Galeria Tęcza

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 6 paź 2011, o 18:19

Kolejny szyld, jakoś bardzo pomału imidzie ich zawieszanie 1 szyld=1 dzień:
Obrazek
g13k

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 8 paź 2011, o 10:39

I kolejne 3 nowe szyldy, tym razem Cinema3D:
2 małe od str. Nowego Rynku:
Obrazek
I jeden duży od 3 Maja:
Obrazek
Wczoraj zauważyłem, chyba próbne podświetlenie budynku. Napis "GALERIA TĘCZA" świeci się ten pod spodem, bo nie wiem czy pamiętacie ale ten szyld jest podwójny, najpierw były litery wykonane chyba z szkła o kolorze mlecznym, a dopiero na to niebieskie litery, i właśnie świeci się to mleczne szkło.
Logo galerii nad wejściami jest chyba podświetlane diodami dookoła, ciekawy efekt.
No i te lampy, o których wspominałem, które świecą w gorę i dół. Umieszczone są na razie przy wejściu od Nowego Rynku - dwie, i na rogu galerii - dwie w połowie i jedna pod wieżyczką.
***
Jakoś 1h (ok.12-tej) temu wyładowywali dżwigiem sejfy.
g13k

Awatar użytkownika
Anto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: 1 cze 2011, o 23:08
Lokalizacja: Rypinek/Piwonice

Nieprzeczytany post autor: Anto » 8 paź 2011, o 14:02

Dzisiaj wykończeniówka, poręcze od 3 maja przy wejsciu, zjazd do parkingu oraz Douglas przyjechał 3 tirami i sie rozpakowywali dosyc długo i widziałem jak jakis facet niósł numerki, najprawdopodobniej numeracje sal kinowych

Athaya
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 15 kwie 2009, o 10:13
Lokalizacja: Piwonice

Nieprzeczytany post autor: Athaya » 8 paź 2011, o 14:34

Pięknie się nam prezentuje Tęcza od zewnątrz. Bannery firm nie przytłaczają i nie zaśmiecają przyjemnej elewacji budynku. Już odliczam dni do otwarcia i nie mogę się już doczekać otwarcia. Szerze mówiąc nie wierzę, żeby były jakieś rewelacje (przecież to tylko sklepy na piętrach i kina) ale w końcu to pierwsza taka galeria w Kaliszu. Postęp[ hehe
Bynajmniej ostatnio miałam okazję zrobić sobie koło niej spacerek i w zasadzie nie mam zastrzeżeń po za falującym chodnikiem. Od nowego Rynku ok nie mam zastrzeżeń, ale od 3 maja to coś bliżej wjazdu dla dostaw to jakaś masakra ;/ Jeśli tam nie będzie barierek to nadchodząca zima zbierze potężne żniwo :roll: Ale puki co to tylko to mi przeszkadza. Poza tym jest dobrze :D
Jestem bardzo ciekawa czy dach będzie jakoś wykorzystany czy będzie tylko dachem. Jak dla mnie jakieś ogródki piwne były by ciekawym rozwiązaniem na lato (chociaż pogoda nas nie rozpieszcza ostatnio)
Ah jeszcze 14 dni oczekiwania :twisted:
BTW w przyszłym tygodniu mój tata wchodzi do Galerii z bannerem dla jubilera Carre więc będę wiedziała jak się przedstawia Tęcza od środka :wink:
Ostatnio zmieniony 8 paź 2011, o 14:56 przez Athaya, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 8 paź 2011, o 14:42

Jakie 19?? zostały 2 tygodnie=14 dni ;)
A jak się idzie wieczorem to można zauważyć w środku baner RESERVED, środek wygląda ciekawie, będzie towarzyszyć nam na pewno miła atmosfera wewnątrz galerii.
Ostatnio zmieniony 8 paź 2011, o 14:52 przez gawronik13kalisz, łącznie zmieniany 1 raz.
g13k

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 8 paź 2011, o 14:50

Od kiedy 2 tygodnie to 17 dni.
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 10 paź 2011, o 13:30

Szczegóły otwarcia:
Zegar zaczął coraz bardziej niecierpliwie odmierzać czas. Emocje sięgną zenitu w sobotni poranek 22 pażdziernika, kiedy rozpocznie się wielkie odliczanie . Punktualnie o 9.00 drzwi Galerii Tęcza staną otworem przed mieszkańcami Kalisza i okolic.

