Hanko Sawicka znikaj...

To co już wybudowano.
K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 12 maja 2009, o 13:06

A tobie
"Jestem Patriotą-Patriotą/Patriotą-Sprzedawczykiem*"

*niepotrzebne skreślic
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3660
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 12 maja 2009, o 13:16

K-man pisze:A tobie (...) Patriotą-Sprzedawczykiem*"(...)
Nie należy ludzi klasyfikować wyłącznie na podstawie wypowiedzi, które mogą przecież wynikać z braku wiedzy, ociężałości, głupoty, chwilowego otępienia, a niekoniecznie od razu ze złej woli.

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 12 maja 2009, o 15:40

K-man pisze:A tobie
"Jestem Patriotą-Patriotą/Patriotą-Sprzedawczykiem*"

*niepotrzebne skreślic
ale nie win mnie ze Tobie brakuje 5-tej klepki ;)

[ Dodano: Wto, 12.05.2009, 15:46 ]
smiem twierdzic, ze mam w sobie wiecej wartosci patriotycznych anizeli Ty.
co nie znaczy, ze musze byc zwolennikiem takich zmian, bo jedna sprawa nie ma nic do drugiej. Co zmieni zmiana nazwy ulicy ? a jesli sie jej nie zmieni to znaczy ze komuna nadchodzi ? po prostu nie rozumiem takiego dziwnego myslenia ze jak zmienimy to bedzie lepiej, w czym ? to tak jak uwazac ze PolSAT to akronim od polSATAN... gorzej niz zabobon.. sry ale takie mam zdanie.

i sory za double posta ale brakuej funkcji edit.

LOOK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lut 2009, o 09:41
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: LOOK » 12 maja 2009, o 16:06

Cała ta dyskusja jest o kant d.... warta . Nawet jeśli okazało się, że Sawicka nie jest bohaterką większości Polaków, to dla części ma jakieś znaczenie prawdopodobnie. Rzecz w tym by umieć szanować innych i historię: tę tę dobrą i tę złą. Tylko brak tolerancji skłania ludzi do podnoszenia takich wątków w dyskusji a póżniej zacietrzewiania się w tej dyspucie. W mojej ocenie wystarczy jasno powiedzieć, że Sawicka to "bohater" minionych czasów, a pozostawienie jej nazwy dla ulicy jest dobrym sposobem, by nie uleciała z pamięci negatywna strona minionych czasów. Ale do tego chyba trzeba dojrzeć, a myślę, że bez bycia tolerancyjnym nie jest to możliwe. Tak więc chcąc pielęgnować własne przywary bijcie dalej pianę w temacie nazwy ulicy Hanki Sawickiej .

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 12 maja 2009, o 16:36

LOOK pisze:Cała ta dyskusja jest o kant d.... warta . Nawet jeśli okazało się, że Sawicka nie jest bohaterką większości Polaków, to dla części ma jakieś znaczenie prawdopodobnie. Rzecz w tym by umieć szanować innych i historię: tę tę dobrą i tę złą. Tylko brak tolerancji skłania ludzi do podnoszenia takich wątków w dyskusji a póżniej zacietrzewiania się w tej dyspucie. W mojej ocenie wystarczy jasno powiedzieć, że Sawicka to "bohater" minionych czasów, a pozostawienie jej nazwy dla ulicy jest dobrym sposobem, by nie uleciała z pamięci negatywna strona minionych czasów. Ale do tego chyba trzeba dojrzeć, a myślę, że bez bycia tolerancyjnym nie jest to możliwe. Tak więc chcąc pielęgnować własne przywary bijcie dalej pianę w temacie nazwy ulicy Hanki Sawickiej .
no ja wlasnie to usiluje opozycji przekazac, ale co nie powiem to jest komunista ^^

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 12 maja 2009, o 20:09

Piatej klepki.To raczej tobie brakuje, a ten przykład z polsatem najlepiej o tym świadczy.Matko długo żeś nad tym myslał.Thunder wątpie abyś był większym patriotą ode mnie, no ale nie mnie to oceniać.
LOOk Sawicka może być bohateką tylko dla "czerwonych".A ja czerwonych nie trawie.Może nie pamietacje, ale przez 50 bylismy pod ukupacją.I każdy kto współpracował z tym rezimem jest zdrajcą.A zdrajcy zasługuja tylko na zapomnienie.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

LOOK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lut 2009, o 09:41
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: LOOK » 12 maja 2009, o 20:20

K-man , dziękuję za jasną deklarację twej nietolerancji, ze smutkiem powiem Ci , że to najgorsza przypadłość świadcząca o nieumiejętności funkcjonowania we współczenym świecie.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 12 maja 2009, o 20:49

Alez ja świetnie funkcjonuje w tym swiecie.A to, że coś szanuję ,lub nie wypływa z moich wartości.Mam, gdzieś poprawność polityczną, która każe mi kochać wszytko i każdego.Mam do tego święte prawo.To się nazywa wolność.No chyba, że teraz obecny ustrój polityczny zmusi nas abyśmy popierali wszystko co nam nakażą politycy.A Ty sobie możesz nawet tolerować pedofilów, skoroś taki tolerancyjny.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 12 maja 2009, o 21:16

no to se k**** nie nawidz ich, a mi i wszystkim innym ktorzy sa normalni daj spokoj i nie dopierda*** sie do nas jak KOMUNISTA. (wlasnie tak robili czerowni). happy new year

