Kaliskie Śródmieście

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Kaliskie Śródmieście

Nieprzeczytany post autor: mlody » 26 lis 2005, o 12:29

Sródmieście- Dzielnica Kalisza , zamieszkiwana przez około 25 tys. mieszkańców. Serce Dawnego i współczesnego Kalisza.

Obrazek Śródmiejska

Obrazek Pułaskiego

Obrazek Bank

Obrazek Nadprośniańska ul. Kazimierzowska

Obrazek Aleja Wolności, widok z Mostu Kamiennego

Obrazek Śródmiejska

Obrazek Śródmiejska2

Obrazek Zbliżamy się do ratusza

Obrazek Już coraz bliżej

Obrazek I oto ratusz (żałuje że wieża widokowa była zamknięta bo mógłbym zrobić pare panoramek:) )

Obrazek Medaliony Zasłużonych mieszkańców Kalisza m.in Adama Asnyka czy Marii Dąbrowskiej

Obrazek tu na głownym rynku będzie hotel a na dole jakiś Klub

Obrazek Katedra Kaliska

Obrazek Kamieniczki

Obrazek Jak kamienice są odrestaurowane to nawet w taką brzydką pogode nieżle wyglądają

Obrazek Ulica Zamkowa niegdyś prowadząca do Zamku Kaliskiego z którego teraz zostały tylko ruiny niestety!

Obrazek te samochody szpecą tylko te ulice :/

Obrazek rośnie kolejna ładna kamienica... ta 4 piętrowa (narazie tylko 3 piętrowa) kamienica będzie własnością Poczty Polskiej - Głownej

Obrazek Sanktuarium Św. Józefa

Obrazek Plac Jana Pawła II

Obrazek Takich mini atrakcji w Kaliszu jest więcej.. to jest Kamień Jana Pawła II (szczerze to widze go poraz pierwszy w Zyciu)... a jakiś czas temu na Kaliskich Plantach dostrzegłem pomnik ksiązki....:D

Obrazek Teatr Wojciecha Bogusławskiego

Obrazek Deptak w Aleji Wolności...

Obrazek Piekne Kamienice na tejże ulicy:)

Obrazek Krzywe zdjęcia ale ciekawa kamienica

Obrazek SĄD

Obrazek Nigdy nie wiem jak ten kościół się nazywa :/, więc nie napisze nazwy... musicie mi to wybaczyć.. w Kaliszu jest 21 kościołów i nie pamiętam ich nazw niestety...

Obrazek Pałac Ślubów

Obrazek znowu ten kościół...

Obrazek Bulwar "Wschodzącego Słońca"

Obrazek Widok na Najstarszy Most w Mieście i chyba jeden z najstarszych w Polsce o ile nie Najstarszy... - Most Kamienny zwany Aleksandryjskim

Obrazek a te kamieniczki nad Prosną mimo że nie rzucają na kolana swoją architekturą ani wielkością mi się bardzo podobają...

Obrazek Hotel Europa... zawsze przed świątami tam stoi taki extra mikołaj :D

Obrazek I ostatnia fotka... ze Złotego Rogu na kamienice w której na dole jest Restauracja Chińska z fajnym akwarium na wystawie

Obrazek Aleja Wolności

zdjęcia własne.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 15 sty 2006, o 19:39

a to też podbijam bo w końcu moje foty...
teraz widze ze nie potrzebnie je zmniejszałem...

ODPOWIEDZ