- Warto być punktualnie! Dla pierwszych 100 klientów Galeria Tęcza przygotowała bowiem nagrody – niespodzianki. Najemcy centrum handlowego też przygotowują na otwarciowy weekend sporo prezentów – informuje Halina Wyborska, rzecznik prasowy firmy Rank Progress, inwestora galerii Tęcza. Zakupy będzie można realizować przy dżwiękach muzyki podziwiając przy okazji występy lokalnych tanecznych grup młodzieżowych. Nastoletni tancerze przygotują kaliską widownię do wejścia na scenę gwiazdy programu You Can Dance. Rafał Tito Kryla podbił serca telewidzów, a teraz z pewnością podbije publiczność zgromadzoną w Galerii Tęcza. Nowe kaliskie centrum handlowe zatroszczy się też o szybszy puls swoich klientów. Niesamowite akrobacje we wnętrzach galerii zaprezentują członkowie Ekstremalnej Grupy Rowerowej LGA. A instruktorzy z klubu fitness Condizione pokażą, na co ich stać i czego będą wymagać od fanów zdrowego stylu życia i codziennego dbania o kondycję.

Wygraj zakupy z Jacykowem!
Galeria Tęcza stanie się prawdziwym sercem shopingu Kalisza. Pomoże w tym niewątpliwie Tomasz Jacyków, który klientom nowego centrum handlowego da lekcje stylu i... zrobi z nimi zakupy. Znany stylista stworzy nowy wizerunek wybranych klientów Galerii. Sobotnią akcję Tomasza Jacykowa będzie można śledzić na bieżąco - stylista i jego „podopieczni” będą pojawiać się na scenie na I poziomie Galerii Tęcza. - Formuła wydarzenia oparta jest na konkursie. Każdy będzie miał szansę powalczyć o stylizację i darmowe zakupy z Tomaszem Jacykowem. Warunkiem wygranej będzie trafne oszacowanie wartości ubrań na jednym z wystawionych manekinów i wysłanie sms z podana kwotą. Pięciu naszym klientom sfinansujemy zakupy, dla każdego w wysokości 600 zł. Zatem jest o co walczyć!– zachęca Łukasz Gruszczyński, dyrektor marketingu firmy Rank Progress. Równocześnie tego samego dnia, w ramach akcji „Style Expert”, Galeria Tęcza wspólnie ze sklepem Media Expert przygotowała dla swoich klientów stylizację fryzur, pokazy makijażu i atrakcyjne konkursy.

10 skuterów do zdobycia!
Miłośnicy zakupów będą mogli spróbować swoich sił nie tylko przy kasach w sklepach Galerii Tęcza, ale także podczas licznych konkursów. Na mieszkańców regionu czeka aż 10 skuterów. Każdy kto zrobi zakupy 22 lub 23 pażdziernika, zagłosuje na twarz Galerii , będzie mógł wyjechać na własnym jednośladzie. No właśnie... Podczas weekendu otwarciowego Kalisz doczeka się rozstrzygnięcie konkursu na twarz Galerii Tęcza.

