Galeria Amber

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 3 lut 2017, o 21:58

<Przemek> pisze:
Pawel pisze:To będzie drugie podejście w Kaliszu.Szkoda że to nie Pizza Hut Amrestu.
Zgadza sie, pamietam jeszcze za dzieciaka Telepizze na Polnej. Chyba za dlugo wtedy nie istniala.
nie chce być tu pesymistą ale oby nie czekał jej teraz podobny los jak w ów czasie
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: pejol » 3 lut 2017, o 22:21

Mysle ze moze spotkac ja podobny los. Jak dla mnie pizza z Telepizzy jest fatalna. Na naszym rynku jest duzo fajniejszych pizzerii.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7120
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 3 lut 2017, o 22:34

To kwestia gustu. Dla mnie akurat fatalna jest Pizza Hut...
No, ale ja i tak na diecie sportowca więc tylko kurczak z ryżem :lol:
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

smoothcriminal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2014, o 23:29

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: smoothcriminal » 15 lut 2017, o 00:45

Do grona najemców w Galerii Amber dołączy niebawem KiK. Sieć wkracza do obiektów ECHO Investment, w najbliższym czasie odbędzie się otwarcie KIK'a w Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach.http://www.pasaz-swietokrzyski.pl/ Sklep w Kaliszu będzie zlokalizowany w lokalu między Cukiernią Sowa a sklepem zoologicznym. Kolejnym nowym sklepem w Amber będzie ESOTIQ jego lokalizacja to pierwsze piętro między Sizeer a sklepem sportowym.

Calif
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 11:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Calif » 15 lut 2017, o 08:49

Szkoda, że kierownictwo galerii nie zabiega aby do centrum weszli jacyś nowi najemcy, nowe marki, których nie ma jeszcze w Kaliszu, mowa tu o inditexie. Oprócz Poznania to w Kaliszu jest decathlon, BMW, Kler i inne topowe marki. U jako jednych z pierwszych w wlkp postawiono makro, media markt, carrefour czy te wszystkie Tesca, czyli wielki potencjał jest. Ale jeśli chodzi o odzieżówkę to już to blado wychodzi.... :|

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7120
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 15 lut 2017, o 08:54

Dziwna jest polityka Inditexu.
Mniejsze od Kalisza miasta (choćby Siedlce, Inowrocław, Lubin czy Słupsk) mają ich sklepy, a w Kaliszu, głównym mieście 350-tys. aglomeracji ich brak.

Koło C&A na pierwszym piętrze, wolny jest dość duży lokal. W sam raz na Pull&Bear albo Bershke :)
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Calif
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 30 wrz 2016, o 11:23
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Calif » 15 lut 2017, o 12:33

Tym bardziej że Amber to nie byle jaka galeria, mamy się czym pochwalić a wejście takich marek inditexu napewno by sprawiło, iż nasza galeria stała by się bardzo atrakcyjna nie tylko dla Kaliszan ale i mieszkańców miast okalających Kalisz w promieniu 50 km. Większość tych mieszkańców jeździ do Poznania gdzie średnio radzą sobie w poruszaniu się po ulicach tegoż miasta. W Kaliszu mieliby dużo łatwiej :lol: chociaż poruszając się między innymi po rondzie westerplatte śmiem w to wątpić :wink:

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: faust » 16 lut 2017, o 22:11

Z tego co pamiętam, to Inditex chciał przez dłuższy czas chyba lokale za darmo, lub za bardzo niską stawkę. Myślę, że prędzej w Tęczy by na coś takiego przystali.

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Anto » 19 lut 2017, o 13:25

Otwarcie było 9 lutego.
Obrazek

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 19 lut 2017, o 22:04

Po kilku latach TelePizza wróciła do Kalisza,pewnie z lepszym skutkiem bo i miejsce ze zdecydowanie większą liczbą klientów
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 20 lut 2017, o 19:13

widzialem na Facebooku na profilu Pierogatki ze sie zegnaja i zamykaja lokal. Jednak po kilkunastu minutach wpis zniknal. Nie wiem jak to traktowac. Bylem pare razy w Pierogatce na Rogatce i tam bardzo mi smakowalo. Bylem w galerii i wyrzucilem to co dostalem. Pierogi rozgotowane, plywajace mi w wodzie na tekturowej tacce.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7120
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 20 lut 2017, o 19:16

Pierogatka kiedyś była pyszna. Teraz zmienili strukturę pieroga i są takie zwyczajne...
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3254
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 14 mar 2017, o 20:18

Galeria Amber w Kaliszu ma już trzy lata. Tak ją budowano [FOTO]
Galeria Amber w Kaliszu, to największe centrum handlowe w południowej Wielkopolsce. 20 marca miną trzy lata od jej otwarcia. Centrum handlowe już teraz zapowiada huczne urodziny.
http://kalisz.naszemiasto.pl/artykul/ga ... id,tm.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8989
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 14 mar 2017, o 20:33

Jakby mnie ktoś tak na ulicy zapytał to w życiu bym nie powiedział że 3 :shock: z jednej strony już przywykłem do tego budynku a z drugiej pamiętam jak był budowany i jakby to było niedawno :o
g13k

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 14 mar 2017, o 20:39

To co, z perspektywy czasu jak oceniacie tę inwestycję? :)

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 14 mar 2017, o 21:09

Ok, aczkolwiek mogłaby być nieco większa. Tak poza tym poziomem nie odstaje od tego typów obiektów w innych miastach, również tych największych.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2017, o 21:49 przez ochotnik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3254
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 14 mar 2017, o 21:33

Właśnie z perspektywy czasu trudno sobie wyobrazić że tak ogromny obiekt pod względem kubatury i kondygnacji powstał w Kaliszu. Późniejsze inwestycje i te w budowie nie dorastają mu do pięt. Można dyskutować co do najemców, ale ktoś już napisał że Kalisz to nie bogata Warszawka więc sklepy na nasze kieszenie. Kina natomiast zazdroszczą nam sąsiedzi z przyległych powiatów.
Obiekt jest przestronny, do tego posiada pojemne i nie za ciasne parkingi w porównaniu do Tęczy. Dla mnie jest to plusem że zimą czy w czasie deszczu nie włóczę się po dworze.
Dodatkowo bryła obiektu ładnie wkomponowała się tą część miasta.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7120
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 15 mar 2017, o 08:56

Dla mnie brakuje Inditexu, podświetlenia pomarańczowej części obiektu i jakiejś fontanny.
Poza tym nie jest najgorsza.
Moi znajomi z innych miast mówili, że całkiem fajna galeria :wink:
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

dybek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 527
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 11:23
Lokalizacja: Czaszki/Kaliniec

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: dybek » 19 mar 2017, o 14:45

Z początkiem kwietnia koło sklepu zoologicznego otworzy się oddział banku ING.

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Re: Galeria Amber

Nieprzeczytany post autor: Anto » 19 mar 2017, o 17:37

W tej chwili na Inditex kompletnie nie ma już miejsca. Sama Zara zwykle jest 2-piętrowa i potrzebowałaby miejsca tyle co pewnie obecnie ma reserved czy chociaż C&A. Tak naprawdę chyba od początku po otwarciu nie ma lokalu który by na to wystarczył.

ODPOWIEDZ