Budowa bloków przy granicy Nowych Skalmierzyc

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 29 sty 2012, o 14:28

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej

piotr1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2011, o 12:38
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: piotr1984 » 30 sty 2012, o 13:15

Ciekawe czy do końca wakacji dadzą rade skończyć?

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 25 lut 2012, o 14:09

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej

MIKI2012
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2012, o 15:52
Lokalizacja: Ostrów

Nieprzeczytany post autor: MIKI2012 » 26 lut 2012, o 16:06

jestem mieszkańcem osiedla obok - czyli montex, na ten temat natrafiłem przypadkowo ale zastanawia mnie dlaczego wszyscy użalają się nad bogatym developerem i bogatymi mieszkańcami tego bloku a nikomu nie jest żal biednym budowlańców, którzy po kolana w błocie na ekstremalnym mrozie, deszczu i śniegu za marną pensyjkę mocowali styropian a wiatr mahał płytą we wszystkie strony ; jeszcze ktoś z was potrafi napisać że odwalili fuszerę ? tylko gdyby ktoś z nich zorganizował takie spotkanie w Lazurze to już byliby wszyscy na kuroniówce - witamy w Polsce; szkoda ludzi - pozdrawiam

simeone
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2010, o 09:25
Lokalizacja: . . .

Nieprzeczytany post autor: simeone » 26 lut 2012, o 20:12

MIKI2012 pisze:jestem mieszkańcem osiedla obok - czyli montex, na ten temat natrafiłem przypadkowo ale zastanawia mnie dlaczego wszyscy użalają się nad bogatym developerem i bogatymi mieszkańcami tego bloku a nikomu nie jest żal biednym budowlańców, którzy po kolana w błocie na ekstremalnym mrozie, deszczu i śniegu za marną pensyjkę mocowali styropian a wiatr mahał płytą we wszystkie strony ; jeszcze ktoś z was potrafi napisać że odwalili fuszerę ? tylko gdyby ktoś z nich zorganizował takie spotkanie w Lazurze to już byliby wszyscy na kuroniówce - witamy w Polsce; szkoda ludzi - pozdrawiam
..dobre.. :):)

Sylwek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 14 lis 2011, o 20:49
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: Sylwek » 28 lut 2012, o 10:53

MIKI2012 prowadzisz słabe obserwacje choć mieszkasz tak blisko.
Jedna część bloku ta którą widać została ocieplona przed mrozem i śniegiem co jest uwidocznione na zdjęciach umieszczonych wcześniej.
Wydaje mi się, że deweloper bardziej dba o swoich pracowników niż to się Panu wydaje i w jaki sposób Pan to opisuje. Przed mrozem wstawił okna i drzwi w części ocieplonej, żeby jego pracownicy mogli kontynuować prace wewnątrz i żeby mieli prace w lepszych warunkach niż te panujące na zewnątrz. Pan będąc na miejscu dewelopera ze swoim dobrym sercem wysłałby ich na urlopy bezpłatne, żeby nie mieli za co utrzymać rodziny w tych ciężkich czasach.
Pozdrawiam

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 28 lut 2012, o 16:27

MIKI2012 pisze:jestem mieszkańcem osiedla obok - czyli montex, na ten temat natrafiłem przypadkowo ale zastanawia mnie dlaczego wszyscy użalają się nad bogatym developerem i bogatymi mieszkańcami tego bloku a nikomu nie jest żal biednym budowlańców, którzy po kolana w błocie na ekstremalnym mrozie, deszczu i śniegu za marną pensyjkę mocowali styropian a wiatr mahał płytą we wszystkie strony ; jeszcze ktoś z was potrafi napisać że odwalili fuszerę ? tylko gdyby ktoś z nich zorganizował takie spotkanie w Lazurze to już byliby wszyscy na kuroniówce - witamy w Polsce; szkoda ludzi - pozdrawiam

A czy może mi ktoś wskazać miejsce gdzie się użalano nad bogatym developerem i bogatymi mieszkańcami tego bloku? Przeoczyłam jakiś wątek czy co?:-)
:-)