Twarze Galerii Tęcza
Przypomnijmy, że zabawa ta rozpoczęła się już 1 września na Rynku w Kaliszu. Wówczas aż pół tysiąca osób wzięło udział w castingu, którego kontynuacją jest kampania promocyjna galerii. Jej głównymi bohaterami są mieszkańcy Kalisza i okolicznych miejscowości, którzy pozują na bilboardach reklamując pięć atrybutów Tęczy . Uczestnicy akcji mieli kilka tygodni na to, by przekonać jak największą liczbę osób do głosowania właśnie na siebie Zwycięzcy w nagrodę wyjadą na zagraniczną wycieczkę. Atrakcyjne nagrody czekają również na tych, którzy podczas dwóch pierwszych dni centrum handlowego na specjalnie przygotowanych standach zagłosują na konkretne twarze Galerii Tęcza. – Restauracje, Rabaty, Moda, Fitness, Kino – mamy pięć różnych mocnych stron Galerii, które promuje łącznie 12 osób. Sami jesteśmy ciekawi tej nietypowej kampanii wyborczej. Zapraszamy więc na finał, który zaplanowaliśmy na niedzielę, 23 pażdziernika na godzinę 18.00 – zachęca Halina Wyborska. „Wybierz się do reklamy” to nie jedyna akcja, do udziału w której zaproszeni zostali mieszkańcy. – Podczas otwarcia zaprezentujemy ukryte talenty mieszkańców okolicznych gmin, którzy wezmą udział w akcji „Moje Miasto w Barwach Tęczy”. W sobotę, 22 pażdziernika o godz. 10.00 uroczyście odsłonimy także wystawę „Kalisz w barwach tęczy” prezentującą mieszkańców i najbardziej urokliwe zakątki miasta. Fotografie te wykonaliśmy wspólnie ze studiem Glamour 1 września – wyjaśnia Łukasz Gruszczyński.


Gwiazdy i Promocje
Otwarcia galerii handlowych zawsze wiążą się z zaspokajaniem rozrywkowego głodu. Tak samo będzie i tym razem. W niedzielę o godz. 17.30 ze sceny galerii Tęcza publiczność rozbawi znany komik, Grzegorz Halama. W ciągu całego weekendu koncerty natomiast dadzą dwie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W sobotę o godz. 18.00 wystąpi Sylwia Grzeszczak. Natomiast w niedzielę o godz. 18.30 wystąpi akustycznie Urszula. Otwarcie galerii uświetni także pokaz sztucznych ogni, zaplanowany na godz. 21.00 w niedzielę. – Nie sposób w kilku zdaniach wymienić wszystkie atrakcje jakie dla Państwa przygotowaliśmy. Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu bycie z nami przez całe dwa dni, udział w konkursach i wspólna znakomita zabawa. Przede wszystkim jednak radzimy przygotować się na naprawdę wyjątkowe promocje zakupowe – radzi Łukasz Gruszczyński.
http://galeriatecza.pl/index.php?page=show_news&nid=6
***
Zamontowali jeszcze jeden szyld CINEMA3D na rogu galerii.
Obrazek

http://www.facebook.com/pages/Kino-Cine ... 5100272089
g13k

Awatar użytkownika
Thunder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: 28 gru 2008, o 12:00
Lokalizacja: TranceStreeT of ElectricbeepZ

Nieprzeczytany post autor: Thunder » 10 paź 2011, o 15:23

dziś przed wejsciem od 3 maja mozna było zobaczyc kupke kartonów z taśmami martes sport ( zapewne zatowarowanie) - otwarcie czuc coraz "mocniej"

@ up, fajnie sie prezenentuje budynek "na tle" mokrego asfaltu :)

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 10 paź 2011, o 15:29

Prawie jak odbicie teatru w Prośnie ;)
I jeszcze jedna fotka z Facebooka:
Obrazek
g13k

Awatar użytkownika
wollny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1378
Rejestracja: 11 gru 2007, o 11:30
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: wollny » 10 paź 2011, o 16:13

gawronik13kalisz pisze:Prawie jak odbicie teatru w Prośnie ;)
Prawie robi wielką różnicę. Cieszę się jednak, że to nie jest blaszak ;)
Niepusta separacja między dwoma rzeczami podstawowymi jest homomorficzna z trójwymiarową przestrzenią euklidesową, a więc pozwala określić odległości przestrzenne.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 paź 2011, o 16:16

Na ostatnim zdjęciu doskonale widać jak ten wjazd na parking pasuje,to jest jeden detal który psuje całość.Mnie osobiście się to nie podoba.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2011, o 16:54 przez Gumiś, łącznie zmieniany 1 raz.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

Awatar użytkownika
Adi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4708
Rejestracja: 5 lis 2006, o 13:12
Lokalizacja: Widok/Majków

Nieprzeczytany post autor: Adi » 10 paź 2011, o 16:50

Dobrym pomysłem była przebudowa skrzyżowania tak aby jadąc od WP i skręcając w lewo w 3-go Maja można było skręcać z 2 pasów a nie tak jak do tej pory było tylko z lewego.

