Superszybka kolej z Kalisza do Wrocławia, Poznania, Łodzi - Y

Już niedługo zobaczymy w Kaliszu...
Awatar użytkownika
emes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2009, o 15:50
Lokalizacja: Piwonice

Nieprzeczytany post autor: emes » 30 paź 2009, o 16:58

"cham, chamem na wieki wieków amen"- co widać np po POS'ach parkujących pod kątem na 2 miejscach :wink:
http://ostrowskierowery.blogspot.com/

chciwy oviak

Nieprzeczytany post autor: chciwy oviak » 30 paź 2009, o 18:46

Przyjedzcie pooglądać prawdziwą obwodnicę tylko wcześniej umyć łapy :lol:

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 30 paź 2009, o 19:04

Szkoda, że u nas nie praktykuje się banowania w słusznych sprawach...
Prawdziwa obwodncia ;) Idzie po obwodzie dzięki któremu omija Ostrów szerokim stosunkowo łukiem. Śmiem dodać, że zgodnie z polskim prawem na tej drodze nie powinien znależć się nawet 1 (słownie: jeden) znak drogowy z białym napisem na tle zielonej planszy z zieloną obwódką informującą o mieście do którego się wjeżdża.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 30 paź 2009, o 19:16

Czy te dyrdymały są na temat KDP???? Adi,Tom,Harnaś zróbcie tutaj prządek,wykasujcie te pierdoły łącznie z tym Moim postem
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

chciwy oviak

Nieprzeczytany post autor: chciwy oviak » 30 paź 2009, o 19:35

Kolego mam to w du,,e czy będzie tablica czy, podniecasz się pierdołami a nie widzisz ważnego chodzi o rozwiązanie komunikacyjne i tereny inwestycyjne. Do wszystkich kaliszaków przypadkowo trafiłem na wasze forum i tak czytam te wasze wpisy i się lekko "zdenerwowałem" na niektóre podjazdy w stylu prusaki itp a jeden z drugim nie wie kiedy były rozbiory, lub inne wpisy o prowincji lub mieścinie. Wy za to robicie szum jak się budka z hod dogami otworzy lub osiedlowy sklepik a nie macie żadnej Galerii Handlowej i podniecacie się popierdułkami. My też nie mamy to też zaczynamy z tego samego poziomu co wy ( plany, pozwolenia) więc nie ma co się wywyższać miastem i galerią kalisz. A ten Szym kalisz to w ogóle jakiś dziwny koleś wypowiedzi są całkiem zabawne lecz na poziomi mojej córki a najlepszy jast z tą tablicą na obwodnicy. A teraz do rzeczy każdy wasz wpis obrażający moje miasto będzie się równał wpisem na wasze i to na waszym forum x 10 tak że miłego czytania. Pozdrawiam Kaliszanki a szczeglinie żonę

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 30 paź 2009, o 19:42

Od wojenek kalisko-ostrowskich jest inny temat !!
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2509
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 30 paź 2009, o 19:54

chciwy oviak pisze: Do wszystkich kaliszaków...
jak chcesz coś zakomunikować wszystkim, to najlepiej przez TV i tylko w godzinach największej oglądalności :)
chciwy oviak pisze: A teraz do rzeczy każdy wasz wpis obrażający moje miasto będzie się równał wpisem na wasze i to na waszym forum x 10 tak że miłego czytania.

Pozdrawiam :)

Kondzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:18
Lokalizacja: Piwonice

Nieprzeczytany post autor: Kondzior » 30 paź 2009, o 19:56

ty z Ostrowa podjazdy w stylu prusak smieszysz mnie do łez prypadkiem tez smieszne a teraz cos mniej smiesznego wy ostrowiaczki zaczeliscie zdajesz sobie sprawe co nie ? te napisy nie tylko na forach ale i na murach waszego miasta ja sie nie lekko zdenerwowałem ja sie wku.. ale mimo to staram sie z wami dyskutowac jak z ludzmi , ale to nie ma sensu z wami trzeba waszymi metodami czyli kłamstwa i zwykłe kurestwo . jeszcze cos teks o corce , uzywasz swojej corki na forum normalny jestes ?

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2509
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 30 paź 2009, o 19:57

popieram Gumisia i Milo, posty do skasowania

Kondzior
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 152
Rejestracja: 16 wrz 2009, o 16:18
Lokalizacja: Piwonice

Nieprzeczytany post autor: Kondzior » 30 paź 2009, o 20:01

widze ze ciebie i sectora zabolała ta informacja o zwolnieniach na kolej( o ile nie jestescie ta sama osoba ) co do mnie nie sprawia mi to satysfakcji bo bezrobocie to tragedja . tylko nie wmawiaj sobie jak wy ostrowiaki macie w zwyczaju ze to wina Kalisza bo to jest objaw chorobowy.

