Galeria Bursztynowa - inwestycja przy Tesco

Inwestycje które nie zostały zrealizowane.
Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 22 lis 2009, o 21:32

Poczekamy zobaczymy a ja uważam ze inwestycja tam ruszy
Andrzej

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 22 lis 2009, o 21:37

andrzej pisze:Poczekamy zobaczymy a ja uważam ze inwestycja tam ruszy
Może i ruszy, tylko ile czasu upłynie do wkpoania pierwszej łopaty?

Awatar użytkownika
ochotnik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2004
Rejestracja: 5 sie 2009, o 17:08
GG: 9270210
Lokalizacja: Śródmieście I

Nieprzeczytany post autor: ochotnik » 22 lis 2009, o 21:47

mi też tak się wydaje, tylko że będzie pewnie mniejsza niż zapowiadano

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 24 lis 2009, o 22:01

a tam na placu prace trwają jutro może mi się uda tam fotki po robić
Andrzej

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 24 lis 2009, o 22:05

Andrzej jak możesz to popstrykaj dobre fotki. Jestem ciekawy co tam się dzieje.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 24 lis 2009, o 23:16

Podglądałem trochę przez ogrodzenie za parkingiem Tesco i na razie kupa ludzi biegała za ciągniko-koparką. Na placu leżą belki od głównej konstrukcji (prawdopodobnie po to był tam dżwig). Koparka porządkuje teren z leżącego gruzu itp. Żeby oczyścić cały plac z betonowych posadzek i fundamentów na pewno będzie im potrzebne jeszcze trochę czasu ;)

Jak możesz Andrzeju to zrób fotki może dowiemy się coś więcej. Tylko uważaj na pracowników firmy impel bo cały czas biegają w centrum akcji ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 4 mar 2010, o 22:08

Dzisiaj za Tesco pojawiły się większe koparki , jeżeli ktoś będzie tam przejeżdżał to niech zrobi fotki :wink:
Andrzej

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2506
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 4 mar 2010, o 22:24

Lepiej żeby nie była to planowana galeria handlowa. Obiekt, który miał powstać za Tesco to jednokondygnacyjny "blaszak" z rozległym parkingiem. Wolę o wiele ciekawszą Calisię czy Amber. A nie wydaje mi się, żeby mogły powstać wszystkie trzy.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2010, o 22:25 przez jp, łącznie zmieniany 1 raz.

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 4 mar 2010, o 22:24

Ciekawe co to może oznaczać.Czyżby Atrium nie zrezygnowało z inwestycji ?W kwietniu otwierają galerie w Płocku.Może kolejna będzie u nas;)

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 5 mar 2010, o 03:31

Nie przesadzajmy. Pamiętajmy że na terenie po byłej fabryce domów jest jeszcze pełno fundamentów i posadzki do rozwalenia. Najpierw niech całkowicie oczyszczą teren jak się póżniej będą rozkopywać pomyślimy co to może być.

Jeśli Andrzej pisze o tej koparce którą dzisiaj widziałem jak wieżli w tym kierunku to naprawdę ma bardzo długie ramię.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 7 mar 2010, o 10:09

Widzieliśmy je z jp wczoraj. Koparki pracują poza terenem d.fabryki domów w kierunku Dobrzeca , przy budowie jakiś instalacji podziemnych. Niestety nikogo nie było w pobliżu żeby zapytać , wyglądało to na kanalizację i gaz.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 7 mar 2010, o 12:23

no to pewnie uzbrajanie terenów o których mowa w innym temacie.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Michal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 196
Rejestracja: 1 lis 2007, o 12:12
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Michal » 7 mar 2010, o 16:13

Tak zaczeto juz uzbrajac tereny pod przyszla obowdnice miasta. Kanalizacja deszczowa, sanitarna oraz woda.
Nie dotyczy to budowy przy TESCO. Wykonuje to chyba firma HYDRO-WAT z Konina, ktora widzielismy w trakcie realizacji rozdzialu kanalizacji ogolnosplawnej na deszczowa i sanitarna czyli w trakcie wielkiego rozkopania wiekszosci ulic w miescie
Michal

Pawel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2938
Rejestracja: 13 kwie 2006, o 21:48

Nieprzeczytany post autor: Pawel » 9 mar 2010, o 00:07

Za www.portalspozywczy.pl

Tesco rusza z programem remontów byłych hipermarketów Hit

Właśnie ruszył pierwszy etap remodelingu 16 byłych hipermarketów Hit, które w lipcu 2002 roku sieć Tesco kupiła od niemieckiego operatora. W lutym został zamknięty sklep przy ul. Mrągowskiej w Poznaniu, jego remont ma się zakończyć w połowie marca - dowiedział się portalspozywczy.pl.



