Stadion przy ul. Łódzkiej

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 1 lut 2016, o 21:11

Człowieku skończ te pierdoły opowiadać,ja mam ich głęboko...w Kaliszu sprawa jest załatwiana a tu nagle jakaś kretynka czyszcząca kapcie Jarosławowi odpier...takie numery,pewnie wszystko będzie ok ale niesmak pozostanie,to są ludzie u których ciężko doszukać się można logiki
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3649
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 1 lut 2016, o 21:48

FATUM pisze:Człowieku skończ te pierdoły opowiadać,ja mam ich głęboko...w Kaliszu sprawa jest załatwiana a tu nagle jakaś kretynka czyszcząca kapcie Jarosławowi odpier...takie numery
Ale o co Ci chodzi? Kumple Kalety budują w Kaliszu stadion, na który przesunęli z innych pozycji budżetu dużą kasę, więc powinien Ci Kaleta pasować. Naprawdę macie wiele wspólnego. 8)

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1377
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: wollny » 4 lut 2016, o 09:05

A gdzie można zobaczyć aktualny projekt stadionu?
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 lut 2016, o 10:54

Boję się, że lepiej tej wizualizacji nie pokazywać publicznie. Przynajmniej przez cały rok będą jechali na tej WIELKIEJ inwestycji...
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 4 lut 2016, o 14:36

Ostatnia wizualizacja Pecherzowskiej inwestycji doprowadzała do wymiotów,więc tutaj może być już tylko lepiej...
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 lut 2016, o 14:51

FATUM pisze:Ostatnia wizualizacja Pecherzowskiej inwestycji doprowadzała do wymiotów,więc tutaj może być już tylko lepiej...
No, ale gdzie ta transparentność? Dlaczego nie pokazali wizualizacji? W końcu to nasza kasa idzie na stadion.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 4 lut 2016, o 15:02

Bo wizualizacji nie ma. Są niepotrzebne. Wszystko jest pod w projekcie. Przejrzałem projekt i wiem jak będzie wyglądał stadion

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 lut 2016, o 15:09

Ochotnik, to narysuj.
Dla mnie to dziwne bo śledziłem jak to wyglądało w innych miastach i praktycznie w każdym z nich, pierwsze co pokazano to właśnie wizualizacja. Nie mam zmysłu przestrzennego więc trudno mi sobie wyobrazić po tych zaprezentowanych projektach, jak będzie wyglądał nasz stadion.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 4 lut 2016, o 15:40

Niestety nic ci na to nie poradzę. Musisz w związku z tym czekać na efekty końcowe. :)

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 4 lut 2016, o 16:17

jasiek20 pisze:
FATUM pisze:Ostatnia wizualizacja Pecherzowskiej inwestycji doprowadzała do wymiotów,więc tutaj może być już tylko lepiej...
No, ale gdzie ta transparentność? Dlaczego nie pokazali wizualizacji? W końcu to nasza kasa idzie na stadion.
Jak Ci budują 20 kościół w powiacie też tak toczysz pianę :?
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 lut 2016, o 16:19

FATUM pisze:
Jak Ci budują 20 kościół w powiacie też tak toczysz pianę :?
Jak budują za moje to tak.
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 4 lut 2016, o 16:38

Tu i tu budują za pieniądze podatników tylko tam każdy sra ze strchu żeby wytknąć ewentualne nadużycia...i taka jest prawda
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7143
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 4 lut 2016, o 16:59

FATUM pisze:Tu i tu budują za pieniądze podatników tylko tam każdy sra ze strchu żeby wytknąć ewentualne nadużycia...i taka jest prawda
Ja nie chcę niczego nikomu wytykać. Chcę po prostu zobaczyć jak będzie prezentował się stadion, który budują w moim rodzinnym mieście. Tylko tyle, a nie aż tyle ;)
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 4 lut 2016, o 17:05

Ja też mimo wszystko chciałbym zobaczyć wizualizacje,bo od początku drażni mnie to że trybuna będzie kiepsko zadaszona!
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

wayne
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 180
Rejestracja: 1 kwie 2006, o 20:35
Lokalizacja: Kalisz-Dobrzec

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: wayne » 4 lut 2016, o 17:31

Trybuna wschodnia(1436miejsc) na budynku cała zadaszona. Bez zadaszenia trybuna ziemna(4807 miejsc). Elewacja od ul. Łódzkiej z paneli aluminiowych.

