Hala widowiskowo-sportowa na Dobrzecu

To co już wybudowano.
Awatar użytkownika
maras104
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 2 wrz 2006, o 11:06
Lokalizacja: KALISZ

HALA

Nieprzeczytany post autor: maras104 » 28 paź 2006, o 12:20

Oto foty z 28 pażdziernika
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jeżeli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce, to można.

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 1 lis 2006, o 10:39

Fotki z 1.11.06r z mojego okna (niestety słaba jakość- wykonane kamerą cyfrową ;[ )

1. Zdjęcie 1. przedstawia halę z widniejącym szyldem (zamontowanym 31.10 ) Winiary Arena. Na następnym zdjęciu widać szyld z bliska
Obrazek

2. Zdjęcie 2. jak wcześniej wspomniałem przedstawia szyld z przybliżenia
Obrazek

3. Zdjęcie 3. podobne jak 1.

Obrazek

4. Na zdjęciu 4. widać przyczepione flagi Kalisza i Winiar
Obrazek

5. Zdjęcie 5. przedstawia (czerwone) zapory na których będzie umieszczony łańcuch, aby nikt nie wjeżdżał
Obrazek

6. Zdjęcie 6. ukazuje kolejne barierki
Obrazek

mlody
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1508
Rejestracja: 26 lis 2005, o 12:16
Lokalizacja: Wrocław/Kalisz

Nieprzeczytany post autor: mlody » 1 lis 2006, o 10:43

Dzięki za fotki,

ten szyld jest tragiczny i w ogóle nie pasuje do tej hali....

pejol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1008
Rejestracja: 25 lis 2005, o 19:41
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: pejol » 1 lis 2006, o 11:32

Zgadza sie szyld pasuje tam jak g*** w lesie ;p marti mnie jeszcze dosc mała liczba miejsc parkingowych!

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 1 lis 2006, o 11:45

fotki wykonane wczoraj... wstawiłem ja na forum calisiassk a to nie działało :P ale jak działa to wstawiam :)
Obrazek Obrazek

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 1 lis 2006, o 11:54

Otwarcie hali widowiskowo-sportowej "Winiary Arena"

4 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej hali widowiskowo-sportowej „Winiary Arena”. W przygotowanym specjalnie na tę okazję programie wystąpią : Mieczysław Szcześniak, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka, tancerze z Centrum Tańca Wypych oraz dzieci i młodzież z kaliskich przedszkoli i szkół, którzy pragną poznać smak zwycięstwa w różnych dziedzinach rywalizacji sportowej. W drugiej części uroczystości zobaczymy volley show w wykonaniu zawodniczek SSK „ Calisia”- Winiary Kalisz i ich gości.

W niedzielę, 5 listopada w godzinach od 12.00 do 19.00 podczas Dnia Otwartego można będzie zwiedzić i obejrzeć obiekt oraz zobaczyć rozgrywki i pokazy sportowe w następujących dyscyplinach, w tym:
- Turniej Otwarcia Kaliskiej Ligi Halowej Footsal,
- mecz koszykówki,
- mecz piłki siatkówki,
- pokazy sztuk walki,
- pokazy cheerleaderek

Aby ułatwić wszystkim chętnym dotarcie do hali Kaliskie Linie Autobusowe zapewnią bezpłatny dojazd. Autobusy odjeżdżać będą co godzinę:
- od godz. 11.30 do 18.30 trasą : Plac Kilińskiego- ul.. Babina – ul. Nowy Rynek- ul. Szopena- Rogatka- ul. Górnośląska- ul. Podmiejska- ul. H. Sawickiej,
- powrót tą samą trasą od godz. 12.00 do 19.00.




żródło www.kalisz.pl

sharkikalisz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 24 sie 2006, o 17:27
Lokalizacja: Kalisz - Śródmieście

Szyld

Nieprzeczytany post autor: sharkikalisz » 1 lis 2006, o 12:04

Ten napis, który umieścili na szyldzie pasuje do opakowania galaretki, a nie na ścianę hali sportowej.