[ Dodano: Wto, 12.05.2009, 21:18 ]
i jeszcze jedno, chcesz to idz wnioskuj o zmiane tej nazwy z tej satanistki na ulice K-Mana Patrioty. i K-man syty i Hanka cała

LOOK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lut 2009, o 09:41
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: LOOK » 12 maja 2009, o 21:21

K-man, Hmm, masz prawo , to fakt. Możesz robić co chcesz, ale mam wrażenie, że nigdy nie poznałeś życia gdzie indziej poza Kaliszem, dlatego masz takie zradykalizowane poglądy. Ja swojej tolerancji nauczyłem się poznając ludzi w wielu miejscach na świecie i w przeciwieństwie do ciebie nie uważam się za pępek świata.

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 12 maja 2009, o 21:37

Look, zeby Ci uzmysłowić, że nie do końca masz rację powiem tylko, że moja postawa zradykalizowała się właśnie po przyprowadzeniu się do Kalisza. A mieszkałem w miasteczku 8-miokrotnie większym od Kalisza.
,, Najłatwiej niszczyć. Trudniej zachować to, co godne zachowania.''
Wisława Szymborska

LOOK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lut 2009, o 09:41
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: LOOK » 12 maja 2009, o 21:43

Hmm, rozumiem, sobieray-3, że też zgłaszasz tym wpisem akces do klubu nietolerancyjnych , cóż zdziczeć można również pod wpływem otoczenia. Wyrazy współczucia , pozostaję w nadziei, że ochłoniesz .

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1377
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 12 maja 2009, o 21:46

A myślałem LOOK, że nie dasz się sprowokować.
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 12 maja 2009, o 21:53

Panowie dajcie spokój. Bez nerwów:)

dyskutant
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 11 lut 2006, o 20:40

Nieprzeczytany post autor: dyskutant » 12 maja 2009, o 22:13

LOOK pisze:K-man , dziękuję za jasną deklarację twej nietolerancji, ze smutkiem powiem Ci , że to najgorsza przypadłość świadcząca o nieumiejętności funkcjonowania we współczenym świecie.
Bzdura. Nieakceptacja nazistów, komunistów i schedy po nich to nie jest nietolerancja, tylko poczucie smaku przyzwoitego człowieka. No, ale co tam niesmak wobec konieczności tak przerażająco ciężkich poświęceń jak wymiana dowodu osobistego. Niczym w piosence "W Polskę idziemy" śpiewanej przez Gołasa: "o tu, popatrz, blizna".

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 13 maja 2009, o 00:38

a tutaj znów dyskusja z cyklu "ja mam bardziej racje" :lol:

swoją drogą taki ładunek emocji można by było spożytkować i przekształcić w petycję do władz o zmianę nazwy ulicy...mniej-więcej tyle samo pisania a kto wie, może nawet to jakiś efekt przyniesie

[ Dodano: Sro, 13.05.2009, 0:40 ]
PS: jakiś mieszkaniec niesławnej ul. Hanki S. na forum figuruje?
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 13 maja 2009, o 06:05

anj pisze:PS: jakiś mieszkaniec niesławnej ul. Hanki S. na forum figuruje?
dobre pytanie

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 13 maja 2009, o 06:54

Thunder masz jakiś problem.Ciągle wspominasz o satanistach.Stary zaczynam się bać.To raczej TY przypominasz Komucha.Na dodatek używasz wulgarnych słów.Weż jakieś ziółka na uspokojenie.
LOOk ja nigdy nie uważałem się za pępek świata.To Ty i Thunder atakujecie mnie za moje poglądy.Gdzie wasza tolerancja.Rozumiem, że tolerujecie tylko ludzi którzy myślą jak Wy.Coś mi to przypomina.
Są rzeczy których nigdy, nie będę tolerował i tyle, takich jak rasizm, faszyzm, komunizm.A Wy sobie tolerujcie co chcecie, macie do tego prawo.Tak jak ja mam prawo, mieć swoje własne poglądy prawda.Nawet jeśli komuś one nie odpowiadają.Podobno na tym polega demokracja.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

LOOK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: 2 lut 2009, o 09:41
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: LOOK » 13 maja 2009, o 11:09

Dla zamknięcia mojego udziału w tej jakże zbędnej dyskusji , zwracam uwagę , że mój udział w niej rozpoczął się bez uwag skierowanych do kogokolwiek, a jedynie sugerując , że dzięki tolerancji można funkcjonować w społeczności mającej odmienne poglądy . Niektórym z forumowiczów widocznie nie przypada do gustu myśl, że stanowimy społeczność o różnych poglądach , z jednej strony żądają szacunku dla własnego zdania z drugiej nie respektują poglądów innych . Cóż, takie mamy czasy, że nawet wspominanie o tolerancji dla niektórych jest atakiem osobistym na nich. Pozostaje naprawdę ubolewać, ale na szczęście dla mnie, bywam tu w Kaliszu tylko tyle ile mi sprawić to potrafi przyjemności , w przeciwieństwie do tych którzy czują się pokarani życiem w tym mieście.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 13 maja 2009, o 15:11

Pokarani życiem w tym mieście.Kocham to miasto,i zyję w nim bo chcę.Przewrażliwiony lewak.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

ODPOWIEDZ