Post rewelacyjny, zwłaszcza, że nie mający nić wspólnego z rzeczywistością:-)

Znowu chyba jakaś prowokacja

MIKI2012
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2012, o 15:52
Lokalizacja: Ostrów

Nieprzeczytany post autor: MIKI2012 » 1 mar 2012, o 20:35

Sylwek pisze:MIKI2012 prowadzisz słabe obserwacje choć mieszkasz tak blisko.
Jedna część bloku ta którą widać została ocieplona przed mrozem i śniegiem co jest uwidocznione na zdjęciach umieszczonych wcześniej.
Wydaje mi się, że deweloper bardziej dba o swoich pracowników niż to się Panu wydaje i w jaki sposób Pan to opisuje. Przed mrozem wstawił okna i drzwi w części ocieplonej, żeby jego pracownicy mogli kontynuować prace wewnątrz i żeby mieli prace w lepszych warunkach niż te panujące na zewnątrz. Pan będąc na miejscu dewelopera ze swoim dobrym sercem wysłałby ich na urlopy bezpłatne, żeby nie mieli za co utrzymać rodziny w tych ciężkich czasach.
Pozdrawiam
,

nie wiem czy tam w środku mieli ciepło czy zimno? chodzi mi o to że słyszałem jak kilka osób z tego nowego bloku użalało się na Szulca w naszym sklepie jaki on jest niewporządku nawet dla swoich ludzi .zresztą wam też napewno będzie się snił po nocach przez to że ma gdzieś wasze prośby.rozjeżdża naszą ośiedlową drogę zabłoconymi maszynami i ma wszystko gdzieś ,taki to wszystko robi tylko dla pieniądza i wie gdzie gdzie smarować zeby władzy się przypodobać a szare myszki w "kierat" wydedukuj o co mi chodzi przecież nikogo nie obraze a nie piszecie że jest to nie na temat ,przecież będziemy sąsiadami i musimy się rozumieć albo razem z nim wracajcie do kalisza czy nie wiem gdzie tam żyliście Skalmierzyce są ładne ,tylko te wasze bloki szpecą.

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 1 mar 2012, o 20:55

MIKI2012 pisze:
Sylwek pisze:MIKI2012 prowadzisz słabe obserwacje choć mieszkasz tak blisko.
Jedna część bloku ta którą widać została ocieplona przed mrozem i śniegiem co jest uwidocznione na zdjęciach umieszczonych wcześniej.
Wydaje mi się, że deweloper bardziej dba o swoich pracowników niż to się Panu wydaje i w jaki sposób Pan to opisuje. Przed mrozem wstawił okna i drzwi w części ocieplonej, żeby jego pracownicy mogli kontynuować prace wewnątrz i żeby mieli prace w lepszych warunkach niż te panujące na zewnątrz. Pan będąc na miejscu dewelopera ze swoim dobrym sercem wysłałby ich na urlopy bezpłatne, żeby nie mieli za co utrzymać rodziny w tych ciężkich czasach.
Pozdrawiam
,

nie wiem czy tam w środku mieli ciepło czy zimno? chodzi mi o to że słyszałem jak kilka osób z tego nowego bloku użalało się na Szulca w naszym sklepie jaki on jest niewporządku nawet dla swoich ludzi .zresztą wam też napewno będzie się snił po nocach przez to że ma gdzieś wasze prośby.rozjeżdża naszą ośiedlową drogę zabłoconymi maszynami i ma wszystko gdzieś ,taki to wszystko robi tylko dla pieniądza i wie gdzie gdzie smarować zeby władzy się przypodobać a szare myszki w "kierat" wydedukuj o co mi chodzi przecież nikogo nie obraze a nie piszecie że jest to nie na temat ,przecież będziemy sąsiadami i musimy się rozumieć albo razem z nim wracajcie do kalisza czy nie wiem gdzie tam żyliście Skalmierzyce są ładne ,tylko te wasze bloki szpecą.