Prace nad remodelingiem poznańskiego hipermarketu będą trwały niecały miesiąc. Według Michała Sikory, rzecznika prasowego Tesco Polska największe zmiany dotkną działy z tekstyliami i kosmetykami. Do oferty sklepu dołączy m.in. multimedialne stoisko RTV/AGD, odświeżone zostaną także działy: owoce/warzywa i stoisko rybne.

Dzięki odświeżeniu i przebudowie najstarszych placówek brytyjski operator chce je dostosować do obecnych standardów sieci, a przez to poprawić sprzedaż sklepów i zwiększyć atrakcyjność dla klientów. Jeżeli remont poznańskiej placówki poprawi obroty marketu, to Tesco będzie chciało w miarę szybko przebudować kolejne hipermarkety Hit.

Rzecznik prasowy Tesco nie chce zdradzić kwoty jaką Tesco przeznaczy na remodeling swoich sklepów, nie podaje także daty do kiedy brytyjski operator chce zakończyć remonty najstarszych placówek.

Market przy ul. Mrągowskiej w Poznaniu został otwarty 10 lat temu. Tesco kupiło tę placówkę i 15 pozostałych hipermarketów Hit za ok. 420 milionów funtów w lipcu 2002 roku. W Poznaniu Tesco ma swoje hipermarkety przy ul. Serbskiej i Opieńskiego i supermarkety przy ul. Łużyckiej i Słowiańskiej.


Ciekawe na kiedy zaplanowano remont naszego marketu.@Adi zdaje się ze masz tam kogoś znajomego.Może zasięgniesz języka ?;)
Swoją drogą przydałby się solidny remont temu blaszakowi.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 9 mar 2010, o 01:25

Ogólnie refit już się rozpoczął. Na razie dotknęło to aleję kas z której usunięto połowę boksów kasowych i te rurki prowadzące do kas (rurki wyśmiewane na całym globie a jak dla mnie pomysł dobry). Co do gruntownego odświeżania takiego jak mieliśmy na Majkowskiej nic chwilowo nie wiadomo... no ale popytam. Mogę wrzucić skan z gazetki Tesco dziś na planów przebudów nic konkretnego ale szczególiki są :D
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 13 mar 2010, o 20:07

Obrazek

Obrazek

Nic tam się nie dzieje , cisza i bałagan na placu :roll: :roll:
Andrzej

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 13 mar 2010, o 20:11

Gdzieś ty tam wlazł na płot ;) Też wczoraj obserwowałem te koparki działające za gokartami to rzeczywiście można z daleka mieć wrażenie jak by działali na terenie FD. Kopią na tym terenie troszkę ale wkopują rury od kanalizacji itp.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Pioootrus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 102
Rejestracja: 29 sie 2009, o 21:26
Lokalizacja: Wrocław

Nieprzeczytany post autor: Pioootrus » 14 mar 2010, o 16:49

Duże Tesco na AWP będzie zamknięte na miesiąc - remodelling.
Dokładna data nie jest znana. Jak bede coś wiedział dam znać.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 14 mar 2010, o 19:35

Pioootrus pisze:Duże Tesco na AWP będzie zamknięte na miesiąc - remodelling.
Dokładna data nie jest znana. Jak bede coś wiedział dam znać.
Stary cukierek owiną w nowy papierek :?:
Może ten cały remodeling odświeży ten nudny widok.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
euty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 11 mar 2010, o 14:22
Lokalizacja: XXXV-lecia PRL

Nieprzeczytany post autor: euty » 14 mar 2010, o 21:45

Gumiś pisze:
Pioootrus pisze:Duże Tesco na AWP będzie zamknięte na miesiąc - remodelling.
Dokładna data nie jest znana. Jak bede coś wiedział dam znać.
Stary cukierek owiną w nowy papierek...
Mimo że mnie stare Tesco wkurza to mogę się po nim poruszać po ciemku i pamiętam gdzie jest każdy produkt, pierwszy taki market u nas :)

a tak BTW powiedzcie mi bo moja pamięć tak daleko nie sięga... przed Tesco był tam hipermarket HIT. A przed HITem w tej hali coś było (fabryka domów?) czy to właśnie HIT ją wybudował?

ODPOWIEDZ