Co będzie po Albercie?

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 gru 2008, o 23:06

Wykładasz towar????No no nie pomyśłałbym bym,zaradny jesteś tylko chwalić chwalić w dzisiejszych czasach...będą Adi z Ciebie ludzie.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 10 gru 2008, o 23:08

No właśnie zapomniałem dodać ze w dużej mierze chodzi tez o budynek szkoły. Anj wszystko pięknie ujął. Teraz gdy jeszcze w pobliżu pojawił się ban i PiP będzie musiał zarezerwować kilka miejsc parkingowych dla tego najemcy taki system jest jak najbardziej słuszny :)

[ Dodano: Sro, 10.12.2008, 23:10 ]
Gumiś pisze:Wykładasz towar????No no nie pomyśłałbym bym,zaradny jesteś tylko chwalić chwalić w dzisiejszych czasach...będą Adi z Ciebie ludzie.
A co innego ma robić przyszły inżynier studiów dziennych ;) Ja się tego nie wstydzę pensje mam lepsze niż pracownicy :) No i czasu w pracy o 3/4 mniej :)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 gru 2008, o 23:12

Adi żadna praca nie hańbi...jestem pełen podziwu dla Ciebie.Pozdrawiam.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
anj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2008, o 14:54
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: anj » 10 gru 2008, o 23:13

Adi pisze:No właśnie zapomniałem dodać ze w dużej mierze chodzi tez o budynek szkoły. Anj wszystko pięknie ujął.
swego czasu miałem praktyki nauczycielskie w tej szkole i pamiętam że w pokoju nauczycielskim były rozmowy o tym że danego dnia ludziom się na zakupy (wtedy jeszcze był to Albert) zebrało bo miejsc nie ma :D
Obrazek
"szanuj innego forumowicza...
...bo będziesz pisał sam do siebie"

~autor nieznany

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 10 gru 2008, o 23:15

A tak wracając do tematu zastanawiam się ile będzie kosztować każda godzina powyżej tych 2h.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 gru 2008, o 23:20

Podejrzewam że cena musi być konkurencyjna do tej co obowiązuje w płatnej strefie w centrum.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 10 gru 2008, o 23:22

Albo właśnie wyższa żeby odstraszać.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 gru 2008, o 23:26

Eeee tutaj zabiłeś Mi gwożdzia,możesz mieć racje ze względu na zaistniałą sytuacje.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3255
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 3 paź 2017, o 09:46

Do galerii Złote Centrum przy ul. Polnej wrócił supermarket. Z okazji jubileuszu 110- lecia istnienia, swój sklep otworzyła tam Spółdzielnia Społem Kalisz. To jest już 22 sklep tej firmy i jest jednym z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych marketów Społem w mieście. Sklep działa już od minionej soboty, ale uroczyste otwarcie odbędzie się 7 października.
http://www.faktykaliskie.pl/wiadomosci/ ... ,1780.html

To już kolejny market spożywczy w tym miejscu. Były bodajże cztery: DiT czy coś koło tego , Albert, PiP, i teraz Społem.

dybek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 527
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 11:23
Lokalizacja: Czaszki/Kaliniec

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: dybek » 6 paź 2017, o 20:48

Społem halę sprzedaży ma znacznie mniejszą niż PiP. Nie wiem czy kosztem większego zaplecza czy może będą wydzielane nowe butiki.
Co mi się rzuciło w oczy to jedna czy dwie kasy samoobsługowe.

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 6 paź 2017, o 21:09

W sklepie jeszcze nie byłem, sam sklep ma około 900 m2. I rzeczywiście są tam kasy samoobsługowe. Nie wiem, jaką powierzchnię miał Piotr i Paweł.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 12 paź 2017, o 13:14

mniejsza powierzchnia Spolemu rzuca sie golym okiem, w dalszej czesci sa lokale do wynajmu. Ogolnie troche male to wyszlo, myslalem ze bedzie to cos na wzor Delty czy Hanki. Asortyment okrojony.

Jednak fajnie ze nie stoi puste i bedzie sie tam cos dzialo. 2 kasy samoobslugowe jednak tylko z platnoscia karta.

Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7120
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 13:08
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław/Warszawa

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: jasiek20 » 12 paź 2017, o 13:16

A czy w związku z tym sklepem, zamknęli delikatesy przy Górnośląskiej?
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Re: Co będzie po Albercie?

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 12 paź 2017, o 19:42

mysle ze jakby zamkneli Delikatesy to tak jakby samobojstwo. Klientow starczy na te dwa sklepy. Jak rozwozilem towar kiedys to czesto slyszalem na tym sklepie ze wielka bolaczka jest tam parking.

ODPOWIEDZ