Dwa Centra Handlowe w Kaliszu!!!!!!!!! Yeeeeeeeaaaa:)

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 13:08

Ale Michał sprytny jesteś... jeszcze ktoś by sie na to nabrał i musiał Ci stawaić browary...

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 13:08

To oczywiste że nie uraczymy. Nie wiem czy wiesz ale takie obiekty nie powstają od tak :lol: przez klaśnięcie w dłonie. Pasaż Grunwaldzki budowany jest już 1,5r, Arkadnia też tyle samo, Galeria Legnicka 2lata. Galerie Dominikańską budowano też kilka lat. Browar,... itd. Spokojnie :wink:

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 13:09

Mam dziwne przeczucie ze za miesiac sprawa ucichnie i przez kolejne dwa lata nikt o niej nie wspomni :) Jedno jest pewne. Jezeli coś sie ruszy bede o tym odrazu wiedział od pani architekt z ratusza.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 13:11

michał a o innych obiektach nic nam nie mówiłeś ... i jakoś nie dałeś nam cynku że takie obiekty, markety mają powstać?

No chyba że znasz pania architekt od bardzo nie dawna

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 13:11

Od bardzo nie dawna jestem porpostu na tym forum...
Pozatym bueheheheheh NIE BYŁO SIE CZYM CHWALIC LOOOOOL !!!!

I nie bede sie z wami wiecej spierał bo w zyciu widziałem takie dziwactwa ze az głupio o nich mowić !
W zyjcie sobie z tym hura optymizmem ja po swojemu za 2 lata bedzie kontynuować dyskujse na ten temat ! bo moje argumenty sie wyczerpały i wiecej nie wymyśle !

A teraz młody mozesz sowim sposobem zrobić liste sklepów która sie tam znajdzie...hahaha
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2006, o 13:13 przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 13:11

Jeszcze chwile temu pisałeś, że nikt nie zechcen nawet pomyśleć o Kaliszu jako dobrym miejscu na takie inwestycje. To nie jest ewolucja człowieka to jego rewolucja, szybko się zmieniasz, za 2 dni będziesz pisał podania do prezydenta i prezesa społem, żeby jak najszybciej zaczęto realizować tę inwestycje :lol:

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 13:12

ale od bardzo dawna jesteś na SSC i jakoś tam nic nie pisałeś o niczym... :wink:

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)-ABSOLUT/CHRONOS

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 18 kwie 2006, o 14:18

mlody pisze:Michał ale w Kaliszu są już trzy Reportery...
a widzisz w mniejszej Legnicy też będą 3 galerie...
zresztą w Galerii kupować będą nie tylko kalsizanie ale cała aglomeracja a nawet cała Wlkp. Południowa tak jak jest to obecnie w kaliskich hipermarketach
Twoje wymadrzanie ****** mnie na maxa wiesz czlowieczku dlaczego w Legnicy buduje sie tyle takich sklepow bo do nich przyjezdzaja Niemcy ktorzy do granicy maja 70km a nie dlatego zeby umilic w wiekszym stopniu zycie Legniczan :twisted:

ABSOLUT - NIE BLUZGAMY NA FORUM!

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)-ABSOLUT/CHRONOS

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 18 kwie 2006, o 14:21

mlody pisze:
Michał pisze:nie. Mozesz mnie znać jako DJREXX...
DjREXX czyli Absolut?
Ciagle masz jakis problem,widze ze twoja zarozumialosc i dziecinnosc drazni nie tylko mnie,i powiedz mi skad ci przyszlo do glowy jakies skojarzenie mnie z DjREXX,lecz sie na nogi bo na glowe za pozno :lol:

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 14:21

Twoje wymadrzanie wk**** mnie na maxa wiesz człowieczku dlaczego w Kaliszu też buduje się tyle takich sklepów? bo do nas przyjeżdza cała wielkopolska południowa i wschodnia i nie tylko, którzy mają do nas zdecydowanie mniej niż 70 km, przyjezdzają na zakupy a nie dlatego żeby umilić w większym stopniu życie kaliszan :twisted:

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 18 kwie 2006, o 14:24

Jestes smieszny widac to na kazdym kroku porownujesz Niemcow ktorzy zarabiaja 4 razy wiecej od przecietnego Polaka oczywiscie nie kazdego ale w 90% zamozniejszych,takie inwestycje sa nastawione na zyski a nie na to zeby ucieszyly Ciebie jako mieszkanca danej miejscowosci
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 14:27

Absolut coś mi się wydaje że ty i ten Michał to jedna i ta sama osoba... trzeba sprawdzić IP... Tom zajmiesz sie tym? :P

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 18 kwie 2006, o 14:28

Prosze bardzo,nie mam nic przeciwko,moze sie utwierdzisz w przekonaniu ile osob draznisz 8)
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 14:30

Absolut a wiesz dlaczego tak myśle???

*To samo imie, to samo osiedle, ten sam chamski i wulgarny sposób wyrażania swojej opinii, dużo błędów ortograficznych, sporo literówek, podobne zdanie na ten sam temat (choć wszyscy inni forumowicze się z tym nie zgadzają)...

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 14:45

O LOL :D Absolut zrobili z nas jedną osobe bo mamy inne poglądy niz on :|

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 18 kwie 2006, o 14:53

Absolut zrobili z nas jedną osobe
Zrobił, nie zrobili :wink:

imigas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 204
Rejestracja: 26 lis 2005, o 19:38
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: imigas » 18 kwie 2006, o 14:55

Aleście się rozgadali....

Ja osobiscie nie jestem za jakimś burzeniu rynku itp., ale przyznam, że jeśli zrobią porządne Centrum Handlowe, to wtedy troche dziwnie będzie wyglądać na tle tych budek.

Ale jak powiedziałem wcześniej nie jestem przeciw, niech sobie będą. Większym problemem jest to, że do Tęczy jest żałosne dojście. Tylko dobry, szeroki chodznik prowadzi od Ratusza, a tak dookola ulica i marne dojście. Najlepiej takie coś usadzić w miejscu gdzie nie ma bliższego ruchu drogowego na wprost głównego wejścia.

Tu można by wspomnieć o naszym pomyśle zaniechania ruchu drogowego w uliczkach wokol ratusza...

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 15:02

Dzisiaj jak jechałęm po dziewczyne to z ciekawosci rzuciłem okiem na cała tą Tęcze i wiecie co ?? protesty w razie jakiej kolwiek inwestyji murowane ! Chodżby od tych ludzi którzy mieszkaja w bloku za Tęczą albo od tych ludzi z kamienicy która ma okna na parking... nie ma nic za darmo.

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 18 kwie 2006, o 15:56

Żeby nie było wątpliwości - Michał i Absolut to dwie inne osoby - chyba, że komuś z nich chce się biegac po mieście ;)

Pohamujcie swoje emocje bo nie chcę zamykac tematu!
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

(...)-ABSOLUT/CHRONOS

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 18 kwie 2006, o 16:56

mlody pisze:Absolut a wiesz dlaczego tak myśle???

*To samo imie, to samo osiedle, ten sam chamski i wulgarny sposób wyrażania swojej opinii, dużo błędów ortograficznych, sporo literówek, podobne zdanie na ten sam temat (choć wszyscy inni forumowicze się z tym nie zgadzają)...
Ale ty smieszny jestes dzieciaku,skad Ty mozesz wiedziec z jakiego ja jestem osiedla,chamstwo to Tobie rodzice mogli dac na imie,ortografia nie zauwazam wielu pomyłek i nie chce mi sie uzywac polskich znakow,skoncze rozmowe z dzieciakiem ktory jeszcze szkoly nawet nie skonczyl a chce byc najmadrzejszy w calym miescie 8)

Zablokowany