Budowa bloków przy granicy Nowych Skalmierzyc

To co już wybudowano.
dolar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 sty 2012, o 20:28
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: dolar » 13 sty 2012, o 22:32

Też tak uważam magoolka i podejrzewam kto krył się pod tym nickiem, ale to są tylko podejrzenia.natali48 która go popierała też była i też chyba wiem kim jest ta osoba. Chyba, że się mylę. Ja ujawniłem się kim jestem i miałem nadzieje że ta osoba też to zrobi. Niestety pomyliłem sie bo nie miał tyle odwagi, ale najważniejsze że usnął swoje wpisy, tylko szkoda że p.Szulc na tym mógł dużo stracic a według mnie jest wporzadku developerem. Pozdrawiam i do usłyszenia
Ostatnio zmieniony 13 sty 2012, o 22:51 przez dolar, łącznie zmieniany 1 raz.

Dyrekto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2012, o 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Dyrekto » 13 sty 2012, o 22:33

dziwne , wiara czyni cuda ... a czy ktoś był nieżyczliwy ? myślę że miał szczere chęci . stare porzekadło mówi kto w ciebie kamieniem to ty mu oddaj 10 razy ... nie, nie, żartuję w tej chwili bo wg mojej oceny jesteśmy społeczeństwem na dotarciu . każdy robi błędy i nie robi ich ten co nic nie robi . więc skoro tak jest to dajmy szansę aklimatyzacji nawet anty nastawionym . przecież prawdopodobnie będziemy mieszkali ze sobą na jednym podwórku przez kilka najbliższych dekad ... pozdrowienia dla zdrowo i pozytywnie zakręconych sąsiadów (nawet nie zdążyłem przeczytać wszystkich postów owego "awanturnika" oczywiście bez urazy za wyrażenie) popieram magdolka cyt: Pozdrawiam wszystkich sąsiadów, bądżmy dla siebie życzliwi :)

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 13 sty 2012, o 23:42

Prosiłbym aby wrócić do tematu i nie wypowiadać się tutaj na temat swoich ulubionych stacji radiowych ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Dyrekto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2012, o 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Dyrekto » 13 sty 2012, o 23:48

adi przegiąłeś , tam nie było to radio o którym myśląc piszesz. wyluzuj ...nieco więcej wyrozumiałości. nikt nikogo nie obrażał i niczego nie reklamował .. to jest moje zdanie ...
:evil:
"życie to wieczna tułaczka pośród przeciwności losu"

piotr s

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 13 sty 2012, o 23:50

No to może dla zmiany tematu, ktoś by wrzucił jakieś foty tego drugiego bloku - o ile budowa się posunęła

Dziękuję:-)

Dyrekto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2012, o 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Dyrekto » 14 sty 2012, o 00:44

hm brak artystycznej weny by "strzelić" fotkę budynku dwa w kształcie literki U wyklucza z mojej strony realizację prośby , niemniej jednak w realu wydaje się być na dobrym etapie ... odnoszę wrażenie że po zakończeniu całkowitej inwestycji obiekt w całości będzie miał - robił niezłe wrażenie. mogę sobie pogratulować decyzji o zakupie właśnie tutaj mieszkania. a co życie przyniesie to pokaże czas ... jak wszędzie zresztą
"życie to wieczna tułaczka pośród przeciwności losu"

piotr s

mkalik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 lip 2010, o 14:43
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mkalik » 14 sty 2012, o 10:39

:D
Ostatnio zmieniony 14 sty 2012, o 13:26 przez mkalik, łącznie zmieniany 1 raz.

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1886
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: tomash » 14 sty 2012, o 12:40

natali48 i evergreen23 to ta sama osoba. Pozdrawiam :)

www.kaldron.pl - Film i fotografia z lotu ptaka
www.kameranabudowie.pl - Filmy z budowy

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 14 sty 2012, o 16:30

A czy pociągów tam nie słychać?