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: faust » 4 lut 2016, o 22:32

Miasto nie jest od tego typu inwestycji, tym bardziej, że w mieście jest mnóstwo bardziej potrzebnych inwestycji, takich jak remonty ulic, mostów, chodników, nie wspomnę o rewitalizacji centrum. Na bramki z kamerami poszło 20 milionów, teraz kolejne ogromne pieniądze, a w innych tematach ekscytujecie się, że w centrum pusto i będzie pusto, skoro wygląda, jak wygląda.

Plebs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2015, o 13:49

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Plebs » 8 lut 2016, o 19:25

FATUM pisze:Koleś jest debilem i tyle,to stadion wielofunkcyjny a nie typowo lekkoatletyczny,po drugie p.Grodziński był zachwycony występami Calisii i wtedy roztaczałwizję pięknego obiektu no ale teraz się nie jest już ważną osobistością to trzeba siać farmazony obrócone o 180 stopni,zwykły frajer którego już dawno nie powinno być w strukturach miejskich :!:

Czytając twoje komentarze sam już miałem cie tak nazwać.. sprowadzasz dyskusje na forum o kilka poziomów niżej wylewając swoje chore żale w nieodpowiednim temacie. Wyskakujesz z "Kaczorami i Rydzykami" w temacie o lokalnym stadionie miejskim w mieście które nawet nie jest stolicą wojewdztwa!! Weź się człowieku puknij w czoło albo odstaw to co bierzesz bo to już podchodzi na psychozę w zaawansowanym stadium.
Temat jest o stadionie miejskim czy to ja się pomyliłem?
"Grodziński był zachwycony występami Calisii" ...no i ? Stadion się buduje dla lokalnej społeczności a nie wedle widzi mi się jednostki i krytykuję samą decyzję bo G mnie obchodzi do jakiej partii się kto zapisał. Fakty są takie, że w Kaliszu zdecydowanie najwięcej kibiców ma KKS i tego nie zmienisz. Tak samo jak i to, że nie odbędzie się tu NIGDY żadna powazniejsza imp. lekkoatl. o czym pisałem już wielokrotnie.. bo jaka? Błagam odpowiedz mi jaka, a ja w zamian przykuje się do słupa i zablokuje budowę jakiegoś kościoła (btw. jakiego?) skoro tak cie one pieką.

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 8 lut 2016, o 20:15

Plebs pisze:
FATUM pisze:Koleś jest debilem i tyle,to stadion wielofunkcyjny a nie typowo lekkoatletyczny,po drugie p.Grodziński był zachwycony występami Calisii i wtedy roztaczałwizję pięknego obiektu no ale teraz się nie jest już ważną osobistością to trzeba siać farmazony obrócone o 180 stopni,zwykły frajer którego już dawno nie powinno być w strukturach miejskich :!:

Czytając twoje komentarze sam już miałem cie tak nazwać.. sprowadzasz dyskusje na forum o kilka poziomów niżej wylewając swoje chore żale w nieodpowiednim temacie. Wyskakujesz z "Kaczorami i Rydzykami" w temacie o lokalnym stadionie miejskim w mieście które nawet nie jest stolicą wojewdztwa!! Weź się człowieku puknij w czoło albo odstaw to co bierzesz bo to już podchodzi na psychozę w zaawansowanym stadium.
Temat jest o stadionie miejskim czy to ja się pomyliłem?
"Grodziński był zachwycony występami Calisii" ...no i ? Stadion się buduje dla lokalnej społeczności a nie wedle widzi mi się jednostki i krytykuję samą decyzję bo G mnie obchodzi do jakiej partii się kto zapisał. Fakty są takie, że w Kaliszu zdecydowanie najwięcej kibiców ma KKS i tego nie zmienisz. Tak samo jak i to, że nie odbędzie się tu NIGDY żadna powazniejsza imp. lekkoatl. o czym pisałem już wielokrotnie.. bo jaka? Błagam odpowiedz mi jaka, a ja w zamian przykuje się do słupa i zablokuje budowę jakiegoś kościoła (btw. jakiego?) skoro tak cie one pieką.
Nie musisz czytać...może sam pobierasz MOCARZA :evil:
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

Gracekch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: 26 wrz 2015, o 16:02

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Gracekch » 11 lut 2016, o 15:36

Ktoś posiada foty z pierwszych prac ?

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Stadion przy ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 11 lut 2016, o 19:52

podobno w srode tydzien temu to rozpoczeli tylko tym busem i koparka. Taka sytuacja byla do poniedzialku. Dopiero teraz ruszyli sie.

ODPOWIEDZ