Ścianka wspinaczkowa

To co już wybudowano.
aleksandra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2010, o 22:30
Lokalizacja: centrum

Ścianka wspinaczkowa

Nieprzeczytany post autor: aleksandra » 25 mar 2010, o 22:55

witam

moją pasją jest wpinaczka skałkowa. Chciałabym zarazić tą pasją innych. Niestety w Kaliszu nie ma możliwości wspinania, gdyż nie ma ścianki wspinaczkowej. W związku z tym poszukuję budynku wysokiego ( do wynajmu ) , znaczy się jedna kondygnacja musi mieć minimum 11 m. Szukam już od roku i nie potrafię znależć. Może ktoś ma jakiś pomysł? Powierzchnia ok. 200 - 300 mkw .Może to być budynek do remontu. W rzeczonym budynku chciałabym otworzyć ściankę wspinaczkową, razem z siłownią, aerobik itp. Naprawdę nie mam już koncepcji dlatego proszę o pomoc ( pomysły proszę przysyłać na maila lub gg ) Pozdrawiam

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 25 mar 2010, o 23:14

A do kolejowej wieży wodnej przy torze kolejowym od strony ul.Obozowej zagladalaś ? Dziala tam jakiś klub, ale nazwy nie pamiętam. Ponadto na działałnośc spróbuj wnająć obiekt po-LOK-owski przy Wale Piastowskim( przed Tr.Bursztynową).

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 26 mar 2010, o 06:51

Sobieray ma rację od kilku lat działają w tej wieży kaliscy miłosnicy wspinaczek. Tu masz info http://www.redpoint.pl/sciany/kalisz.html
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

aleksandra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2010, o 22:30
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: aleksandra » 28 mar 2010, o 22:13

dzięki, ale do wieży to sama chodzę i ćwiczę już od roku, ale warunki tam są beznadziejne. I naprawdę tylko prawdziwi zapaleńcy mogą tam wytrzymać, zwłąszcza zimą, kiedy trzeba przyjechać godzinę wcześniej, ze swoim drewnem i rozpalić ogień w kominku, aby móc jakoś wytrzymać. Brak łazienki, szatni i trochę brudno. Ale trudno się dziwić kiedy właściciel wieży ( PKP ) nie chce przedłużać umowy na dłuższy okres czasu, więc trudno w coś takiego inwestować.
sprawdzałam już bydynki po starym MDK-u, KTW, na Fabrycznej po Brook and Roll, przy Piotrze i Pawle na Polnej wieżę, budynki Runotexu, Tekni, na Wrocławskiej, i sama już nie pamiętam gdzie jeszcze, licytacje komornicze, przetargi Urzędu Miasta, agencje nieruchomości.Wszędzie ,,lipa" albo wysokość nie ta, albo już ktoś wynajął, albo chcą sprzedać za duże pieniądze.
A swoją drogą zapraszam na naszą stronę www.wspinanie.kalisz.pl a podana stronka alpamayo jest mi bardzo dobrze znana, ale bardzo dziękuję. Może jeszcze jakieś pomysły....? Pozdrawiam serdecznie

Ola

aleksandra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2010, o 22:30
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: aleksandra » 28 mar 2010, o 22:21

dzięki za info o budynku LOKU, zajrzę tam.

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 29 mar 2010, o 10:07

Szkoda, że oje infa było na nic. Niestety za bardzo sie nie interesuję tym sportem, więc raczej ci nie pomoge. Ale mimo wszystko powodzenia.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 29 mar 2010, o 10:53

Szkoda,że na naszym terenie mosty mamy niziutkie, nie takie jak w Stańczykach, Srebrnej Gorze czy ostatnio ,,zwolninym'' przez PKP wiadukcie w Lewinie Kł.. A jakby się dogadac z naszą P Strażą Pożarną i przy pomocy inwestycji unijnych doprowadzić ich ,,ścianę ćwiczebną'' przy Nowym Świecie? Moglibyście ćwiczyć razem z podopiecznymi św.Floriana. Może Straż by miała pożyrek z ewentualmnego ,,narybku''?

aleksandra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2010, o 22:30
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: aleksandra » 31 mar 2010, o 22:32

ale ja szukam budynku, który w środku będzie wysoki, bo zimą to bieda na dworze wspinakowac się. a straż niestety z tego co wiem, to ma ścianę niestety na zewnątrz. pozdrowionka

sobieray-3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6822
Rejestracja: 21 sie 2008, o 10:11
Lokalizacja: Woj.Rozdarte Prosną

Nieprzeczytany post autor: sobieray-3 » 31 mar 2010, o 23:29

To musisz rozmawiać z p.Prezydentem, Radą Miejską i ks.proboszczem tej nowej dobrzeckiej parafii . Może zafundują Wam taki obiekt w .,.. wieży kościoła - podgrzewany offkoooz.

aleksandra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 25 mar 2010, o 22:30
Lokalizacja: centrum

Nieprzeczytany post autor: aleksandra » 2 kwie 2010, o 23:20

że tez wcześniej nie pomyślałam o tym proboszczu hihi, a tak serio to już szlag mnie trafia, ale coś znajdę, prędzej czy póżniej, choć wychodzi na to że póżniej.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Re: ścianka wspinaczkowa

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 29 sty 2015, o 19:43

Na Wojciecha z Brudzewa obok Formelany jest otwarta w tamtym roku dosyć wysoka ściana wspinaczkowa,nazywa się ten lokal ANTYGRAWITACJA.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
damianfarba
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1139
Rejestracja: 17 cze 2012, o 10:46
Lokalizacja: Majków

Re: ścianka wspinaczkowa

Nieprzeczytany post autor: damianfarba » 29 sty 2015, o 20:34

Gumiś pisze:Na Wojciecha z Brudzewa obok Formelany jest otwarta w tamtym roku dosyć wysoka ściana wspinaczkowa,nazywa się ten lokal ANTYGRAWITACJA.
tak, bardzo fajnie tam jest, udało się tam raz zawitać:)
https://pl-pl.facebook.com/GrawitacjaKalisz
Nie znasz dnia ani godziny ! ..?

to czas kupić zegarek i kalendarz

ODPOWIEDZ