Dwa Centra Handlowe w Kaliszu!!!!!!!!! Yeeeeeeeaaaa:)

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 18 kwie 2006, o 17:20

Michał pisze:Dzisiaj jak jechałęm po dziewczyne to z ciekawosci rzuciłem okiem na cała tą Tęcze i wiecie co ?? protesty w razie jakiej kolwiek inwestyji murowane ! Chodżby od tych ludzi którzy mieszkaja w bloku za Tęczą albo od tych ludzi z kamienicy która ma okna na parking... nie ma nic za darmo.
Czyli uważasz ze lepszy jest stan obecny ?Jeden burdel obok Teczy nazywany parkingiem a drugi po przeciwnej stronie nazywany ryneczkiem.Ten drugi chociaż się zmienil przez ostatnie lata i w niczym nie przypomina już tych pierwszych bud które stanęly tam w latach 90.A jeśli mnie pamięć nie myli w latach 92-96 miał stanąć własnie w tym miejscu obiekt pod nazwą Tęcza2 (makieta pewnie do dzisiaj stoi na biurku prezesa Społem).Postawiono jedynie "ścianę" z kilkoma sklepami.Jakos wtedy nie było slychac o protestach więc nie wiem dlaczego miałyby byc obecnie.

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 18:46

Pawle ja nigdzie nie napisałem ze takiej inwestycji nie chce <chce BARDZO>:) Ale Fakt jest taki ze od pierdoły napisanej w gazecie do zrealizowania projektu jest BAAAAAAARDZO długa droga. Tego faktu w zaden sposób nikt z Was nie podwarzy i gwarantuje Ci ze wsród mieszkanców/sprzedawców tamtych rejonów znajdą sie tacy którym ten fakt bardzo bedzie przeszkadzał. Znajdą sie tacy którzy wymyślą wiele powodów tylko poto zeby na tym skorzystać. Taki kraj..jeden nie da drugiemu zarobic.


Pozatym ja nadal nie wierze ze ktoś sie tym zainteresował. Dopóki nie zobacze oficjalnego info to poprostu w to nie uwierze. OT co :)

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 18:51

Ale niektórym to jest naprawdę trudno dogodzić....

Hipermarkety Nie!
Markety Nie!
Centra Handlowe Nie!
Hala Sporotowa Nie!
Obwodnica Nie!
Mc Donald Nie!

Poprostu niektórzy zawsze bez względu na to co będzie się budowało będą na NIE...

może czas wyjechać na wieś albo nie wiem do jakiegoś miasta gdzie nic się nie buduje (daleko nie trzeba szukać...) wówczas uniknie się jakichkolwiek dylematów

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 18:53

Michał pisze:i gwarantuje Ci ze wsród mieszkanców/sprzedawców tamtych rejonów znajdą sie tacy którym ten fakt bardzo bedzie przeszkadzał. Znajdą sie tacy którzy wymyślą wiele powodów tylko poto zeby na tym skorzystać. Taki kraj..jeden nie da drugiemu zarobic.

Takie osoby znajdują się zawsze!, bez względu na to co budują... były protesty podczas budowy m.in Trasy Stanczukowskiego ze strony niektórych mieszkańców Majkowa. Teraz kiedy planują 2 etap Trasy Stanczukowskiego, protestują mieszkańcy TYŃCA, ale jest ich zdecydowana mniejszość więc ich protesty zostały już odrzucone..
proste

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 19:06

Nie bede z Toba młody juz dyskutował na zaden temat a wiesz dla czego ??

Bo jesteś jedyną osobą na tym forum która jest zatym zeby budowało sie cokolwiek - gdziekolwiek ! nie bede ci przypominał jak robiłes w majty w czasi gdy budowali "galerie" jak na pół roku przed otwarciem robiłes liste sklepów i jak wychwalałes kalisz nad ostrowem bo ma "galerie"

Nie bede ci też przypominał co myslisz na temat tejze galeri w chwili obecnej !

Teraz sytuacja bedzie identyczna ! jak ktoś ci sie zapyta czemu kalisz jest lepszy od ostrowa to bedziesz pisał: dlatego ze " my bedziemy mieć galerie a wy ronda jak studzienki <swoja drogą ŻENADA>
Za pół roku jak sie okaże ze w tej PLANOWANEJ galeri nie bedzie kina albo media markt zmienisz zdanie o 180 stopni i okaże sie ze już ci sie nie podoba ! to tak gwoli przypomnienia !

