Rewitalizacja Jantara

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 12 kwie 2009, o 15:21

H&M tutaj? Myślałem, że "oni" wolą raczej Galerie Handlowe...

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 12 kwie 2009, o 15:37

Jak dla mnie o wiele lepiej, że taki sklep powstanie w śródmieściu. Zawsze ożywi trochę ten rejon miasta :)

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 12 kwie 2009, o 21:11

Nie bardzo wiem gdzie oni na dwóch tysiącach metrów chcą zmieścić te 4 sklepy.No chyba że to będą wersje mini.
Galeria Centrum ogłasza upadłość więc napewno tego sklepu nie bedzie.

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 12 kwie 2009, o 21:47

co do Galerii Centrum to jeszcze nic pewnego bo Wółczanka dostala jednak ten kredyt

Awatar użytkownika
LookAss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 332
Rejestracja: 4 kwie 2007, o 18:22
Lokalizacja: Kalisz-Niedźwiady

Nieprzeczytany post autor: LookAss » 12 kwie 2009, o 21:50

szymkalisz pisze:H&M tutaj? Myślałem, że "oni" wolą raczej Galerie Handlowe...
To będzie dom towarowy, a więc o półkę wyżej niż galerie.
*All Rights Reserved*

sector-ostrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1270
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 11:36
Lokalizacja: --------------

Nieprzeczytany post autor: sector-ostrow » 12 kwie 2009, o 23:22

LookAss pisze:To będzie dom towarowy, a więc o półkę wyżej niż galerie.
He? A ja bylem pewny, ze pojecie "Galeria Handlowa" to takie unowoczesnione i "umodnione" okreslenie dokladnie tego samego co kiedys nazywano "Domem Towarowym"

Tez wlasnie sie zastanawialem nad tymu 2000m2 i 4 lokalami, ale nie chialem nic pisac, bo pewnie znowu by sie zaczelo, ze sector sie czepia. Ale skoro Pawel juz o tym napomnial to tez sie przylaczam do stwierdzenia, ze cos tu sie nie zgadza. H&M maja zazwyczaj min. 1500m2, Empik tez minimum 500m2. Podobna powierzchnie ma zawsze Daichmann. Nawet jesli zalozyc, ze Rossmann bedzie mniejszy niz przecietnie to i tak sie juz nie zgadza. A gdzie Galeria Centrum?

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 12 kwie 2009, o 23:58

Obrazek

Obrazek


A czy musi powstawać zaraz jeden duży sklep jak tak będzie to nie będzie miało sensu, ja bym wolał żeby tam powstało 15 sklepów mniejszych i będzie lepsza frajda niż 4 duże sklepy tak uważam i myślę ze tak będzie bo tu chodzi o przyciągniecie klienta żeby było coś dla każdego. Będzie tam ciekawie :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Andrzej

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 13 kwie 2009, o 00:01

Galeria Centrum nigdzie bo właśnie ogłosiła upadłość a Vistula ma na tyle duze kłopoty , że nie będą reanimować jej. H&M sa różnej wielkości. Tak samo deichmann.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 13 kwie 2009, o 00:05

Sector podnieca sie powierzchnią mkw a nie jakością wykonania a ja wiem ze będzie jakość wysoka wykonania niż zwykle galerie blaszki
Andrzej

sector-ostrow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1270
Rejestracja: 16 kwie 2007, o 11:36
Lokalizacja: --------------

Nieprzeczytany post autor: sector-ostrow » 13 kwie 2009, o 00:11

andrzej pisze:Sector podnieca sie powierzchnią mkw a nie jakością wykonania a ja wiem ze będzie jakość wysoka wykonania niż zwykle galerie blaszki
Nie podniecam sie powierzchnia, tylko stwierdzam fakty. Skoro sie wymienia H&M, Empik i Deichman to musza one zajmowac pewna powierzchnie (ktora podalem wyzej) bo takie jest zalozenie tych marek i filozofia marketingowa. Gdyby zamiast H&M napisali Reserved to by sie juz moglo zgadzac, bo Reserved robi miejsze sklepy tez.

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 13 kwie 2009, o 11:19

Empik na parterze i H&M na dwóch pietrach.To jest najrozsądniejsze rozwiązanie.Pozostałe dwa sklepy sa w Sródmieściu nie ma więc sensu ich ładować to Jantara.

