Zimowa seria

Szycha

Zimowa seria

Nieprzeczytany post autor: Szycha » 4 sty 2006, o 16:29

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Autor: Aleksander Liebert,
http://www.powiatostrowski.friko.pl
Podpisów nie daję, bo pewnie i tak każdy zna te miejsca :) Teraz pozostaje tylko czekać na wiosnę, zimowe światło nie jest zbyt korzystne dla fotografii...

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 4 sty 2006, o 17:33

Ładne zdjęcia. Aż żal, że nie mam chwilowo czasu na robienie fotek, bo też bym się wybrał ze sprzętem na miasto.
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 4 sty 2006, o 18:47

ładne zdjęcia no bo w końcu ładne miasto:)

Szycha

Nieprzeczytany post autor: Szycha » 4 sty 2006, o 19:38

Korzystając z okazji, czy wiecie jak można dostać się na wieżę ratuszową? Jak byłem tam 1 grudnia to ochroniarz powiedział mi, że wpuszczają tylko zorganizowane grupy... Jeśli jest to prawda, to dajcie mi znać jeśli chcielibyście się na nią wybrać, pójdę z wami ;) Jest to świetne miejsce na fotografowanie! Dzięki za opinie, pozdrawiam.

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 4 sty 2006, o 19:41

Szycha z tego co wiem to najpierw trzeba to zrobić w Informacji Turystycznej (bodajże przy Grabarskiej), ale raczej od tego roku można tam wchodzić tylko grupami i z przewodnikiem... (bez sensu)

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 4 sty 2006, o 19:42

Kiedys organiozowalem wejscie klasowe na wieze. Aby wejsc musi sie uzbierac grupa conajmniej 15 osob, wtedy pojawia sie przewodnik z PTTK i z nim mozna wbijac na wieze. Oplata wynosi chyba 2 zł

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 4 sty 2006, o 19:44

ale to chyba od tego roku albo od poprzedniego bo pamietam ze kiedys byłem tam sam na sam z moją dziewczyną :P

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 4 sty 2006, o 19:45

Nie bylo to chyba 2 lata temu, nie pamietam juz dokladnie. Samego raczej cie nie wpuszcza :!:

Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2006, o 18:32
Lokalizacja: N.S

Nieprzeczytany post autor: Jasiek » 15 sty 2006, o 21:04

Gratuluje zdjec, w koncu znalazłem na tej stronie jakies porządne fotografie a nie tylko cykniete bez zastanawiania masakry. Skoro jest to zimowa seria to czekam na letnią? Daj do siebie kontakt na gg chetnie zamieściłbym twoje zdjęcia na kilku stronach o Kaliszu, niech ludzie nie mówią póxniej, że Kaliszacy nie potrafią aparatu w rękach trzymac ;)

Awatar użytkownika
Mariusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2300
Rejestracja: 29 lis 2005, o 11:26

Nieprzeczytany post autor: Mariusz » 15 sty 2006, o 21:13

Jasiek, lepiej nie zamieszczaj tu swoich zdjęć, bo znajdzie się lepszy od Ciebie, dla którego to Ty nie będziesz wiedział co to aparat fotograficzny. Zresztą intencją Administratorów nie było chyba organizowanie konkursu na najlepszy warsztat fotograficzny

Jasiek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2006, o 18:32
Lokalizacja: N.S

Nieprzeczytany post autor: Jasiek » 15 sty 2006, o 21:27

Ja nie robie zdjęć, lubie je natomiast oglądac. I jasne, że nie chodzi tutaj o jakies profesjonalne fotografie. Np. zobacz na TomS, on robi swiete zdjęcia mimo, jak napisał kiedys, ze dopiero co wypróbowuje sprzet, wiedac, ze stara sie, a częśćosób złapie za cyfre cyknie byle co i wrzuca tutaj zasmiecajac forum. O to mi chodzi, zeby ludzie wiecej sie przykładali. Wiecej luzu, nie chodziło mi przeciez o obrazanie kogokolwiek! Znalezienie tutaj czegos wartościowego np. dla turysty może być utrudnione, jest wiele średnich zdjęć tego samego miejsa, poukładanych w różnych działach, robi sie bałagan- nie lepiej wybrac te najlepsze?:)

&y M

Nieprzeczytany post autor: &y M » 15 sty 2006, o 22:43

Jasiek . masz racje czesc uczestnikow Forum bezkrytycznie podchodzi do swojej ,,produkcji'' i rzeczywiscie zasmieca .To jest fotospam.
Adminie do dziela!!!

Pozdrawiam

&y M

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 15 sty 2006, o 23:15

Dzięki za uznanie Jasiek :)
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

ODPOWIEDZ