Reaktywacja Woj. Kaliskiego

Wszystko to, co chcielibyśmy zobaczyć w naszym mieście.
Awatar użytkownika
jasiek20
Użytkownik
Użytkownik

Re: Reaktywacja Woj. Kaliskiego

Post autor: jasiek20 » 22 lut 2017, o 10:19

A czy jest choć JEDEN pozytyw dla Kalisza ze zlikwidowania woj.kaliskiego?
O jakich blaskach tutaj mowa... :roll:
"To pięknie, gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne".

— Abraham Lincoln

K-man
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: K-man » 22 lut 2017, o 10:46

Blaski i cienie? Trzeba czekać aż te byłe miasta woj. zdechną i upadną. Tylko kto wtedy zrobi z nich stolice województw?
Jak pan Kaczyński nie widzi minusów ów reformy to jest ...... niż myślałem. A od dawna mam o niem nie najlepsze zdanie.
A czego się po nich spodziewacie, skoro już myślą nad zmianami nowej ustawie o wycince drzew. A przecież sami ją niedawno wprowadzili. PiS NIGDY NIE BYŁ I NIE BĘDZIE nadzieję dla województwa kaliskiego. Zapomnijcie o tym.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Lokalizacja: Kalisz (Rogatka /Szczypiorno), Poznań (Jeżyce/Naramowice), Bergen (Årstad)

Post autor: <Przemek> » 22 lut 2017, o 13:50

Pytanie za sto punktow - kto widzi choc jeden "blask" reformy administracyjnej? Bo ja nie widze niestety. Za to cieni jest bardzo duzo. Dziwne, ze z likwidacja gimnazjow nie nalezalo jeszcze kilka lat zaczekac aby poznac wszystkie blaski i cienie ich funkcjonowania...

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :-)
Kontakt:

Post autor: milo » 22 lut 2017, o 14:00

Blasków i cieniów reformy administracyjnej nie rozpatruje się z punktu widzenia Kalisza i kilkunastu byłych miast wojewódzkich.
Podejrzewam, że wszelkie Ostrowy i Pleszewy są usatysfakcjonowane.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Lokalizacja: Kalisz (Rogatka /Szczypiorno), Poznań (Jeżyce/Naramowice), Bergen (Årstad)

Post autor: <Przemek> » 22 lut 2017, o 14:48

milo pisze:Blasków i cieniów reformy administracyjnej nie rozpatruje się z punktu widzenia Kalisza i kilkunastu byłych miast wojewódzkich.
Podejrzewam, że wszelkie Ostrowy i Pleszewy są usatysfakcjonowane.
Dobrze, ale nie można też całkowicie pomijać głosów płynących właśnie z byłych miast wojewódzkich.

K-man
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: K-man » 22 lut 2017, o 17:19

Pani Lichocka z tym tekstem "Pytałam się prezesa Kaczyńskiego czy uda nam się w tej kadencji utworzyć województwo kaliskie. Ja mam takie pomysły, żeby stworzyć tutaj obwodnicę, a za dwa lata województwo. Aby szybko nastąpiły duże zmiany" Chce abyśmy zobaczyli, że ona chce, ale pan prezes nie chce. Ale z pewnością jak w następnych wyboorach zostanie wybrana z tego okręgu. To z pewnością pana prezesa namówi. :lol:

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Lokalizacja: Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym :-)
Kontakt:

Post autor: milo » 22 lut 2017, o 18:07

Ależ k-man, prezes Kaczynski jest zwykłym szeregowym posłem, co on sam może zrobić ?
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

K-man
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: K-man » 21 kwie 2017, o 19:41

Hahahah, czyli jak znów na nas zagłosujecie to damy wam województwo :lol:
Może od razu jak wygramy przez następne 50 lat :)
http://kresy.pl/wydarzenia/powstanie-wo ... ochowskie/" onclick="window.open(this.href);return false;

satori
Użytkownik
Użytkownik
Kontakt:

Post autor: satori » 9 maja 2017, o 07:28

Województwo warszawskie, środkowopomorskie i częstochowskie - takie nowe jednostki mogą pojawić się na mapie Polski po 2019 roku. „Sprawa jest nadal aktualna” - zapewnia nas resort spraw wewnętrznych i administracji.
A co z nowymi województwami? O utworzenie woj. częstochowskiego - i to jeszcze w tej kadencji Sejmu - niedawno zaapelowali radni Częstochowy.
Można, można? Ale w Kaliszu przecież nie da się!
Ciekawe co lokalni radni, politycy robili w tej sprawie?

http://serwisy.gazetaprawna.pl/samorzad ... ityka.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