Strona internetowa miasta

Wszystko to, co chcielibyśmy zobaczyć w naszym mieście.
dembny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 27 lut 2007, o 08:35
Lokalizacja: Kalisz, Dobrzec

Strona internetowa miasta

Nieprzeczytany post autor: dembny » 2 kwie 2007, o 08:33

Strasznie drażni mnie niedzisiejszy wygląd strony internetowej naszego Miasta. Zmiana wizerunku witryny www.kalisz.pl na bardziej nowoczesny, to jeden z moich koników. Z informacji, jakie uzyskałem w Ratuszu, wynika, że Miasto podobno zabrało się za tą sprawę. Taka odpowiedż jednak mnie nie zadowala – na ostatniej Komisji Rozwoju złożyłem wniosek (pozytywnie zaopiniowany), aby w zorganizować spotkanie z ludżmi – pasjonatami, którzy już dzisiaj tworzą w Internecie strony związane z naszym Miastem. Zbiorowa burza mózgów na pewno nikomu nie zaszkodzi, a być może przyczyni się do tego, że Miasto kierując się naszymi wskazówkami, zbuduje wreszcie porządny serwis.

Według mnie, w spotkaniu tym (oczywiście oprócz pracowników Ratusza odpowiedzialnymi za temat) powinni wziąć udział przedstawiciele następujących środowisk/grup:
a) osoby z niniejszego forum,
b) osoby z forum Kalisza na portalu gazety wyborczej,
c) osoby tworzące portal www.stary.kalisz.pl,
d) osoby redagujące hasło „Kalisz” w Wikipedii,
e) ktoś z firmy profesjonalnie tworzącej serwisy internetowe (np. z firmy artgrupa.com?),
f) dwaj radni – autor niniejszego pomysłu Artur Dembny oraz Dariusz Grodziński z PO.

Strona naszego Miasta powinna mięć zupełnie inny charakter niż obecnie – skoro chcemy przyciągnąć tutaj turystów, musi ona zacząć promować Kalisz: muszą tam być opisane i przedstawione miejscowe atrakcje, proponowane trasy turystyczne – jednym słowem typowe internetowe it.

Czy Waszym zdaniem jest jeszcze ktoś z innego środowiska, kogo trzeba by zaprosić na takie spotkanie? Zapraszam do dyskusji.

Osoby, które chciałby wziąć udział w spotkaniu proszę o kontakt: [email protected] lub 0 667 52 83 77
---------------------------------------------------------------------------------
Artur Dembny
---------------------------------------------------------------------------------

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 2 kwie 2007, o 16:24

Witam, temat ten poruszyłem już tutaj http://inwestycje.kalisz.fastom.pl/view ... na+kalisza , jak wynika z ankiety, nie jest to tylko Pańskie spostrzeżenie, ale wielu innych osób również.

ODPOWIEDZ