Co do obiektu dopieszczają już go na maksa. Jadąc w nocy widziałem jak panie myły szyby na zewnątrz budynku ;)
http://www.ermail.pl/klik/VXFQa2UB" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 10 paź 2011, o 20:23

Gumiś pisze:Na ostatnim zdjęciu doskonale widać jak ten wjazd na parking pasuje,to jest jeden detal który psuje całość.Mnie osobiście się to nie podoba.
Marudzisz podobnie jak zwykła to robić postać z twojego awataru.

Awatar użytkownika
Gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6804
Rejestracja: 23 mar 2008, o 21:41
Lokalizacja: Tylko Kalisz

Nieprzeczytany post autor: Gumiś » 10 paź 2011, o 22:42

~Kefas pisze: Marudzisz podobnie jak zwykła to robić postać z twojego awataru.
Obrazek Widzę to co jest,jeżeli Tobie ten szaniec się podoba to gratuluję dobrego smaku.
Gumiś
Bez historii jesteśmy nikim,nikt o nas nie będzie pamiętał,przeminiemy jak pora roku........

K-man
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10973
Rejestracja: 5 lis 2007, o 21:17
Lokalizacja: Rypinek Kalisz Wielkopolska Wschodnia

Nieprzeczytany post autor: K-man » 11 paź 2011, o 08:49

Gumiś są gusta i gusciki ;). Nie na to nie poradzisz :)
Wolne Miasto Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Kalisz

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 11 paź 2011, o 15:07

Pojawiło się trochę więcej szyldów, m.in.:
2 RESERVED, i po jednym MOHITO, cropp, house.
g13k

Awatar użytkownika
~Kefas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: 1 lut 2009, o 12:22
Lokalizacja: Czaszki

Nieprzeczytany post autor: ~Kefas » 11 paź 2011, o 17:20

To nie chodzi o gusta i guściki. W porównaniu z tym co się budowało ostatnio w Kaliszu jest spory progres. Nie jest idealnie z zewnątrz. Mój kolega, który to zwiedzał kilka dni temu w środku(chodzi do budowlanki) to mówi, że jest ok i całkiem fajnie się to prezentuje, a w porównaniu z blaszakami, które u nas dominowały budynek może się podobać. Ja dałbym tej lokacji mocne 5 w skali 1-10.

nazkaa_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 258
Rejestracja: 16 kwie 2006, o 13:02
Lokalizacja: Kalisz-Czaszki

Nieprzeczytany post autor: nazkaa_ » 11 paź 2011, o 18:37

Adi pisze:Dobrym pomysłem była przebudowa skrzyżowania tak aby jadąc od WP i skręcając w lewo w 3-go Maja można było skręcać z 2 pasów a nie tak jak do tej pory było tylko z lewego.
nikt nie wspomniał o tym że od kilku dni działa juz sygnalizacja świetna

Awatar użytkownika
gawronik13kalisz
Moderator
Moderator
Posty: 9017
Rejestracja: 4 lis 2009, o 17:24

Nieprzeczytany post autor: gawronik13kalisz » 11 paź 2011, o 18:45

Dokładnie to od wczoraj, bardzo długo się czeka na zielone jako pieszy.
No i fotka z 16 nowych szyldów:
Obrazek
g13k

kaliszanin2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3661
Rejestracja: 20 kwie 2006, o 12:47

Nieprzeczytany post autor: kaliszanin2 » 11 paź 2011, o 21:42

Po otwarciu katastrofa komunikacyjna.

ODPOWIEDZ