Salon mebli Bodzio

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Salon mebli Bodzio

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 30 sie 2008, o 15:00

Obrazek

Jest budowany jakiś budynek z tego co widzialem jest dosyc dlugi i chyba wyglada pod jakić maly pawilon uslugowo-handlowy , ale chyba na parterze sie nie skończy , obeszlem go do okola i nie widzialem żadnej tablicy inforamcyjnej :wink: :wink: :?: :?:

To jest przy Biedronce na al. Wojska Polskiego

Andrzej poprawiłem nazwę tematu mam nadzieję że nie będziesz zły ;)
Andrzej

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 30 sie 2008, o 17:23

Obok niego wybudowano nową chatę. Słyszałem jak ludzie mówili że to chata jakiegoś chirurga, a ta budowla być może jest jego przychodnią. Sam nie wiem co myśleć o tej pogłosce bo jest to całkiem duży obiekt a tablica informacyjna jest powieszona ale w głębi budowy.

Chyba przejdę się tam z aparatem i zrobię zdjęcie z dużym przybliżeniem może uda się odczytać co tam napisali ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

KLON
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 177
Rejestracja: 13 wrz 2006, o 18:30

Nieprzeczytany post autor: KLON » 30 sie 2008, o 17:31

pamietacie jak pisali jakis miesiac temu moze wiecej ze kolo tesco/biedronka/mac beda budowac salon mebli bodzio to moze to

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 1 wrz 2008, o 16:05

EDIT

[ Dodano: Sob, 30.08.2008, 16:36 ]

Właśnie zdaje mi się że bardziej prawdopodobny jest tam jakiś salon niż przychodnia. Tym bardziej że wejście będzie miało ogromne drzwi ;) Może jutro przed południem zrobię tam zdjęcie tablicy informacyjnej.

Bodzio niedawno otworzyły salon na Polnej chyba że wybudują taki salon kompaktowy jak w Poznaniu, Wrocławiu itp. miastach.

Obrazek

[ Dodano: Pon, 01.09.2008, 14:57 ]
Klon trafiłeś w dziesiątkę. Poszedłem dzisiaj w okolice budowy i zrobiłem zdjęcie oddalonej tablicy informacyjnej. Na potwierdzenie tego co tam było napisane z budowy wyjeżdżał tir Meble Bodzio.

Obrazek

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 1 wrz 2008, o 17:39

Adi pisze:
Klon trafiłeś w dziesiątkę. Poszedłem dzisiaj w okolice budowy i zrobiłem zdjęcie oddalonej tablicy informacyjnej. Na potwierdzenie tego co tam było napisane z budowy wyjeżdżał tir Meble Bodzio.
Pewnie przywiózł pierwszą partię mebli :lol:

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 1 wrz 2008, o 20:14

Adi dzieki ze poprawiles temat :wink:

No to kolejny salon meblowy w Kaliszu
Andrzej

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 wrz 2008, o 22:17

I bardzo dobrze że budują kolejny salon,będzie kokurencja na rynku.Wystarczy się przejść do salonów firmowych;COM40,BRW.W tych salonach to są ceny z kosmosu,nie każdego stać na tak drogie meble.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 1 wrz 2008, o 22:30

Te firmy co wymieniles to meble nadaja sie tylko do porabania i na ognisko,ale nawet palic sie nie beda prawdziwe meble to z prawdziwgo drzewa a nie jakies płyty wiorowe i sklejka oklejone, co po 2 lub 3 lata sie odklejaja, w dodtaku sam w domu musisz zlozyc , a powinni to skladac ludzie z tego zakladu co kupujesz. W Polsce pod tym wzgledem to jest kiepsko bo w krajach gdzie demokracja jest bardzie rowinieta to meble przywoza do domu i skaladaja na miejscu a u nas radz sobie sam , a niech cos bedzie uszkodzone to reklamacji juz nie uwzglednia bo mogles sam uszkodzić przy skaladaniu, takie polskie realia. Ja nie ktorych producentow to wogule unikam i nie wchodze do ich sklepów bo sie nic pod tym wzgledem nic nie zmiania :roll:
Andrzej

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 1 wrz 2008, o 22:42

W COM40 są dwa rodzaje mebli;do IKEII i meble luksusowe te drugie są jakościowo dobre tylko cena jest nie dla wszystkich.

[ Dodano: Pon, 01.09.2008, 22:47 ]
http://www.meble.pl/pl/26,60/60/strona1/meble1982.html
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 2 wrz 2008, o 15:03

Bodzio to dla mnie totalna lipa.



Polecam sklep COM40 w Skalmierzycach na ul.Podkockiej.Zakupiłem tam kilka rzeczy za naprawde atrakcyjne pieniądze.

Trzeba często zaglądać.Cena kanap ( bo to główny ich wyrób) zawiera dowóz i wniesienie do mieszkania)

Awatar użytkownika
Czaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:18
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Czaja » 2 wrz 2008, o 16:03

Marek69 ma niestety rację, Meble Bodzio chodż tanie to są bardzo kiepskiej jakości, mam tutaj na myśli systemy meblowe. Ja sam aktualnie czekam za meblami z Bog-Franu, nie są to na pewno meble doskonałe, ale wydają się być lepszej jakości niż te z Bodzio, chodż cena jest oczywiście nieco wyższa. Andrzej masz całkowitą rację, sklejka nie równa się litemu drewnu, ale na Boga gdybym miał kupić 11 elementowy system z drewna, a nie ze sklejki, to musiałbym wydać na niego fortunę!

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 2 wrz 2008, o 19:38

Marek wiesz czemu kupiłeś po atrakcyjnej cenie???Trafiłeś dobrze w czas na czyszczenie magazynów COM40,co roku jest taka akcja i fakt można kupić meble warte kilka tysięcy za niezłe pieniądze.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

marek69
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 593
Rejestracja: 23 cze 2006, o 15:34
Lokalizacja: KALISZ/WIDOK

Nieprzeczytany post autor: marek69 » 3 wrz 2008, o 10:17

Gumiś pisze:Marek wiesz czemu kupiłeś po atrakcyjnej cenie???Trafiłeś dobrze w czas na czyszczenie magazynów COM40,co roku jest taka akcja i fakt można kupić meble warte kilka tysięcy za niezłe pieniądze.
Dodam jeszcze, że w pełnej skórze.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 3 wrz 2008, o 11:06

Kupiłeś podejrzewam Kramforsa lub coś podobnego,zapomniałem już jak te meble się nazywały.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 3 wrz 2008, o 15:12

A wracając do salonu Bodzio to szybko im idzie ta budowa ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 3 wrz 2008, o 21:08

A co żeś myślał,to prywatna firma czym prędzej postawią ten salon tym prędzej będzie sprzedaż i zyski. 8) :wink:
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 10 wrz 2008, o 14:40

Dzisiaj z budowy wywożono ciężki sprzęt. Przy robieniu zdjęć przeszkadzało mocne słońce no ale i tak coś widać ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 wrz 2008, o 01:51

Od pierwszego postu minęło 10 dni a tu tyle już zrobione,ciekawe na święta chyba zdążą.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Mariusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2300
Rejestracja: 29 lis 2005, o 11:26

Nieprzeczytany post autor: Mariusz » 11 wrz 2008, o 07:54

Kościół o niewyszukanej formie...

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 11 wrz 2008, o 09:22

Zartujesz to będzie kościół :shock: :shock: :?: :?:
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

ODPOWIEDZ