Dwa Centra Handlowe w Kaliszu!!!!!!!!! Yeeeeeeeaaaa:)

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
nazkaa_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 13:02
Lokalizacja: Kalisz-Czaszki

Nieprzeczytany post autor: nazkaa_ » 18 kwie 2006, o 12:17

3- go maja rynek tylko w wtorek , piatek, i niedziele a kaliszanie nawiecej korzystaja z tego rynki w niedziele

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:17

Faust wyjrzałeś kiedys nosem poza kalisz?? Ci ludzie znajdą tysiace powodów zeby taka budowe oprotestować juz sie o to nie martw. Podam Ci przykład ! Poznański kupiec i koleś z kurczakami na rogu ! Wydaje sie proste ale taka wielka firma i bogate miasto jak Poznan nie mogą sobie z tym przypadkiem dać rady.
Wiesz co to są Złote Tarasy ?? jak nie wiesz to juz ci wyjasniam : jest to najbardziej ekskluzywny sklep w Tej czesci europy... i jak to bywa został oprotestowany i prawie wstrzymano budowe na zawsze.<koszty ida w miliony euro > Wiesz co to jest ARKADIA ?? juz tłumacze : a wiec jest to NAJWIEKSZY sklep w Europie ! inwestor musiał zapłacic 1mln dolarów Parti Zielonych zeby moc rozpocząc inwestycje...

Nie mow mi ze Tęcza to to samo co Stary browar i ze klasa tych dwóch obiektów sie nie rózni ! Pozatym zaden pożadny sklep nie chce miec pod nosem syfu i brudu !

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 12:19

Michał nie widzisz że faust to też mój ziomek z Wrocławia (bo ja z wrocka pochodze) no i jeszcze studiuje w Poznaniu :wink: więc chyba wyjrzał poza Kalisz.. a ty wyjrzałeś kiedyś dalej za Kalisz niż tylko do Ostrowa?

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:19

nie wyjrzałem !

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Nieprzeczytany post autor: target » 18 kwie 2006, o 12:20

z tego co pamiętam to przy galerii dominikańskiej tez są jakieś stragany :lol: a to przejście podziemne też nie jest zbyt reprezentacyjne!! hehehe

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:21

Gdzie? Dokładnie bo nie widziałem.

nazkaa_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 13:02
Lokalizacja: Kalisz-Czaszki

Nieprzeczytany post autor: nazkaa_ » 18 kwie 2006, o 12:21

ale taka galeria przydała sie w kaliszu jak ta doninikawska co

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 12:22

target pisze:z tego co pamiętam to przy galerii dominikańskiej tez są jakieś stragany :lol: a to przejście podziemne też nie jest zbyt reprezentacyjne!! hehehe

a czy ty czasem nie pomyliłeś Sol Pola z Galerią Dominikańską... :D
To właśnie koło niego na Świdnickiej jest przejście podziemne (Świdnickie), które faktycznie nie jest reprezentacyjne...
Koło Dominikańskiej nie ma żadnych straganów...

http://wroclaw.fajnafotka.pl/?linkedUse ... UID=236821

http://wroclaw.fajnafotka.pl/?linkedUse ... UID=236822

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 12:25

Eh człowieczku. Nie wiem czy zauważyłeś ale obok nicku mam jeszcze dwa miasta, studiuje w nich. A czytając Twoje posty zaczynam dochodzić do wiosku, że masz problemy ze sobą. Złote Tarsy są nadal budowane, chyab coś Ci się pomyliło-jedz drugi raz w życiu do Warszawy i zobacz. Arkadia juuż dawno skończona, podaj przykład jakiejś nieudanej inwestycji zablokowanej na zawsze. Poznański Kupiec stoi juz z 10lat, serio może jakiś przykład inny podaj.A to, że inwestorzy opłacają protestujących to już niejedna gazeta pisała, ale Ty zapewne poza Brawvo Girl nic nie czytasz więc nie wiesz. Tesco Galeria Kalisz tez musiała opłacić takich ludzi, żeby dali sobie spokój.
Nie podniecaj sie tak niezdrowo bo zawału dostaniesz i nie zachowuj się jak ćwok i nie rób z innych idiotów bo kompleksy z Ciebie wychodzą. Nie podałeś żadnego argumentu poza syfem ja podałem 3 do żadnego się nie odwołałeś więc daj sobie siana.

