. Mamy również nadzieję, że niedługo ogłosimy BOMBOWĄ wiadomość dla Kaliszan.
Już nawet Trębacz płacze z herbu, bo na to co się dzieje z miastem nie starcza mu nerwów!®

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: kaczorkalisz » 8 maja 2017, o 23:57

gawronik13kalisz pisze:Na pytanie jakie sklepy będą w pozostałych budynkach możemy dowiedzieć się że:
Na dzień dzisiejszy możemy potwierdzić np. NEONET. Mamy również nadzieję, że niedługo ogłosimy BOMBOWĄ wiadomość dla Kaliszan.
Jest jeszcze NEONET na Hanki? chyba nie ma... ale moge sie mylic

ta bombowa informacja to kazdy wie co :D

wedlug mnie fajnie ze powstal tu Brico. Jest pod reka, blisko (przynajmniej dla mnie :) ) w tej okolicy jest duzo starszych ludzi co nie maja jak dostac sie do Castoramy a potrzebuja jakas srubke czy inna nie gadaj.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jasiek20 » 9 maja 2017, o 09:31

Najemcy po najmniejszej linii oporu jak cały obiekt, niestety.

Bardziej z magazynu Ikei, cieszyłbym się z Inditexu w Kaliszu.
Nawet w małym Tczewie mają swoje sklepy ;)
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :-)
Kontakt:

Post autor: milo » 9 maja 2017, o 10:46

Neonet w Kaliszu jest tylko na Wojska Polskiego koło Mcdonalda. Pewnie będą kolejne przenosiny.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: kaczorkalisz » 9 maja 2017, o 12:20

tylko ze tam maja dobry punkt. Jedyny powod do przenosin to cena najmu. Kalinka moze zejsc z ceny zeby zachecic najemcow.

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Anto » 9 maja 2017, o 13:04

Obrazek
/Fb PH Kalinka

To co, która Ikea ? :D :lol: :D :D
PS. Wiadomo kiedy otwarcie 2 części?

Pawel
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Pawel » 9 maja 2017, o 15:34

W ostatnim ŻK jest mowa m.in o podpisanej umowie z Neonet i dopinaniu szczegółów z Ikeą.Otwarcie pozostałej części w Sierpniu z tego co piszą.

jerraz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jerraz » 17 maja 2017, o 13:56

http://finanse.wp.pl/sklep-internetowy- ... 012181633a" onclick="window.open(this.href);return false;

Niestety w powyższym artykule nie ma naszej lokalizacji.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Cristof » 17 maja 2017, o 16:14

jerraz pisze:http://finanse.wp.pl/sklep-internetowy- ... 012181633a

Niestety w powyższym artykule nie ma naszej lokalizacji.
Jest nadzieja bo Kalisz jest w obszarze nie obsługiwanym przez pobliskie sklepy Ikea. Artykuł wymienia już działające punkty a nie planowane.

edwardos
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: edwardos » 17 maja 2017, o 21:29

Tylko zobaczcie jakie ceny za dostawę .... Kto wie czy nie będzie się bardziej opłacało jechać samemu aniżeli kupować z odbiorem przez internet.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Cristof » 17 maja 2017, o 23:17

edwardos pisze:Tylko zobaczcie jakie ceny za dostawę .... Kto wie czy nie będzie się bardziej opłacało jechać samemu aniżeli kupować z odbiorem przez internet.
Ceny chyba nie odbiegają od przesyłek kurierskich. Jest mowa o wniesieniu towaru do mieszkania za tą cenę. Więc do końca nie wiem czy będzie odbiór towaru w punkcie czy bezpośrednio do klienta za pośrednictwem tego punktu.
Jeżeli ktoś dysponuje pojazdem o odpowiednich gabarytach i ma czas może bardziej opłacać się wyjazd do Ikei. Nawiasem mówiąc jak dla mnie meble z Ikei może ładnie wyglądają ale nie są zbyt trwałe.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: kaczorkalisz » 18 maja 2017, o 16:36

to co tutaj podaliscie to nie sa punktu odbioru zamowien tylko zakupy przez internet z dostawa do domu. Ceny jak dla mnie sa kosmiczne. Z Poznania do Konina za tone ladunku chca prawie 600 zl :) wiadomo nie kazdy zamawia tone mebli bo przy wadze mebli z ikei to by cale mieszkanie umeblowal :) jednak cena dla mnie kosmiczna.

Z tego co gdzies czytalem to nadal chca otwierac owe punkty odbioru zamowien.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Cristof » 19 maja 2017, o 20:03

Jest szansa, że problemy przechodniów przy Serbinowskiej w Kaliszu niebawem znikną. Sprawą rozkopanego i zagrodzonego barierkami od dłuższego czasu chodnika na wysokości pobliskiego centrum handlowego, a zgłoszoną przez słuchaczy za pośrednictwem Linii INTERWENCYJNEJ radiaCENTRUM ☎ 62 503 11 99 / redakcja@rc.fm ✉., zajmie się Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu:
http://www.rc.fm//news/kalisz-chodnikow ... encja.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Anto » 30 maja 2017, o 15:30

W sumie nikt o tym nie napisał - więc dorzucę info sprzed kilku dni.
fb Park Handlowy Kalinka pisze:Kolejne świetne wiadomości... Miło nam poinformować, że kolejnym najemcą w Parku Handlowym Kalinka została sieć PEPCO.
Sklep PEPCO zajmie powierzchnię ponad 400 metrów i zostanie otwarty w listopadzie tego roku.
Zobaczcie, co samo PEPCO pisze o sobie na własnej stronie --->
Jesteśmy europejską siecią dyskontów, oferującą odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w najniższych cenach. W Polsce rozwijamy się dynamicznie od kilkunastu lat. Staliśmy się najpopularniejszym sprzedawcą odzieży dziecięcej oraz wiodącym dostawcą artykułów dekoracyjnych. Nasz sukces osiągamy dzięki ludziom i ich zaangażowaniu.
Witamy w Parku Handlowym Kalinka!
Dobrze strzelam że razem z Piotrem i Pawłem i pewnie Rossmanem ucieka z polnej? Nic tam nie zostanie.. ciekawe co na to jakiś 'zarządca' obiektu?

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jasiek20 » 30 maja 2017, o 15:33

Rzeczywiście saaaaaame sukcesy. Pierwszy Rossmann, pierwsze Pepco, Neonet- mega. :roll:
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :-)
Kontakt:

Post autor: milo » 30 maja 2017, o 16:34

Na takie centrum od dawna czekałem, wreszcie coś dla zwykłego człowieka.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: jasiek20 » 30 maja 2017, o 16:42

Milo, ty jesteś niezwykły :P

A swoją drogą to już chyba jednak wolałem jak ten teren leżał odłogiem, porośnięty chaszczami. Teraz przyszły inwestor zanim zacznie coś tam budować, będzie musiał dodatkowo zrównać z ziemią te baraki.

— Abraham Lincoln

ANewDay
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: ANewDay » 30 maja 2017, o 16:46

jasiek20 pisze:Milo, ty jesteś niezwykły :P

A swoją drogą to już chyba jednak wolałem jak ten teren leżał odłogiem, porośnięty chaszczami. Teraz przyszły inwestor zanim zacznie coś tam budować, będzie musiał dodatkowo zrównać z ziemią te baraki.
no ja już to mówiłem wieki temu... :P już lepszy byłby park niż te baraki

ODPOWIEDZ