Po drugie ja kochany w twoim wieku nie pisałem na forum SSC takich bzdur jak ty ! Przypomne wam : dla Kaliszanina 177 jedyną wyższoscia miasta nad miastem jest jego LICZEBNOŚć ! i tym oto sposobem Każde mniejsze miasto od Kalisza jest gówno warte !
Doszło to tego ze na forum SSC próbował udowodnić ze LUBLIN to mało znaczące brzydkie miasto...

Teraz okazuje sie ze na siłe chce w galiszu CH zeby mieć kolejny argument w wywyższaniu swojego MIASTKA nad innymi :)

Pozatym jak chcesz ze mna dyskutować naprawde poważnie to albo OGARNIJ sie i przestać siać propagande albo przedstawiaj konkretne arugmenty a nie : " TAK bo TAK "

Ja w przeciwieństwie do ciebie zwiedziłem prawie cały kraj wzdłuż i wszeż <Studiuje Turystyke> i widziałem na własne oczy miasta o których ty co najwyżej słyszałeś!

Wiec kolejny raz jak zaczniesz wmawiać mi ze jestem zwykłym wiesniakiem bo nie podoba mi sie coś co ma być wybudowane w KALISZU przypomnij sobie co napisałem !

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 19:15

Michał pisze:Nie bede z Toba młody juz dyskutował na zaden temat a wiesz dla czego ??

Bo jesteś jedyną osobą na tym forum która jest zatym zeby budowało sie cokolwiek - gdziekolwiek ! nie bede ci przypominał jak robiłes w majty w czasi gdy budowali "galerie" jak na pół roku przed otwarciem robiłes liste sklepów i jak wychwalałes kalisz nad ostrowem bo ma "galerie"

Nie bede ci też przypominał co myslisz na temat tejze galeri w chwili obecnej !

Teraz sytuacja bedzie identyczna ! jak ktoś ci sie zapyta czemu kalisz jest lepszy od ostrowa to bedziesz pisał: dlatego ze " my bedziemy mieć galerie a wy ronda jak studzienki <swoja drogą ŻENADA>
Za pół roku jak sie okaże ze w tej PLANOWANEJ galeri nie bedzie kina albo media markt zmienisz zdanie o 180 stopni i okaże sie ze już ci sie nie podoba ! to tak gwoli przypomnienia !

Po drugie ja kochany w twoim wieku nie pisałem na forum SSC takich bzdur jak ty ! Przypomne wam : dla Kaliszanina 177 jedyną wyższoscia miasta nad miastem jest jego LICZEBNOŚć ! i tym oto sposobem Każde mniejsze miasto od Kalisza jest gówno warte !
Doszło to tego ze na forum SSC próbował udowodnić ze LUBLIN to mało znaczące brzydkie miasto...

Teraz okazuje sie ze na siłe chce w galiszu CH zeby mieć kolejny argument w wywyższaniu swojego MIASTKA nad innymi :)

Pozatym jak chcesz ze mna dyskutować naprawde poważnie to albo OGARNIJ sie i przestać siać propagande albo przedstawiaj konkretne arugmenty a nie : " TAK bo TAK "

Ja w przeciwieństwie do ciebie zwiedziłem prawie cały kraj wzdłuż i wszeż <Studiuje Turystyke> i widziałem na własne oczy miasta o których ty co najwyżej słyszałeś!

Wiec kolejny raz jak zaczniesz wmawiać mi ze jestem zwykłym wiesniakiem bo nie podoba mi sie coś co ma być wybudowane w KALISZU przypomnij sobie co napisałem !
Człowieczku Ty i twoje wyimaginowane wyobrażenie mojej osoby poprostu mnie smieszy...

Powiedz mi gdzie wychwalam galerie kaliską?
powiedz mi gdzie wychwalam wszystko co się buduje??? no gdzie no pokaż mi bo nie widze?????
raczej jest wręcz przeciwnie...

Nigdy nie napisałem że Lublin to brzydkie miasto więc nie kłam . O Lublinie napisałem kiedyś że jest wg. mnie takim sobie miastem ale nie brzydkim.

Nie przypisuj mi rzeczy których nigdy nie powiedziałem / napisałem.

Tak narzekałes na to forum, pisząc na SSC żebym pisał sobie tu a tymczasem co ty robisz tu na forum???

Gdybyś bardziej śledził moje poczyniania to byś widział że nie jest tak jak piszesz...
Ale twoje zdanie osoby z której chorą opinią liczyć się nie musze, dokładnie zwisa mi i powiewa...

