Kto powinien zostać prezydentem Kalisza?

Kto powinien zostać prezydentem Kalisza ?

Radosław Kołaciński
0
Brak głosów
Tomasz Grochowski
1
1%
Andrzej Spychalski
4
5%
Janusz Pęcherz
11
14%
Adam Rogacki
26
34%
Grzegorz Sapiński
34
45%
Wojciech Bachor
0
Brak głosów
Romuald Milling
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 76

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 18 paź 2010, o 00:15

Kilka punktów jest żywcem skopiowanych z Naszego forum,mam na myśli pomysły forumowiczów.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

A
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: 11 kwie 2010, o 18:03
Lokalizacja: Hanki Sawickiej

Nieprzeczytany post autor: A » 22 paź 2010, o 13:58

pozdrawiam
A.

joachim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 22:04
Lokalizacja: dobrzec

Nieprzeczytany post autor: joachim » 23 paź 2010, o 16:52

czy to prawda co gadaja na mieście, że p. Pęcherz kupił mieszkanie czy dom poza Kaliszem? Bo to oznacza , że już nie tylko ma w d…pie miasto którego był prezydentem ale całe najwyższe kolesiostwo z SK rządzi Kaliszem a podatki płaci gdzie indziej. Piękny przykład. Zaraz nie tylko nie będzie pieniędzy unijnych czy rządowych ale i budżetu miasta nie będzie z czego sklecić. A długi zaciągane żeby Novum mogło budować trzeba będzie spłacić. Taka hala piękna wybudowana my wszyscy płacimy 300 zł za godzinę utrzymania a siatkówka zabita….

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 24 paź 2010, o 09:18

Też o tym słyszałem, ale nie wiem, ile w tym prawdy.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
andrzej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4314
Rejestracja: 29 cze 2006, o 20:33
Lokalizacja: -Kalisz-

Nieprzeczytany post autor: andrzej » 24 paź 2010, o 12:03

A gdzie to jest napisane, ze jak jest się prezydentem danego miasta to nie można się wyprowadzić i mieszkać po za miastem , każdy ma prawo do tego nie zależnie jakie zajmuje stanowisko społeczne .
Taka jest tendencja , dużo ludzi się buduje po za miastem i tam mieszka , a pracuje w mieście .
Andrzej

jp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2506
Rejestracja: 25 lip 2008, o 23:51
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: jp » 24 paź 2010, o 12:39


Awatar użytkownika
MirekDB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 959
Rejestracja: 10 lis 2007, o 19:10
Lokalizacja: Kaliniec

Nieprzeczytany post autor: MirekDB » 24 paź 2010, o 21:22

Andrzej powiedz mi, czym będzie rządził Pęcherz jak wszyscy się wyprowadzimy poza miasto? Prezydent powinien promować miasto a wyprowadzka z miasta, w którym się piastuję najważniejszy urząd to jest zwyczajna rejterada .Wyobraż sobie, że na wybory lokalne prezydent miasta będzie chodził do sąsiedniej gminy.

szymkalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1879
Rejestracja: 29 mar 2007, o 16:59
Lokalizacja: W-w Różanka

Nieprzeczytany post autor: szymkalisz » 25 paź 2010, o 18:36

Przynajmniej Sztandera i Pęcherz nie zagłosują na swoje ugrupowanie.

Dominator
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 125
Rejestracja: 29 maja 2009, o 14:11
Lokalizacja: KALISZ/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Dominator » 7 lis 2010, o 11:40

Warto posłuchać debaty, która odbyła się dzisiaj w RC. Organizacja była straszna, ale same odpowiedzi na pytania mogą dać dużo do myślenia. Rogacki jako jedyny wspominał o Szybkiej Kolei i o tym, że nie podoba mu się to, iż o takich sprawach decyduje się w Ostrowie lub Nowych Skalmierzycach. Skrytykował też postępowanie Sztandery i obojętność władz miasta w tak kluczowej sprawie. Sapiński i Grochowski też mają ciekawą wizję rozwoju miasta. Wg mnie prezydentem powinien zostać ktoś z tej trójki. Skłaniam się w stronę Rogackiego. :)
KALISZ - MIASTO UPADŁYCH ANIOŁÓW

tomash
Site Admin
Site Admin
Posty: 1867
Rejestracja: 25 lis 2005, o 17:23
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: tomash » 8 lis 2010, o 14:36

Jak słuchałem JP to myślałem że zawału dostanę. (komputerowi prawie się dostało). Jedno z pytań na debacie jakie powinno paść: "Czy szanowny Pan Prezydent jest prezydentem Kalisza, czy aglomeracji Ostrowsko-kaliskiej?". Naprawdę jeżeli wygra ponownie wybory to bedzię katastrofa. Na debacie wg mnie najlepiej zaprezentował się Tomasz Grochowski. dobrze też wypadli Adam Rogacki i Grzegorz Sapiński. Józef Gola jakoś nie biorę tego kandydata na poważnie. Pęcherz wiadomo :evil:

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 8 lis 2010, o 21:49

Coś czuje ze Pęcherz wygra.W Kaliszu ma jednak duze poparcie.Chociarz moim zdaniem jest za pewny siebie ze wygra.Mam nadzieje ze ktoś mu utrze nosa.I Kalisz będzie miał nowego prezydenta.