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:26

Pozatym tak jak napisał ervin na SSC :

"potężna" inwestycja PSS "Społem" - pogratulować im dobrego samopoczucia"

nazkaa_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 13:02
Lokalizacja: Kalisz-Czaszki

Nieprzeczytany post autor: nazkaa_ » 18 kwie 2006, o 12:27

Michał pisze:Pozatym tak jak napisał ervin na SSC :

"potężna" inwestycja PSS "Społem" - pogratulować im dobrego samopoczucia"

c iekawe czy to im wogole wyjdzie

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 12:27

Koło Galerii Dominikańskiej też jest przejście podziemne. Straganów tam nie ma. Koło Pasażu Grunwaldzkiego był ryneczek, ale go zlikwidowano z tydzien temu.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 12:27

Michał liczy się Galeria a nie market, który w niej jest...
równie dobrze można napisać nie mając o tym pojęcia (tak jak Ty tu teraz), Galeria Dominikańska z marketem Albert - pogratulować dobrego samopoczucia...

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:32

Faust czy ja Cie obrażiłem w jakimś poscie ?? Podałem ci tylko przykłady z zycia ! chce ci tylko przypomniec ze firma która budowała Arkadie i Buduje Złote Tarasy to firmy które budrzet maja wiekszy niż cały Kalisz , Ostrów i Wszystkie miasta razem wziete w wielkopolsce... Dlatego było je stać na opłacenie protestujących ! tak samo Tesco.
Nie wiem czy PSS bedzie na to samo stać <LOL> ale daj im Boże !

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:32

Pozatym nie spinaj sie tak bo własnie okazujesz mi swoje buractwo którego ja nie mam ochoty czytać!Jezeli nie potrafisz dyskutować na poziomie to tego nie rób!

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 12:38

Nie wiem czy zauważyłeś, ale Społem szuka inwestora, tzn chyba już znalazło, nie chce budować tego obiektu samo, daje ziemie.
Ja sie spinam, ludzie, człowiek używa w każdym zdaniu wykrzykniów, zadaje pytanie "Czy wiesz co to Złote Tarasy?" jakby był niewiadomo jakim światowcem. Człowieku opanuj sie, bo nie przedstawiłeś żadnego argumentu poza tym, że jest ryneczek. Zawsze coś jest podałem Ci przykład dwóch innych inwestycji w Kaliszu, zawsze sie ktoś przyczepi, widać zbyt słabo znasz życie. Poczytaj troche pracy, książke, wyjdż do ludzi, a nie podniecasz się niezdrowo na forach :lol: :lol:

faust
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:04
Lokalizacja: Księże Małe/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: faust » 18 kwie 2006, o 12:39

Wracają do inwestora, jezli Spolem juz go znalazło to na pewno to jakiś duży developer, więc się nie przejmuj, że nie bedzie miał pieniędzy.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 12:41

fajnie by było gdyby to był Focus :)

Michał
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 2 kwie 2006, o 13:14

Nieprzeczytany post autor: Michał » 18 kwie 2006, o 12:43

Ale ja Ci podałem najwazniejszy argument dla którego ta inwestycja nie ma racji bytu ! wiec co mam ci jeszcze napisać?? mam ślepo wierzyć ze ktoś wybuduje drugi Stary Browar < w spółce z PSS LOL> obok straganów ? Zastanów sie tak logicznie , ze pod to CH beda przyjeżdzac bogaci ludzie a zaraz obok w budach bedą sprzedawać spirytus ! no zrozum wreszcie ze nikt nie chce miec takiego sąsiada ! ty chyba też nie kupował byś domu wiedząc ze za scianą mieszka alkoholik?? Dlatego pisze ze dopóty dopóki będą tam stragany a nie uporządkowny plac to tej Galeri nie uraczysz ! Zaden poważny inwestor sie takim terenem nie zainteresuje !

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 18 kwie 2006, o 12:47

Michał wie lepiej niż "jacyś tam " inwestorzy :D

Zablokowany