Skoro tak nie lubisz Kalisza to dlaczego tu mieszkasz???

Jesteś człowiekiem który zawsze jest na Nie! o czym napisałem wyżej...
Market nie, Galeria Handlowa Nie, Kino Nie, Obwodnica Nie...
człowieku powinnes sie naprawde leczyć, bo już sam nie wiesz czego chcesz...

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 18 kwie 2006, o 19:17

Wyluzujcie trochę - chcecie się pokłócic, to idzcie z tym na Priva albo GG.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 19:18

"o drugie ja kochany w twoim wieku nie pisałem na forum SSC takich bzdur jak ty ! Przypomne wam : dla Kaliszanina 177 jedyną wyższoscia miasta nad miastem jest jego LICZEBNOŚć ! i tym oto sposobem Każde mniejsze miasto od Kalisza jest gówno warte !
Doszło to tego ze na forum SSC próbował udowodnić ze LUBLIN to mało znaczące brzydkie miasto... "



Chyba ,asz problemy ze wzrokiem albo interpretacją tego co napisałem. A może poprostu lubisz odwracać fakty???

Ktoś na forum napisał że miasta ponad 100 tys to miasta duże i nie wiem czy nie zauważyłeś czy może nie chciałeś zauważyć ze napisałem że są średnie.

Nie wiem dlaczego nie zauważyłeś tego że napisałem ze nie ważne jest to ile miasto ma mieszkańców tylko jak wygląda i jakie jest...

Pewnie nie zauważyłes tego że napisałem że nie ważne kto gdzie mieszka ale ważne jakim kto jest człowiekiem...

no cóż jesteś osobą którą pamięta i powtarza rzeczy które są dla niej wygodne...

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 19:23

Osoba której wiecznie coś się nie widzi, ciągle coś nie pasuje, stale coś krytykuje to dla mnie osoba z wielkimi kompleksami, nie potrafiąca przemilczeć pewnych kwestii, tylko musząca zawsze podkreślam ZAWSZE wygrłaszać swoją opinie, często nie podpartą żadną konstruktywną krytyką.
Powiedz mi co Ci się w Kaliszu w ogóle podoba??
Skoro to miasto jest dla Ciebie "bleee"(napisze tak bo innego sformuowania pewnie nie zrozumiesz) to naprawde nic Cie tu chyba nie trzyma...

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 19:24

Wszystko co napisałem wyżej jest prawdą i sie nie wypieraj bo ci sie nie uda ! Odwiedzałem kiedyś E-Centrum tam az piałes z zachwytu nad Galeryjką !
Kiedyś nawet założyłes temat na tamtym forum coś ale KALISZA vs LUBLIN i na siłe chciałes zwerbować ludzi z eCentum na SCC zeby popierali twoje brednie !

Pokazła bym ci twoje Posty na SCC jak wychwalałeś Galerie ale naprawde mi sie juz nie chce szukać kazdy moze to zrobić.

I chce ci przypomnieć ze na SCC jestem od wielu wielu lat pewnie nie miałes jeszcze neta kiedy ja tam byłem ! Trudno było też nie zauważyć twoich postów na E-Centrum więc ŚLEDZE TWOJE poczynania od dawien dawna i za kazdym razem jest to samo !

Nie znam cie osobiscie ale sprawiasz wrażenie nierozgarnietego chłopca.

I wierz mi , nie jest moim celem ubliżać ci ale niestety takie mam o tobie zdanie ! zreszta nie tylko ja bo na SCC sie smieje z ciebie pół forum...

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 19:24

A skoro nie wiesz do czego służy forum (DO WYRAŻANIA WŁASNEJ OPINII< WŁASNEGO ZDANIA) to myśle że powinneś pomyśleć nad czymś takim jak CZAT a nie forum.

Mimo wszystko pozdrawiam, mimo tego że twoja osoba jest dla mnie bardzo mało istotna.,

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 19:27

I przestan pieprzyc ze mi sie nic nie podoba ! bo ja w żadnym poscie nie napisłem czegoś takiego ! co najwyzej kpie z SUPER nowoczesnej HALI , Z super wielkiej Galeri i ultranowoczesnego SkateParku bądż cudownej obwodnicy na której nie ma nawet poboczy...

Ot cO ! nie ma co chwalic to nie chawale bo wtedy robił bym dokładnie to samo co ty !!

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 18 kwie 2006, o 19:28

Prosiłem kilka razy - dalej kłócicie się na forum - róbcie to gdzie indziej.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Zablokowany