Awatar użytkownika
FATUM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1454
Rejestracja: 25 lis 2005, o 18:43
Lokalizacja: Kalisz/Zduńska Wola

Nieprzeczytany post autor: FATUM » 1 lis 2006, o 14:26

Szkoda ze halowka nie bedzie rozgrywac meczy w tej hali tylko w Opatowku :evil:
I COULD HAVE EVERYTHING BY DISEASES I HAVE NOTHING

andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Nieprzeczytany post autor: andre » 1 lis 2006, o 19:11

Szkoda tylko nże klamki do drzwi są w kolorze brązowym.Zupełnie to nie pasuje do całości :lol: :lol: :lol:

phrenic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: 7 maja 2006, o 09:15
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: phrenic » 1 lis 2006, o 19:56

szkoda... że na gmachu hali wybudowanej za publiczne pieniądze umieszcza się logo prywatnej firmy... ciekawe czy będą płaci za reklamę??

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 1 lis 2006, o 20:33

phrenic pisze:ciekawe czy będą płaci za reklamę??
Przecież sponsorują drużynę i opłacają koszty utrzymania naszej hali, dlatego też logo widnieje na ścianie tej hali i mamy taką nazwę(to jest ta zapłata)

phrenic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: 7 maja 2006, o 09:15
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: phrenic » 2 lis 2006, o 20:49

d3 pisze:
phrenic pisze:ciekawe czy będą płaci za reklamę??
Przecież sponsorują drużynę i opłacają koszty utrzymania naszej hali, dlatego też logo widnieje na ścianie tej hali i mamy taką nazwę(to jest ta zapłata)
jeżdżąc autobusem KLA też dopłacam do kosztów ich utrzymania ale jakoś nie widziałem tam mojego nazwiska... :o sponsorują drużynę i płacą za to żeby w tej hali mogła cwiczyc ale to nie ich własnośc... a z tym napisem hala bardziej przypomina bardziej gigantyczny majonez albo "pomysł na..." niż obiekt sportowy...

andre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 651
Rejestracja: 7 sie 2006, o 19:08
Lokalizacja: majkow

Nieprzeczytany post autor: andre » 2 lis 2006, o 23:02

Musisz podjąć negocjacje z KLA, w końcu ze swoim biletem za 2 złote, jesteś sponsorem tej firmy.Niech umieszczą twoją podobizne i nazwisko na ekranie z tyłu samochodu.Sklepy też powinny pobierać opłatę sponsorską od Winiar, w końcu na półkach sklepowych, są za darmo reklamowane zupki,kisiele i inne produkty, z aż nadto widocznym logo Winiar.

target
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: 25 lis 2005, o 20:16

Nieprzeczytany post autor: target » 3 lis 2006, o 00:53

^^^twój subiektywny punkt widzenia mnie przeraża!! czy ty projektowałeś ta halę, że żadnego słowa krytyki nie można na nią powiedzieć??? w żk jest napisane, że do hali miasto do końca tego roku dopłaci 90 tys zł. to trochę dużo jak za 2 miesiące użytkowania uwzględniając nawet koszty rozruchu!! jeśli więc już hala zostaje nazwana na cześć jakiejś firmy to powinna ona płacić za jej utrzymanie! znasz jakieś przypadki gdzie hala nosi nazwę sponsora drużyny?

Awatar użytkownika
Bart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 6 sie 2006, o 11:47
Lokalizacja: Kalisz / Midleton (Ireland)

Nieprzeczytany post autor: Bart » 3 lis 2006, o 02:42

Ludzie ale wy macie problemy...poczytajcie sobie pierwsze posty w tym temacie..jak to sie podniecaliscie nowa hala a teraz co 3 osoba narzeka,a to malo swiatla , a to logo sponsora wyglada hu** itp.Ludzie wam nikt nigdy nie dogodzi,cieszcie sie tym co macie,bo w innych krajach europy i swiata zawsze sponsor druzyny sponsoruje obiekt w ktorym ta druzyna gra.przyklady mozna mnozyc np stadion arsenalu,stadion shalke...gdyby nie bylo sponsora to by nie bylo druzyny,gdyby nie bylo druzyny hala stala by pusta wtedy znowu byscie narzekali ze w kaliszu niema zadnej druzyny....

pozdro
Obrazek

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 3 lis 2006, o 12:20

dzisiaj po 11 przywiezli zolte barierki do ogrodzenia terenu, aby nikt niepozadany nie wszedl:D. Jutro szykuje sie wielka uroczystosc.