Bo przecież tory kolejowe niedaleko

Dyrekto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2012, o 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Dyrekto » 14 sty 2012, o 17:55

kaja:
ja ich nie słyszę , tzn słyszę lecz to tak jak każdy słyszy np. samochód na ulicy ... dla przykładu powiem tak bardziej uciążliwym dla mnie był hałas z ulicy gdzie mieszkałem wcześniej niż teraz . bo hałasu niema ... :P
"życie to wieczna tułaczka pośród przeciwności losu"

piotr s

marcin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2012, o 19:20
Lokalizacja: chmielnik

Nieprzeczytany post autor: marcin » 14 sty 2012, o 19:26

kaja a ty jestes w lokatorka w ogole czy jak;> Tobue chyba wszystko przeszkadza: klatki niby odrapane ogladalas , pociagi i inne takie halasuja a latem pewnie beda muchy w mieszkaniach a one glosno machaja skrzydlami:PPP wiec sie zastanow;p pozdrawiam sasiadow:D

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 15 sty 2012, o 09:08

marcin pisze:kaja a ty jestes w lokatorka w ogole czy jak;> Tobue chyba wszystko przeszkadza: klatki niby odrapane ogladalas , pociagi i inne takie halasuja a latem pewnie beda muchy w mieszkaniach a one glosno machaja skrzydlami:PPP wiec sie zastanow;p pozdrawiam sasiadow:D

No właśnie się zastanawiam :wink:

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 15 sty 2012, o 09:16

marcin pisze:kaja a ty jestes w lokatorka w ogole czy jak;> Tobue chyba wszystko przeszkadza: klatki niby odrapane ogladalas , pociagi i inne takie halasuja a latem pewnie beda muchy w mieszkaniach a one glosno machaja skrzydlami:PPP wiec sie zastanow;p pozdrawiam sasiadow:D
Tak, mi wszystko przeszkadza - nawet latające muchy

Tak, więc strzeżcie się Lokatorzy

....oby nie nadeszła taka marudząca sąsiadka :wink:

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3660
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 15 sty 2012, o 13:47

Myślę, że forumowicze obserwujący wasze kłopoty życzą Wam jak najszybszego uporania się z nimi. Mają też nadzieję, że p. Szulc szybko nabierze - jak najmniejszym waszym kosztem - doświadczenia niezbędnego dla możliwie bezproblemowej budowy większych osiedli i zabierze się za budowę kolejnych domów. Jako pionierzy w dziewiczym terenie przeżywacie pionierskie kłopoty.

martaaa777
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2012, o 21:13
Lokalizacja: Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: martaaa777 » 15 sty 2012, o 21:22

Witam, wątek mniej więcej prześledziłam i pytam z ciekawości o ceny mieszkań przy ul.Wrocławskiej budowane przez p.Szulca. Pojawiły się gdzieś ceny 2700-2800 zł/m2, takie też ceny widziałam na stronie eurohome, ale przecież to agencja pośrednictwa stąd moje pytania czy bezpośrednio u dewelopera ceny są niższe? Usłyszałam od koleżanki,że mieszkanie 58 m2 jej znajomi kupują za 135 tys zł z możliwością negocjacji. Aż trudno było mi uwierzyc. Jak to wygląda?

angel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2012, o 22:27
Lokalizacja: Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: angel » 15 sty 2012, o 22:34

Ceny u Pana Szulca sa takie same.Lepiej kupic bezposrednio od developera bo biuro pobiera oplate w wysokości 2 % od ceny mieszkania(biuro eurohome)-odradzam.

Dyrekto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 13 sty 2012, o 22:19
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Dyrekto » 21 sty 2012, o 01:18

martaaa777 pisze:Witam, wątek mniej więcej prześledziłam i pytam z ciekawości o ceny mieszkań przy ul.Wrocławskiej budowane przez p.Szulca. Pojawiły się gdzieś ceny 2700-2800 zł/m2, takie też ceny widziałam na stronie eurohome, ale przecież to agencja pośrednictwa stąd moje pytania czy bezpośrednio u dewelopera ceny są niższe? Usłyszałam od koleżanki,że mieszkanie 58 m2 jej znajomi kupują za 135 tys zł z możliwością negocjacji. Aż trudno było mi uwierzyc. Jak to wygląda?
jakby nie patrzeć cena jest i tak niższa niż u innych developerów ... dwa eurohome -nie! :evil: trzy matematyka = 2700* 58 =156600
więc skąd 135'000 ? taki rabat? :lol: pozdrawiam
"życie to wieczna tułaczka pośród przeciwności losu"

piotr s

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 21 sty 2012, o 15:33

Ale nie każdy tu zagląda, więc i tak Eurohome zarobi na niewiedzy innych - na tym ten biznes polega.... niestety albo i stety dla pośredników.

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 21 sty 2012, o 15:35

A tak przy okazji, czy może ktoś napisać, tak dla porównania, ile kosztuje mieszkanie na Poligonowej?

!PITER!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 13:00
Lokalizacja: CHMIELNIK

Nieprzeczytany post autor: !PITER! » 22 sty 2012, o 16:16

witam tak dla przykładu poligonowa http://otodom.pl/mieszkanie-3-pokojowe- ... 74500.html

ODPOWIEDZ