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 30 paź 2009, o 20:06

Skoro w Wlkp ma być jeden zakład PLK to dlaczego on nie miałby mieć siedziby właśnie w Ostrowie ? Czy wszystko musi być w poznańskiej centrali ?
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 30 paź 2009, o 20:55

Rzygać mi się jak widzę wasze wpisy i zapewniam, że atmosfera byłaby całkowicie inne na forum gdyby nie wasza wspaniała ingerencja i durne wpisy. Mam nadzieję, że pójdziecie za propozycję sektora i powiedzie raz na wieki wieków do widzenia.

phrenic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: 7 maja 2006, o 09:15
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: phrenic » 30 paź 2009, o 21:26

mam propozycję dla adminów... proponuję usówać każdy niekonstruktywny wpis ograniczający się do prowadzenia kalisko-ostrowskiej wojenki... i to zarówno cebularzy jak i bażantów...
bo inaczej niedługo żaden wątek tutaj nie będzie nadawał się do czytania... pozdrawiam wszystkich z okazji nadchodzących świąt...

Manieq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 3 lut 2009, o 00:07
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Manieq » 30 paź 2009, o 22:09

To ja moze zachece adminow tym wpisem do wykasowania kilku powyzszych postow.

Grządka w dupala bazantom :twisted:

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 30 paź 2009, o 22:35

Normalnie żal czytać......mam nadzieje,że adminowie zrobią tutaj porządek i zaprowadzą dyscyplinę :( :( :(
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

michalmayday
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 sie 2009, o 22:07
Lokalizacja: Ostrów wlkp

Nieprzeczytany post autor: michalmayday » 31 paź 2009, o 13:19

Ostrowiaki nie obrażajcie sąsiadów, pokażcie trochę kultury w przeciwieństwie do crosmena który wprost obraża innych; i taka jest różnica miedzy naszymi forami,gdyby ktoś u nas się udzielał i zostalibyście obrażeni od razu dostał by ostrzeżenie i post byłby skasowany to chyba normalne i tego się oczekuje od moderatora,ja rozumiem ze można żartować z bażantami czy cebulami bo tak się przyjęło, ale niektórzy to przechodzą oczekiwania i dają tylko obraz podejścia do innych.... , Kondzior co do tych napisów na murach to chyba doskonale wiesz, ze w każdym mieście znajdziesz półgłówków, którzy z nudów wypisują dziwne rzeczy,za co osobiście zrobiłbym to samo ale na ich twarzach !

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 31 paź 2009, o 14:07

michalmayday pisze: i taka jest różnica miedzy naszymi forami,gdyby ktoś u nas się udzielał i zostalibyście obrażeni od razu dostał by ostrzeżenie i post byłby skasowany to chyba normalne i tego się oczekuje od moderatora,!
Gdyby ktoś obrażał Ostrów to na pewno byłby skasowany , w drugą stronę to już tak nie działa pięknie jak opisujesz :lol:
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

michalmayday
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 25 sie 2009, o 22:07
Lokalizacja: Ostrów wlkp

Nieprzeczytany post autor: michalmayday » 31 paź 2009, o 14:34

Tak widziałem ze może ktoś na was bluzga, ale poczytaj sobie wypowiedzi crosmena i dlaczego moderator to toleruje ? Nie dość ze pierwszy zaczyna to jeszcze bezpardonowo to robi i uważasz ze to jest sprawiedliwe ?
-----------------------
To jego kilka wypowiedzi :" Ja bym nawet wam zrobił autostradę za zachód z tego grajdoła opierzonego"

"
Nie ma żadnego,wszyscy po zawodówce


Widać...: "
-----------------------
"Żal mi was ale nic nie poradzimy, że mamy takich sąsiadów jak wy... ostrowskie buraczki "
"Hehehe widzisz ja nie będę pracował bo wolę być zatwardziałą cebulą i kwitnąć na swoim polu niż gnić w pierzu Smile
-----------------------
A co do tego powiedzenia to zapewne tak się zwracają do ciebie koledzy z podwórka."
-----------------------
A to że napisałem ze krew go zalewa to stwierdzenie faktu po tym jak pisze a nie obrażanie kogoś, chyba jak ktoś jest wkurzony to widać po nim,a jak odebrał to jako atak to chyba jest znerwicowanym i sfrustrowanym człowiekiem
Nadal uważasz ze to wy jesteście krzywdzeni przez ostrowiaków wypowiedziami?Popatrz lepiej na to wszystko obiektywnie,bo piszecie tak jakbyście nie widzieli niektórych wypowiedzi swoich.....

Awatar użytkownika
Crossmen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 589
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:40
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Crossmen » 31 paź 2009, o 14:52

Nie rób z was uciemiężonych strasznie ludzi bo jedno mówicie, a co innego robicie. Patrz na sectora i innych twoich kolegów co ostatnio dołączyli na forum. Jak oni będą spokojni i nie będą normalnie się zachowywać to i z mojej strony będzie takie zachowanie.

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 31 paź 2009, o 14:57

Ale ja i kilka osób już dawno pisze , ze trzeba tu interwencji moderatora i wykasowanie z 3 ostatnich stron. Widać moderatorzy są zapracowani gdzie indziej :-)

[ Dodano: Sob, 31.10.2009, 15:01 ]
Zgodzę się z crossmenem - jakiś ovia zalogował sie żeby obrażać , sector choć sam go kiedyś bronilem niestety okazał się dość dwulicowy...
Musicie pamiętać , ze to jest forum kaliskie , jestescie tu gościami którzy w pewnych kwestiach lepiej jakby przemilczeli dyskusję lub znacznie ostrozniej dobierali słowa...
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

ODPOWIEDZ