Dobre - "wasze bloki szpecą":-)

"bogaci mieszkańcy i bogaty deweloper" - czyżby koledze coś tam szczykało, ze sam nie jest bogaty i mieszka na tak obskurnym osiedlu Montex z rozjeżdżoną drogą osiedlową przez ciężkie samochody budowlane Szulca?

"razem z nim wracajcie do kalisza czy nie wiem gdzie tam żyliście Skalmierzyce są ładne ,tylko te wasze bloki szpecą" - ha, ha:-)

Czyżby szykowała się jakaś wojna między Kaliszem a Skalmierzycami?:-)
Czyżby rosła jakaś dyskryminacja sąsiadów z Kalisza:-)

Proponuję koledze założyć forum na temat osiedla Montex i tam wylewać swoje żale i nawoływać do wojny z sąsiadami z Kalisza a nie spamować forum na temat zupełnie inny niż kolegi wywody nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 1 mar 2012, o 22:04

MIKI2012 pisze:jestem mieszkańcem osiedla obok - czyli montex, na ten temat natrafiłem przypadkowo ale zastanawia mnie dlaczego wszyscy użalają się nad bogatym developerem i bogatymi mieszkańcami tego bloku a nikomu nie jest żal biednym budowlańców, którzy po kolana w błocie na ekstremalnym mrozie, deszczu i śniegu za marną pensyjkę mocowali styropian a wiatr mahał płytą we wszystkie strony ; jeszcze ktoś z was potrafi napisać że odwalili fuszerę ? tylko gdyby ktoś z nich zorganizował takie spotkanie w Lazurze to już byliby wszyscy na kuroniówce - witamy w Polsce; szkoda ludzi - pozdrawiam


Miki - ja mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie

Czy Ty tak się martwiłeś o tych biednych budowlańców jak Tobie ten Twój Montex stawiali:-)

-)

A może im zorganizowałeś jakieś spotkanie w Lazurze?
i do pensji dopłaciłeś?

:-)

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 3 mar 2012, o 20:17

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej

magdoolka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 28 mar 2011, o 09:36
Lokalizacja: poland

Nieprzeczytany post autor: magdoolka » 5 mar 2012, o 15:42

do MIKI apropos fuszery: znam standard wykończenia zarówno mieszkań na Montexie jak i bloków na Wrocławskiej i w skali porównawczej jest to 10:1 dla Kalisza! jak widać cudze szczęście boli

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 1 kwie 2012, o 18:43

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 3 kwie 2012, o 21:39 przez andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Andrzej

!PITER!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 13:00
Lokalizacja: CHMIELNIK

Nieprzeczytany post autor: !PITER! » 2 kwie 2012, o 18:45

witam mam pytanie czy ktos wie kiedy będzie notariusz ?

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3657
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 2 kwie 2012, o 19:48

Skończy się na tych dwóch blokach, czy osiedle będzie rozbudowywane?

simeone
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2010, o 09:25
Lokalizacja: . . .

Nieprzeczytany post autor: simeone » 4 kwie 2012, o 18:13

!PITER! pisze:witam mam pytanie czy ktos wie kiedy będzie notariusz ?
juz połowa mieszkańców ma akt notarialny w ręku :)

!PITER!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 9 wrz 2010, o 13:00
Lokalizacja: CHMIELNIK

Nieprzeczytany post autor: !PITER! » 6 kwie 2012, o 09:57

a cha dziekuje

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 15 kwie 2012, o 19:40

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Andrzej

Kaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 8 sty 2012, o 09:56
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Kaja » 16 kwie 2012, o 21:09

Ceny tych mieszkań nie są wysokie
A dobrze budują i nawet całkiem fajne te mieszkania, zwłaszcza te na poddaszu

simeone
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 10 sie 2010, o 09:25
Lokalizacja: . . .

Nieprzeczytany post autor: simeone » 23 kwie 2012, o 21:35

Obrazek


Obrazek

ODPOWIEDZ