A ja najbardziej boje sie tego, ze mieszkam ze 100m od hali i po roznych wystepach, meczach ludzie beda sie zachowywac w sposob nieodpowiedni, zaczna demolowac osiedle. boje sie zeby nie uszkadzali samochodow- w tym mojego, mieszkan- w tym mojego itd..!!!!!!!!!!

d3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: 17 sty 2006, o 16:44
Lokalizacja: Kalisz

Nieprzeczytany post autor: d3 » 3 lis 2006, o 12:35

phrenic pisze:
d3 pisze:
phrenic pisze:ciekawe czy będą płaci za reklamę??
Przecież sponsorują drużynę i opłacają koszty utrzymania naszej hali, dlatego też logo widnieje na ścianie tej hali i mamy taką nazwę(to jest ta zapłata)
jeżdżąc autobusem KLA też dopłacam do kosztów ich utrzymania ale jakoś nie widziałem tam mojego nazwiska... :o sponsorują drużynę i płacą za to żeby w tej hali mogła cwiczyc ale to nie ich własnośc... a z tym napisem hala bardziej przypomina bardziej gigantyczny majonez albo "pomysł na..." niż obiekt sportowy...
Ale dałeś porównanie :lol: przecież, to że na hali widnieje ich reklama, nie oznacza, że jest ona ich własnością. Dla mnie hala może przypominać nawet fabrykę majonezu. Zgadzam się z andre i bartem..

holek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 232
Rejestracja: 27 kwie 2006, o 22:13
GG: 3979899
Lokalizacja: Midleton-Ireland/ /Kalisz-Poland

Nieprzeczytany post autor: holek » 3 lis 2006, o 18:18

Szymon_92 pisze:dzisiaj po 11 przywiezli zolte barierki do ogrodzenia terenu, aby nikt niepozadany nie wszedl:D. Jutro szykuje sie wielka uroczystosc...
Aby nikt pożądany nie wszedł? Ja tam dzisiaj przechodziłem obok i rzeczywiście leżały barierki ale takie jakie używa się do odgradzania ludzi od czegoś (np. Tour de Pologne - odgradzają trasę wyścigu od publiczność przy niej zgromadzonej). Prawdopodobnie będą ustawione "rządki" aby ludzie się nie pchali, tylko stali w kolejce za wejściem... (oczywiście, gdyby było chyba więcej ludzi niż może pomieścić hala :P). Sorry za offtop ale ja zrozumiałem z Twojej wypowiedzi że będą montować barierki dookoła hali (może żle zrozumiałem, ale jak by co to napisałem to tu ;) )

Szymon_92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 70
Rejestracja: 31 sie 2006, o 22:00
Lokalizacja: Kalisz/ Dobrzec

Nieprzeczytany post autor: Szymon_92 » 3 lis 2006, o 20:31

holek nie jestem jasnowidzem :D moze faktycznie zle to napisalem, ale mialem na mysli to, iz jak ty mowisz beda ustawione przed wejsciem... a zreszta co bedziemy sie przejmowac. pozyjemy zobaczymy. mieszkam tuz przy hali wiec zobacze co i jak i wtedy napisze :lol:



A jesli chodzi o hale, to dzisiaj miala miejsce proba przed jutrzejszym otwarciem... oczywiscie ja tam bylem (przed 10 minutami wrocilem, choc proba sie nie skonczyla ):lol:. Na jutrzejszym otwarciu beda dzieci z przedszkoli, ktorzy utworza prostokat wokol hali. pozniej poleca balony,a dzieci beda je zbierac, potem bedzie prezentacja kaliskich druzyn sportowych m.in. KTW, KTK, siatkowka, pilka nozna. pozniej bedzie prezentacja kaliskich siatkarek (wyjda po kolei na srodek) a na koncu wystep M. Szcześniaka. Oczywiście na początku hejnał w wykonaniu filharmonii, ktora tz przez caly spektakl bedzie przygrywac. oh... zapomnialem tez dodac, ze w niektorych miejscach spektaklu beda tanczyc tancerze z centrum tanca "wypych"...

Dziekuje za uwage :lol:

Awatar użytkownika
TomS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 845
Rejestracja: 22 gru 2005, o 13:49
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kalisz

Nieprzeczytany post autor: TomS » 3 lis 2006, o 20:50

Gdyby nie Filharmonia powiedziałbym, że wieś śpiewa i tańczy :lol:
Kalisz w obiektywie aparatu i na kartach historii:
http://www.kalisz.9o.pl

Zablokowany