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 13 kwie 2009, o 14:29

Pawel pisze:Empik na parterze i H&M na dwóch pietrach.To jest najrozsądniejsze rozwiązanie.Pozostałe dwa sklepy sa w Sródmieściu nie ma więc sensu ich ładować to Jantara.
Przestań H&M na dwu pertach ma być tam 3 sklepy , to będzie bez sensu, ja jestem za tym ze było więcej
Andrzej

Kudlaty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 661
Rejestracja: 14 gru 2007, o 21:05
Lokalizacja: kalisz hanki

Nieprzeczytany post autor: Kudlaty » 13 kwie 2009, o 19:20

fajnie bylo przeniesc EMPIK na gore i tam mala kawiarnie zrobic:D:D

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 13 kwie 2009, o 19:22

@Andrzej ja piszę o realiach a nie marzeniach.Nie zmieścisz na 2 tysiącach kilku sklepów.Rozumiesz to ?
No chyba ze chcesz aby powstały punkty GSM,dorabianie kluczy,apteka itd. Wtedy to nawet kilkanaście wejdzie.

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 13 kwie 2009, o 22:36

Ja nie pisze o marzeniach i nie powstanie tam jeden czy dwa, ale kilka sklepów wiem jaki powstanie tam jeszcze sklep którego Kaliszu nie ma.
Bylem już w podobnych galeryjka w innych miastach o podobnej powierzchni jest po kilka sklepów i restauracje , jak powstanie jeden czy dwa sklepy to dla mnie będzie jeden wielki bezsens, żeby się ubrać nie potrzebuje 1000mkw żeby coś wybrać , zobaczysz podziela po 150 lub 200mkw, nie którym osoba to duże powierzchnie sklepów odpowiadają czy robią jakieś wrażenie, ja stawiam na jakość w sklepach może mieć 200 mkw ale żeby mieli dobrej jakości towar
Andrzej

kaczorkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1873
Rejestracja: 31 mar 2009, o 14:47
Lokalizacja: XXV lecia

Nieprzeczytany post autor: kaczorkalisz » 13 kwie 2009, o 23:05

restauracja to raczej potrzebuje duze powierzchnie

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 13 kwie 2009, o 23:29

@Andrzej widziałeś kiedys 100 metrowy Empik lub sklep H&M w tych galeriach o których piszesz ?
Po 100 metów to maja saloniki Kolportera czy sklepy Vobisu.
Ja nie twierdze ze sie nie da.Pewnie że sie da zrobić kilka sklepów ale z tych wymienionych każdy potrzebuje kilkaset metrów a przynajmniej takie ma normy jeśli chodzi o powierzchnię.

Lepiej żeby powstał jeden konkretny sklep niż takie klitki jak w GK2 (poza dwoma wyjątkami)

ANewDay
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1943
Rejestracja: 12 lut 2006, o 12:10
Lokalizacja: xxxx

Nieprzeczytany post autor: ANewDay » 14 kwie 2009, o 10:00

Empik żeby był taki z prawdziwego zdarzenia to by musiał wszystkie piętra zająć

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 26 kwie 2009, o 19:42

remont dachu szybko zrobili tylko dachówka ta sama ,rusztowania stoją już z drugiej strony, muszę się przypatrzeć co oni tam w ogóle remontowali
Andrzej

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 26 kwie 2009, o 23:42

Może tylko rynny wymieniali ;)

Znalezione w sieci :

Realizacje Centrum Development & Investments

Portfolio nieruchomości Centrum Development & Investments obejmuje ok. 110 000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej i biurowej w 19 obiektach, wśród których są m.in.: Wars&Sawa i Junior oraz DH Smyk w Warszawie, Renoma we Wrocławiu, Okrąglak w Poznaniu, Dukat w Olsztynie czy Posejdon w Szczecinie.

Projekty inwestycyjne Centrum Development & Investments są ściśle związane z rozwojem centrów największych miast w Polsce. Realizowane inwestycje podnoszą standard posiadanych nieruchomości, przy zachowaniu historycznych i kulturowych walorów nie tylko samych obiektów, ale również ich otoczenia architektoniczno-urbanistycznego.
Jedną z kluczowych inwestycji Centrum Development & Investments jest prowadzona obecnie rewitalizacja i rozbudowa domu handlowego RENOMA we Wrocławiu. Otwarcie obiektu po przebudowie jest planowane wiosną 2009 roku.
W bieżącym roku Centrum Development & Investments planuje rozpoczęcie prac nad projektem rewitalizacji poznańskiego Okrąglaka i zmianie jego funkcji z handlowej na biurową, jak również rewitalizacje i rozbudowę DH Smyk, a także modernizacje olsztyńskiego Dukata oraz rewitalizacje i przebudowę obecnego domu handlowego Posejdon w Szczecinie w nowoczesny kompleks biurowo-usługowy.

Nie ma ani słowa o Kaliszu.

ODPOWIEDZ