LUK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2479
Rejestracja: 26 gru 2005, o 16:31
Lokalizacja: Kalisz/Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: LUK » 8 lis 2010, o 21:53

... więc wszyscy namawiajmy znajomych, przyjaciół, ciocie, babcie, by brali udział w wyborach :)

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 9 lis 2010, o 02:04

W MM pokazywali skrót z debaty w II LO. Niestety muszę stwierdzić że albo młodzież która ma być przyszłością Polski nie wie co robi albo w TV zrobili tak żeby to Pęcherz był najlepszy.

Kogo nie zapytali to na Pęcherza odda głos. A dlaczego: np. bo będzie aquapark a to dobra rzecz, bo ma już dużo inwestycji za sobą, a bo to dobrze rządzi itp.
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 9 lis 2010, o 07:13

Adi odniosłem takie samo wrażenie. Jeśli to ma być przyszłość tego narodu, to już po nim :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 8993
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 9 lis 2010, o 21:06

Może pan prezydent dr inż. mgr Janusz Pęcherz naobiecywał coś ekipie MM, przekupił ich kiełbachą wyborczą, po prostu zrobił coś żeby byli za nim
g13k

kaczorek88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 17 cze 2009, o 22:05
Lokalizacja: korczak

Nieprzeczytany post autor: kaczorek88 » 9 lis 2010, o 21:31

Narazie wszystko przemawia ze Pęcherz wygra.W sondazach w Zyciu Kalisza na 1 miejscu.W sondazu ulicznej równiez.No i młodziez ze szkół tez za bo wybuduje Aguapark i ze duzo zrobił jak do tej pory to po co zmieniać.Skoda ze obecnego prezydenta najwazniejsze inwestycje to..Rewatylizacja śródmieścia,budowa Aquparku czy tez następne obwodnice o długości nie wiecej niz 2 km góra.Natomiast o inwestycjach sportowych zapomniał pan prezydent.Pochwalił się równiez ze sciognął inwestorów takich jak budowa Galeri Tęcza czy planowana Amber.Uzbrojenie terenów pod inwestycje na Dobrzecu przy obwodnicy Nsc.I rzekomo ma niespodziankę o 2 inwestorach którzy u nasz zainwestują.Podobno będziemy wszyscy szczęśliwi jak ogłosi co to za inwestorzy.Pewnie z 2 lub 3 dni przed wyborami.Podzieli się z nami tą wspaniałą wiadomością.Jesce Sapiński ma jakieś szanse z Pęcherzem.Reszta miom zdaniem nie będzie się liczyć.

Awatar użytkownika
milo
Moderator
Moderator
Posty: 5400
Rejestracja: 24 lis 2008, o 02:30

Nieprzeczytany post autor: milo » 9 lis 2010, o 22:16

gawronik13kalisz pisze:Może pan prezydent dr inż. mgr Janusz Pęcherz naobiecywał coś ekipie MM, przekupił ich kiełbachą wyborczą, po prostu zrobił coś żeby byli za nim
Pisząc MM masz na mysli MultiMedia ?
Oj gawronik , gawronik - przecież to jest tv pana Pecherza/Rogowskiego :-) , nic nie musiał im obiecywać...
kaczorek88 pisze:Narazie wszystko przemawia ze Pęcherz wygra.W sondazach w Zyciu Kalisza na 1 miejscu.W sondazu ulicznej równiez.
W sondzie ŻK widzę zupełnie inne wyniki hm...
A sonda uliczna gdzie była ?
K-man pisze:Adi odniosłem takie samo wrażenie. Jeśli to ma być przyszłość tego narodu, to już po nim :)
Spokojnie k-man , za kilka lat im się odmieni , jak już sami będa musieli stanąć na własnych nóżkach...a na rozrywkę samemu zarobić.
Tylko ze niektórzy będą wtedy mogli wybierać ...burmistrza Londynu albo zagłosować na Grobelnego lub Dutkiewicza :lol:
Inni i owszem będa oglądać aquapark , nawet codziennie...z pozycji szatniarza.
"Ani chwili przerwy w rozwoju Ostrowa."
autor anonimowy

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10958
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 10 lis 2010, o 06:44

Milo pięknie to podsumowałeś :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
Czaja
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 230
Rejestracja: 10 lis 2006, o 13:18
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Czaja » 10 lis 2010, o 23:44

Był ktoś z was na dzisiejszej debacie w auli PWSZ-tu? Ja byłem i było na prawdę ciekawie.

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 11 lis 2010, o 00:42

No to widzę że z forum dużo osób się stawiło :)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