Przebudowa ul. Łódzkiej

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Przebudowa ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 14 maja 2015, o 09:12

Remont Łódzkiej
Jeszcze w tym roku ma rozpocząć się kapitalny remont ulicy Łódzkiej w Kaliszu. Docelowo przebudowa obejmie ponad dwukilometrowy fragment drogi na odcinku od ul. Warszawskiej do mostu na Swędrni. Przebudowana zostanie zarówno jezdnia, jak i cała infrastruktura drogi, łącznie z chodnikami. Inwestycja będzie przebiegała etapami.
http://www.rc.fm/polityczne/kalisz-remont-lodzkiej.html" onclick="window.open(this.href);return false;

obywatel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: 27 wrz 2014, o 15:33
Lokalizacja: Kalisz

Re: Przebudowa ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: obywatel » 7 paź 2015, o 09:49

Spore pęknięcie pojawiło sie na wysokości skarpy - na calej szerokości jezdni.

Chyba nawet większe niż ostatnio.

Awatar użytkownika
Cristof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3259
Rejestracja: 7 wrz 2013, o 20:42

Re: Przebudowa ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Cristof » 31 gru 2017, o 16:18

Dziś jechałem wyremontowanym kilka lat temu odcinkiem Łódzkiej od Zdun do fabryki Winiary. Na wysokości zakładów kilka studzienek tych osadzonych w blokach betonowych zapada się i są zabezpieczone pachołkami. Latem widziałem ze dwie studzienki pękły i ich naprawa przeciągała się niemiłosiernie. Zastanawiam się jak to się ma do postępu techniki i materiałów budowlanych. Odnoszę wrażenie że cofamy się do tyłu.

Awatar użytkownika
<Przemek>
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3488
Rejestracja: 2 kwie 2013, o 15:19

Re: Przebudowa ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: <Przemek> » 1 sty 2018, o 13:58

Cristof pisze:
31 gru 2017, o 16:18
Dziś jechałem wyremontowanym kilka lat temu odcinkiem Łódzkiej od Zdun do fabryki Winiary. Na wysokości zakładów kilka studzienek tych osadzonych w blokach betonowych zapada się i są zabezpieczone pachołkami. Latem widziałem ze dwie studzienki pękły i ich naprawa przeciągała się niemiłosiernie. Zastanawiam się jak to się ma do postępu techniki i materiałów budowlanych. Odnoszę wrażenie że cofamy się do tyłu.
Czytałem o tym właśnie w Ziemi Kaliskiej. Ludzie skarżą się na bardzo duży hałas związany z tymi studzienkami. Rzeczywiście jest aż tak źle? Pan Gałka zapewnia, że miasto zwróci się do wykonawcy robót aby ten naprawił wady w ramach obowiązującej gwarancji.

Jacenty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 11 wrz 2014, o 14:02

Re: Przebudowa ul. Łódzkiej

Nieprzeczytany post autor: Jacenty » 1 sty 2018, o 14:05


ODPOWIEDZ