Tunele dla pieszych

Wszystko to, co chcielibyśmy zobaczyć w naszym mieście.
Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 10 kwie 2007, o 00:01

taaaa....kiedy???a wracasz? jak wrocisz to pewnie tyle sie tu zmieni ze nie poznasz swego miasta...(powrotnym samolotem nie do Poznania tylko na międzynarodowe lotnisko w Kaliszu....:D:D:D:D)
*All Rights Reserved*

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 10 kwie 2007, o 00:14

LookAss pisze:taaaa....kiedy???a wracasz? jak wrocisz to pewnie tyle sie tu zmieni ze nie poznasz swego miasta...(powrotnym samolotem nie do Poznania tylko na międzynarodowe lotnisko w Kaliszu....:D:D:D:D)
heh... jak wyjadę to już nie wrócę :D bo po co? No chyba że rzeczywiście się coś w tym kraju ruszy, a nie to co dzisiaj... PiSowcy i Wszechpolaki dorwali się do stołków i można by rzec że niedługo pewnie ustrój socjalistyczny powróci :P A co do tego lotniska to już to widzę jak ląduje na "Kalisz International Airport " hehehe... pewnie kiedyś tak, tylko który to wiek już będzie? 8) 8)

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 10 kwie 2007, o 00:20

hehe zapewniam cie ze jak juz zostane prezydentem Kalisza to na pewno wyladujesz na takim lotnisku...juz nawet wiem ze bedzie ono stalo! na Niedżwiadach oczywiście...:D:) ja tez myslalem zeby wyleciec, zrobic takie fruuuu w Europe ale zlitowalem sie nad Kaliszem i stwierdzilem ze nie bede zanizal liczby ludności miasta, zeby nas jeszcze Stawiszyn nie wyprzedzil....:D
*All Rights Reserved*

Terror

:)

Nieprzeczytany post autor: Terror » 2 kwie 2010, o 06:47

koval widzę denerwujesz się na światłą jak jedziesz samochodem.
w Świnoujściu jak byłem to się każdy zatrzymuje bo tam kultura Niemiecka nie to co w Kaliszu.
jag by było tak jak w Świnoujściu to zapewnię tak wiele świateł by nie było.
koval tyle sądzę o tobie kulturalny kierowca się zatrzyma i przepuści pieszego. a myślę o tobie tyle nie wychowany kierowca ;(
zmień sowie postępowanie.

ODPOWIEDZ